libmateweather 1.27.0 - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Default
ps: تلواله

note: Translators: meters per second
en: m/s
ps: م/س

note: Translators: kilometers per hour
en: km/h
ps: ک م/س

note: Translators: millibars
en: mb
ps: ميليباره

note: Translators: kilometers
en: km
ps: کېلومېټره

en: Speed unit
ps: چټکتيا يوون

en: Temperature unit
ps: تودوخې يوون

[ctx: timezone]
en: Unknown
ps: ناپېژندلی

en: Unknown
ps: ناپېژندلی
