libnma - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Network
af: Netwerk

en: Default
af: Verstek

en: My country is not listed
af: My land is nie gelys nie

en: Unlisted
af: Ongelys

en: Provider
af: Verskaffer

en: Installed GSM device
af: Geïnstalleerde GSM-toestel

en: Installed CDMA device
af: Geïnstalleerde GSM-toestel

en: Any device
af: Enige toetstel

en: New Mobile Broadband Connection
af: Nuwe selfoon-breëbandverbinding

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
af: Dié assistent help om maklik 'n selfoon-breëbandverbinding na 'n selfoonnetwerk (3G) op te stel.

en: You will need the following information:
af: Die volgende inligting word benodig:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
af: Stel 'n selfoon-breëbandverbinding op

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
af: My verskaffer gebruik GSM-tegnologie (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
af: My verskaffer gebruik CDMA-tegnologie (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
af: Kies die verskaffer

en: _Select your plan:
af: Kie_s die plan:

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
af: Die selfoon-breëbandverbinding is gekonfigureer met die volgende instellings:

en: Your Device:
af: Toestel:

en: Your Provider:
af: Verskaffer:

en: Your Plan:
af: Diensplan:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
af: Bevestig selfoon-breëbandinstellings

en: _Password:
af: W_agwoord:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
af: Geen

en: C_reate
af: S_kep

en: C_onnect
af: _Verbind

en: Sho_w password
af: _Wys wagwoord

en: Automatic
af: Outomaties

en: Version 0
af: Weergawe 0

en: Version 1
af: Weergawe 1
