libmatemixer 1.23.0 - en to sr@latin translation catalogue (10 entries)

en: Headset
sr@latin: Slušalice sa mikrofonom

en: Phone
sr@latin: Telefon

en: Music
sr@latin: Muzika

en: Headphones
sr@latin: Slušalice

en: Enabled
sr@latin: Uključen

en: Disabled
sr@latin: Onemogućeno

en: On
sr@latin: Uključeno

en: Off
sr@latin: Isključeno

en: Volume
sr@latin: Zapremina

en: Peak detect
sr@latin: Praćenje šiljka
