libmatemixer 1.23.0 - en to sr translation catalogue (126 entries)

en: Master
sr: Главник

en: Hardware Master
sr: Главник хардвера

en: PCM
sr: ПЦМ

en: Speaker
sr: Звучник

en: Desktop Speaker
sr: Звучник радне површи

en: Front Speaker
sr: Предњи звучник

en: Headphone
sr: Слушалице

en: Headphone 2
sr: Слушалице 2

en: Headset
sr: Слушалице са микрофоном

en: Surround Speaker
sr: Звучник окружења

en: Center Speaker
sr: Средишњи звучник

en: CLFE Speaker
sr: Средњи ниско-фреквентни звучник

en: Digital
sr: Дигитални

en: Master Mono
sr: Моно главник

en: Master Digital
sr: Дигитални главник

en: Side Speaker
sr: Бочни звучник

en: Rear Speaker
sr: Задњи звучник

en: Wave
sr: Талас

en: Phone
sr: Телефон

en: CD
sr: ЦД

en: Music
sr: Музика

en: AC97
sr: АЦ97

en: LFE Speaker
sr: Ниско-фреквентни звучник

en: Bass Speaker
sr: Звучник баса

en: PC Speaker
sr: Звучник рачунара

en: Synth
sr: Синтисајзер

en: MIDI
sr: МИДИ

en: Synth/MIDI
sr: Синт./МИДИ

en: Bass
sr: Нискотонац

en: Treble
sr: Високотонац

en: Capture
sr: Снимање

en: Microphone
sr: Микрофон

en: Microphone/Line In
sr: Микрофон/Линијски улаз

en: Internal Microphone
sr: Унутрашњи микрофон

en: Front Microphone
sr: Предњи микрофон

en: Rear Microphone
sr: Задњи микрофон

en: Dock Microphone
sr: Лучни микрофон

en: Headphone Microphone
sr: Микрофон слушалице

en: Headset Microphone
sr: Микрофон наглавног комплета

en: Inverted Internal Microphone
sr: Окренути унутрашњи микрофон

en: Line In
sr: Линијски улаз

en: Auxiliary
sr: Споредни

en: Video
sr: Видео

en: TV Tuner
sr: ТВ тјунер

en: FM
sr: ФМ

en: Microphone Boost
sr: Појачање микрофона

en: Microphone Boost (+20dB)
sr: Појачање микрофона (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
sr: Појачање унутрашњег микрофона

en: Front Microphone Boost
sr: Појачање предњег микрофона

en: Rear Microphone Boost
sr: Појачање задњег микрофона

en: Dock Microphone Boost
sr: Појачање лучног микрофона

en: Headphone Microphone Boost
sr: Појачање микрофона слушалица

en: Headset Microphone Boost
sr: Појачање микрофона нааглавног комплета

en: Line In Boost
sr: Појачање линијског улаза

en: Analog Output
sr: Аналогни излаз

en: Analog Source
sr: Аналогни извор

en: Capture Source
sr: Извор снимања

en: Input Source
sr: Извор улаза

en: Digital Input Source
sr: Дигитални извор улаза

en: PCM Capture Source
sr: ПЦМ извор снимања

en: Digital Playback Source
sr: Дигитални извор пуштања

en: Mono Output
sr: Моно излаз

en: Shared Microphone/Line In
sr: Дељени микрофон/линијски улаз

en: Microphone Jack Mode
sr: Режим прикључка микрофона

en: Surround Jack Mode
sr: Режим прикључка окружења

en: Auto-Mute Mode
sr: Режим самоутишавања

en: External Amplifier
sr: Спољни појачивач

en: Bass Boost
sr: Појачање баса

en: Capture Boost
sr: Појачање снимања

en: Digital In
sr: Дигитални улаз

en: Digital Default PCM
sr: Дигитални основни ПЦМ

en: Optical
sr: Оптички

en: Auto Gain Control
sr: Управљање самопојачањем

en: Mix
sr: Измешај

en: Mix Mono
sr: Измешај моно

en: Microphone Capture
sr: Снимање микрофона

en: Input 1
sr: Улаз 1

en: Input 2
sr: Улаз 2

en: Speakers
sr: Звучници

en: Headphones
sr: Слушалице

en: Front Panel Headphones
sr: Слушалице предње површи

en: Microphone 1
sr: Микрофон 1

en: Microphone 2
sr: Микрофон 2

en: Microphone In
sr: Микрофон улаза

en: Internal Microphone 1
sr: Унутрашњи микрофон 1

en: Internal Digital Microphone
sr: Унутрашњи дигитални микрофон

en: Digital Microphone
sr: Дигитални микрофон

en: Digital Microphone 1
sr: Дигитални микрофон 1

en: Digital Microphone 2
sr: Дигитални микрофон 2

en: External Microphone
sr: Спољни микрофон

en: Camera Microphone
sr: икрофон камере

en: Analog
sr: Аналогни

en: Analog In
sr: Аналогни улаз

en: Analog Inputs
sr: Аналогни улази

en: Line In/Microphone
sr: Линијски улаз/Микрофон

en: Auxiliary In
sr: Споредни улаз

en: Auxiliary 0
sr: Споредни 0

en: Auxiliary 1
sr: Споредни 1

en: Auxiliary 2
sr: Споредни 2

en: Auxiliary 3
sr: Споредни 3

en: Docking Station
sr: Прикључна станица

en: Mixer
sr: Мешач

en: Unknown 1
sr: Непознато 1

en: Unknown 2
sr: Непознато 2

en: Enabled
sr: Укључен

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: On
sr: Укљ.

en: Off
sr: Искљ.

en: OSS Mixer %d
sr: ОСС мешач %d

en: Volume
sr: Диск

en: PCM 2
sr: ПЦМ 2

en: Record
sr: Снимање

en: Input Gain
sr: Појачање улаза

en: Output Gain
sr: Појачање излаза

en: Line In 1
sr: Линијски улаз 1

en: Line In 2
sr: Линијски улаз 2

en: Line In 3
sr: Линијски улаз 3

en: Digital 1
sr: Дигитални 1

en: Digital 2
sr: Дигитални 2

en: Digital 3
sr: Дигитални 3

en: Phone In
sr: Телефонски улаз

en: Phone Out
sr: Телефонски излаз

en: Radio
sr: Радио

en: Connector
sr: Прикључак

en: Profile
sr: Профил

en: Peak detect
sr: Откривање врхунца
