libmatemixer 1.26.0 - en to bn_IN translation catalogue (11 entries)

en: Headset
bn_IN: হেড-সেট

en: Phone
bn_IN: ফোন

en: Music
bn_IN: সংগীত

en: Video
bn_IN: ভিডিও

en: Headphones
bn_IN: হেড-ফোন

en: Enabled
bn_IN: সক্রিয়

en: Disabled
bn_IN: নিষ্ক্রিয়

en: On
bn_IN: চালু

en: Off
bn_IN: বন্ধ

en: Volume
bn_IN: ভলিউম

en: Peak detect
bn_IN: সর্বাধিক মাত্রা সনাক্ত
