libnma - en to be translation catalogue (64 entries)

en: Ignore CA certificate
be: Ігнараваць сертыфікат CA

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
be: Выключыць папярэджанні аб сертыфікатах CA для EAP-ідэнтыфікацыі.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
be: Выключыць папярэджанні аб сертыфікатах CA у другой фазе EAP-ідэнтыфікацыі.

en: Network
be: Сетка

en: Sho_w passwords
be: _Паказаць паролі

en: Default
be: Прадвызначана

en: My country is not listed
be: Маёй краіны няма ў спісе

en: Unlisted
be: Не ў спісе

en: Provider
be: Аператар

en: Installed GSM device
be: Усталяванае GSM-прыстасаванне

en: Installed CDMA device
be: Усталяванае CDMA-прыстасаванне

en: Any device
be: Любое прыстасаванне

en: New Mobile Broadband Connection
be: Новае шырокапалоснае мабільнае злучэнне

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
be: Гэты памочнік дапаможа вам лёгка настроіць шырокапалоснае мабільнае злучэнне з сотавай 3G-сеткай.

en: You will need the following information:
be: Вам спатрэбіцца наступная інфармацыя:

en: Your broadband billing plan name
be: Назва вашага тарыфнага плана

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
be: (у некаторых выпадках) Пункт доступу (APN) для вашага тарыфнага плана

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
be: Стварыць злучэнне для _гэтага прыстасавання шырокапалоснай мабільнай сувязі:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
be: Настройка шырокапалоснага мабільнага злучэння

en: Select your provider from a _list:
be: Выберыце свайго мабільнага _аператара са спіса:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
be: Мой аператар выкарыстоўвае GSM-тэхналогію (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
be: Мой аператар выкарыстоўвае CDMA-тэхналогію (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
be: Выбар мабільнага аператара

en: _Select your plan:
be: _Вызначыце тарыфны план:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
be: _Пункт доступу тарыфнага плана (APN):

en: Choose your Billing Plan
be: Выбар тарыфнага плана

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
be: Ваша шырокапалоснае мабільнае злучэнне мае наступную канфігурацыю настроек:

en: Your Device:
be: Прыстасаванне:

en: Your Provider:
be: Мабільны аператар:

en: Your Plan:
be: Тарыфны план:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
be: Пацвярджэнне настроек шырокапалоснай мабільнай сувязі

en: Name
be: Назва

en: _Password:
be: П_ароль:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
be: Няма

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
be: WEP, 40/128-бітны ключ (Hex ці ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
be: WEP, 128-бітны пароль

en: C_reate
be: _Стварыць

en: C_onnect
be: Да_лучыцца

en: Wi-Fi Network Authentication Required
be: Патрэбна ідэнтыфікацыя для сеткі Wi-Fi

en: Authentication required by Wi-Fi network
be: Патрэбна ідэнтыфікацыя для сеткі Wi-Fi

en: Create New Wi-Fi Network
be: Стварэнне новай сеткі Wi-Fi

en: New Wi-Fi network
be: Новая сетка Wi-Fi

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
be: Упішыце назву новай сеткі Wi-Fi.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
be: Злучэнне са схаванай сеткай Wi-Fi

en: Hidden Wi-Fi network
be: Схаваная сетка Wi-Fi

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
be: Упішыце назву і вызначыце настройкі бяспекі для схаванай сеткі Wi-Fi, з якой трэба злучыцца.

en: PAC files (*.pac)
be: PAC-файлы (*.pac)

en: All files
be: Усе файлы

en: Anonymous
be: Ананімна

en: Authenticated
be: Ідэнтыфікавана

en: Both
be: Абодва

en: Allow automatic PAC pro_visioning
be: Дазволіць _аўтаматычнае забеспячэнне PAC

en: Sho_w password
be: _Паказаць пароль

en: Automatic
be: Аўтаматычна

en: Version 0
be: Версія 0

en: Version 1
be: Версія 1

en: Tunneled TLS
be: Тунэльны TLS

en: Protected EAP (PEAP)
be: Абаронены EAP (PEAP)

en: Unknown
be: Невядома

en: Open System
be: Адкрытая сістэма

en: Shared Key
be: Супольны ключ

en: 1 (Default)
be: 1 (прадвызначана)

en: Sho_w key
be: _Паказаць ключ

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
be: Злучэнне %s
