libmatemixer 1.26.0 - en to uz translation catalogue (32 entries)

en: Speaker
uz: Spiker

en: Digital
uz: Raqamli

en: Wave
uz: To'lqin

en: Phone
uz: Telefon

en: Music
uz: Musiqa

en: LFE Speaker
uz: LFE Spiker

en: Bass Speaker
uz: Bass Spiker

en: PC Speaker
uz: PC Spiker

en: Microphone
uz: Mikrofon

en: Internal Microphone
uz: Ichki Mikrofon

en: Front Microphone
uz: Oldi Mikrofon

en: Rear Microphone
uz: Orqa Mikrofon

en: Auxiliary
uz: Qo'shimcha

en: Input Source
uz: Kiritish Manbasi

en: Speakers
uz: Spikerlar

en: Microphone 1
uz: Mikrofon 1

en: Microphone 2
uz: Mikrofon 2

en: Internal Microphone 1
uz: Ichki Mikrofon 1

en: Digital Microphone
uz: Raqamli Mikrofon

en: Digital Microphone 1
uz: Raqamli Mikrofon 1

en: Digital Microphone 2
uz: Raqamli Mikrofon 2

en: External Microphone
uz: Tashqi Mikrofon

en: Camera Microphone
uz: Kamera Mikrofoni

en: Unknown 1
uz: Nomaʼlum 1

en: Unknown 2
uz: Nomaʼlum 2

en: Enabled
uz: Yoqilgan

en: Disabled
uz: Oʻchirilgan

en: On
uz: Yoqish

en: Off
uz: O'chirish

en: Volume
uz: Sig'im

en: Record
uz: Yozib olish

en: Profile
uz: Profil
