libnma - en to ast translation catalogue (45 entries)

en: Network
ast: Rede

en: Sho_w passwords
ast: A_mosar les contraseñes

en: Default
ast: Predetermináu

en: My country is not listed
ast: El mio país nun ta na llista

en: Unlisted
ast: Non llistáu

en: Provider
ast: Fornidor

en: Installed GSM device
ast: Preséu GSM instaláu

en: Installed CDMA device
ast: Preséu CDMA instaláu

en: Any device
ast: Cualisquier preséu

en: New Mobile Broadband Connection
ast: Conexón de banda ancha móvil nueva

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
ast: Esti asistente ayúdate a configurar de forma cenciella una conexón de banda ancha móvil a una rede de teléfonu móvil (3G)

en: You will need the following information:
ast: Necesitará la siguiente información:

en: Your broadband billing plan name
ast: El nome del to plan de precios

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
ast: (en dalgunos casos) El nome del plan de precios del to APN (nome del puntu d'accesu)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
ast: Crear una conexón pa _esti preséu móvil de banda ancha:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
ast: Configurar una conexón de banda ancha móvil

en: Select your provider from a _list:
ast: Esbillar el so proveedor d'una _llista:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
ast: El mio proveedor usa teunoloxía GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
ast: El mio proveedor usa teunoloxía CDMA (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
ast: Esbille'l so proveedor…

en: _Select your plan:
ast: _Esbillar el so plan:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
ast: Plan _APN (nome del puntu d'accesu) esbilláu

en: Choose your Billing Plan
ast: Escoyer el so plan de precios

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
ast: La so conexón móvil de banda ancha ta configurada colos siguientes axustes:

en: Your Device:
ast: El to preséu:

en: Your Provider:
ast: El to fornidor:

en: Your Plan:
ast: El to plan:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
ast: Confirmar los axustes de la banda ancha móvil

en: Name
ast: Nome

en: _Password:
ast: _Contraseña:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
ast: Denguna

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
ast: Clave WEP 40/128-bit (Hexadecimal o ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
ast: Fras de pasu WEP de 128 bits

en: WPA & WPA2 Personal
ast: WPA y WPA2 personal

en: WPA & WPA2 Enterprise
ast: WPA y WPA2 Enterprise

en: C_reate
ast: C_rear

en: C_onnect
ast: _Coneutar

en: Sho_w password
ast: A_mosar la contraseña

en: Automatic
ast: Automáticu

en: Version 0
ast: Versión 0

en: Version 1
ast: Versión 1

en: Open System
ast: Sistema abiertu

en: Shared Key
ast: Contraseña compartida

en: 1 (Default)
ast: 1 (Predetermináu)

en: Sho_w key
ast: A_mosar la clave
