libnma - en to as translation catalogue (70 entries)

en: Ignore CA certificate
as: CA প্ৰমাণপত্ৰ উপেক্ষা কৰক

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
as: EAP প্ৰমাণীকৰণত CA প্ৰমাণপত্ৰসমূহৰ বিষয়ে সতৰ্কবাৰ্তা অসামৰ্থবান কৰিবলে ইয়াক সত্যলে সংহতি কৰক।

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
as: EAP প্ৰমাণীকৰণৰ স্তৰ ২ ত CA প্ৰমাণপত্ৰসমূহৰ বিষয়ে সতৰ্কবাৰ্তাসমূহ অসামৰ্থবান কৰিবলে ইয়াক সত্যলে সংহতি কৰক।

en: Network
as: নেটৱৰ্ক

en: Sho_w passwords
as: পাছৱৰ্ডসমূহ দেখুৱাওক (_w)

en: Default
as: অবিকল্পিত

en: My country is not listed
as: মোৰ দেশ তালিকাত নাই

en: Unlisted
as: তালিকা বহিৰ্ভূত

en: Provider
as: সেৱা উপলব্ধকৰ্তা

en: Installed GSM device
as: ইনস্টল কৰা GSM ডিভাইচ

en: Installed CDMA device
as: ইনস্টল কৰা CDMA ডিভাইচ

en: Any device
as: যিকোনো ডিভাইচ

en: New Mobile Broadband Connection
as: নতুন ম'বাইল ব্ৰডবেণ্ড সংযোগ

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
as: এই সহায়ক ব্যৱস্থাৰ সহায়ত এটা চেলুলাৰ (3G) নেটৱৰ্কৰ সৈতে ম'বাইল ব্ৰডবেণ্ড সংযোগ স্থাপন কৰা যাব।

en: You will need the following information:
as: নিম্নলিখিত তথ্যৰ প্ৰয়োজন:

en: Your broadband billing plan name
as: ব্ৰডবেণ্ড বিলিং পৰিকল্পনাৰ নাম

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
as: (কিছু ক্ষেত্ৰত) আপোনাৰ ব্যৱহৃত ব্ৰডবেণ্ড বিলিং পৰিকল্পনা APN (এক্সেচ পইন্ট নেম)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
as: এই ম'বাইল ব্ৰডবেণ্ড ডিভাইচৰ বাবে সংযোগ সৃষ্টি কৰক (_t)

en: Set up a Mobile Broadband Connection
as: ম'বাইল ব্ৰডবেণ্ড সংযোগ প্ৰস্তুত কৰক

en: Select your provider from a _list:
as: তালিকাৰ পৰা সেৱা উপলব্ধকৰ্তাৰ নাম বাছক (_l):

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
as: মোৰ সেৱা উপলব্ধকৰ্তা দ্বাৰা GSM প্ৰযুক্তি ব্যৱহাৰ কৰা হয় (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
as: মোৰ সেৱা উপলব্ধকৰ্তা দ্বাৰা CDMA প্ৰযুক্তি ব্যৱহাৰ কৰা হয় (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
as: সেৱা উপলব্ধকৰ্তা বাছক

en: _Select your plan:
as: আপোনাৰ পৰিকল্পনা বাছক (_S):

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
as: নিৰ্বাচিত পৰিকল্পনাৰ APN (এক্সেচ পইন্ট নেম) (_A):

en: Choose your Billing Plan
as: ব্যৱহৃত বিল পৰিকল্পনা বাছক

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
as: নিম্নলিখিত সংহতিসমূহৰ সৈতে ম'বাইল ব্ৰডবেণ্ড সংযোগ সংৰূপণ কৰা হৈছে:

en: Your Device:
as: আপোনাৰ ডিভাইচ:

en: Your Provider:
as: আপোনাৰ সেৱা উপলব্ধকৰ্তা:

en: Your Plan:
as: আপোনাৰ পৰিকল্পনা:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
as: ম'বাইল ব্ৰডবেণ্ডৰ সংহতিসমূহ নিশ্চিত কৰক

en: Name
as: নাম

en: Sh_ow passwords
as: পাছৱৰ্ডসমূহ দেখুৱাওক (_o)

en: _Secondary Password:
as: দ্বিতীয় পাছৱৰ্ড (_S):

en: _Password:
as: পাছৱৰ্ড (_P):

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
as: কোনো নহয়

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
as: WEP 40/128-bit কি (Hex অথবা ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
as: WEP ১২৮-বিট পৰিচয়পংক্তি

en: WPA & WPA2 Personal
as: WPA আৰু WPA2 ব্যক্তিগত

en: WPA & WPA2 Enterprise
as: WPA আৰু WPA2 এন্টাৰপ্ৰাইজ

en: C_reate
as: সৃষ্টি কৰক (_r)

en: C_onnect
as: সংযোগ কৰা (_o)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
as: Wi-Fi নেটৱৰ্ক প্ৰমাণীকৰণ প্ৰয়োজন

en: Authentication required by Wi-Fi network
as: Wi-Fi নেটৱৰ্কৰ দ্বাৰা প্ৰমাণীকৰণৰ প্ৰয়োজন

en: Create New Wi-Fi Network
as: নতুন Wi-Fi নেটৱৰ্ক সৃষ্টি কৰক

en: New Wi-Fi network
as: নতুন Wi-Fi নেটৱৰ্ক

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
as: সৃষ্টি কৰাৰ বাবে চিহ্নিত Wi-Fi নেটৱৰ্কৰ এটা নাম নিৰ্ধাৰণ কৰক।

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
as: লুকুৱা Wi-Fi নেটৱৰ্কৰ সৈতে সংযোগ কৰক

en: Hidden Wi-Fi network
as: লুকুৱা Wi-Fi নেটৱৰ্ক

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
as: সংযোগ কৰাৰ বাবে চিহ্নিত লুকুৱা Wi-Fi নেটৱৰ্কৰ নাম আৰু সুৰক্ষা তথ্য লিখক।

en: PAC files (*.pac)
as: PAC ফাইলসমূহ (*.pac)

en: All files
as: সকলো ফাইল

en: Anonymous
as: বেনামী

en: Authenticated
as: প্ৰমাণীত

en: Both
as: দুয়ো

en: Allow automatic PAC pro_visioning
as: স্বচালিত PAC যোগানৰ অনুমতি দিয়ক (_v)

en: Sho_w password
as: পাছৱৰ্ড দেখুৱাওক (_w)

en: Automatic
as: স্বচালিত

en: Version 0
as: সংস্কৰণ 0

en: Version 1
as: সংস্কৰণ 1

en: No CA certificate is _required
as: কোনো CA প্ৰমাণপত্ৰৰ প্ৰয়োজন নাই (_r)

en: Tunneled TLS
as: টানেল কৰা TLS

en: Protected EAP (PEAP)
as: সুৰক্ষিত EAP (PEAP)

en: Unknown
as: অজ্ঞাত

en: Open System
as: খোলা চিস্টেম

en: Shared Key
as: অংশীদাৰী কৰা কি'

en: 1 (Default)
as: 1 (অবিকল্পিত)

en: Sho_w key
as: কি' দেখুৱাওক (_w)

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
as: %s সংযোগ

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
as: DER, PEM, অথবা PKCS#12 ব্যক্তিগত কিসমূহ (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
