libmateweather 1.26.1 - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Default
fy: Standert

en: Speed unit
fy: Faasje-ienheid

en: Temperature unit
fy: Temperatuerienheid

[ctx: timezone]
en: Unknown
fy: Ûnbekend

en: North
fy: Noard

en: South
fy: Súd

en: Unknown
fy: Ûnbekend
