libmatemixer 1.23.0 - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Headset
ur: ہیڈ سیٹ

en: Phone
ur: فون

en: Music
ur: موسیقی

en: Video
ur: ویڈیو

en: Headphones
ur: ہیڈ فون

en: Enabled
ur: فعال

en: Disabled
ur: معطل

en: On
ur: چالو

en: Off
ur: بند

en: Peak detect
ur: چوٹی دریافت
