libmatemixer 1.23.0 - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Headset
vi: Tai nghe

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Music
vi: Nhạc

en: Video
vi: Ảnh động

en: Headphones
vi: Tai nghe

en: Enabled
vi: Bật

en: Disabled
vi: Bị tắt

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Volume
vi: Thể tích

en: Peak detect
vi: Phát hiện đỉnh
