libmatemixer 1.26.0 - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Headset
eo: Kap-aŭskultilo

en: Phone
eo: Telefono

en: Music
eo: Muziko

en: Headphones
eo: Kap-aŭskultiloj

en: Enabled
eo: Enŝaltite

en: Disabled
eo: Malebligite

en: Off
eo: Elŝaltite

en: Volume
eo: Volumeno
