libmatemixer 1.23.0 - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Headset
sq: kufje

en: Phone
sq: telefon

en: Music
sq: Muzikë

en: Enabled
sq: Aktivuar

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Off
sq: Çaktivizuar

en: Volume
sq: Vëllim
