libmatemixer 1.23.0 - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Headset
te: హెడ్‌సెట్

en: Phone
te: ఫోన్

en: Music
te: సంగీతం

en: Video
te: వీడియో

en: Headphones
te: హెడ్‌ఫోన్లు

en: Enabled
te: క్రియాశీలీకరించబడిన

en: Disabled
te: అచేతనమైన

en: On
te:  ఆన్

en: Off
te: ఆఫ్

en: Volume
te: సంపుటం

en: Peak detect
te: పీక్ గుర్తించునది
