libmatemixer 1.23.0 - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Headset
th: ชุดหูฟัง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Music
th: ดนตรี

en: Video
th: วีดิทัศน์

en: Headphones
th: หูฟัง

en: Enabled
th: เปิดใช้

en: Disabled
th: ปิดใช้

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Volume
th: ปริมาตร

en: Peak detect
th: ตรวจหายอดคลื่น
