libnma - en to bg translation catalogue (70 entries)

en: Ignore CA certificate
bg: Избор на сертификат от сертифициращ орган

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
bg: Задайте да е истина, за да се изключат предупрежденията за сертификатите на сертифициращите органи при ползване на EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
bg: Задайте да е истина, за да се изключат предупрежденията за сертификатите на сертифициращите органи във втората фаза на идентификацията при ползване на EAP.

en: Network
bg: Мрежа

en: Sho_w passwords
bg: Пока_зване на паролите

en: Default
bg: Стандартна

en: My country is not listed
bg: Моята държава не е в списъка

en: Unlisted
bg: Не е в списъка

en: Provider
bg: Доставчик

en: Installed GSM device
bg: Инсталирано устройство за GSM

en: Installed CDMA device
bg: Инсталирано устройство за CDMA

en: Any device
bg: Което и да е устройство

en: New Mobile Broadband Connection
bg: Нова мобилна връзка

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
bg: Този помощник ще ви помогне по-лесно да настроите връзка към мобилна (3G) мрежа.

en: You will need the following information:
bg: Ще ви е нужна следната информация:

en: Your broadband billing plan name
bg: Името на вашия план за плащане

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
bg: Име на точка за достъп на вашия план за плащане — APN (в някои случаи)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
bg: Създаване на връзка за _това устройство:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
bg: Настройване на мобилна връзка

en: Select your provider from a _list:
bg: Изберете вашия доставчик от _списък:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
bg: Доставчикът използва технология чрез GSM (като GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
bg: Доставчикът използва технология чрез CDMA (като 1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
bg: Изберете вашия доставчик

en: _Select your plan:
bg: _Изберете вашия план

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
bg: _Име на точка за достъп за избрания план (APN):

en: Choose your Billing Plan
bg: Избор на вашия план за плащане

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
bg: Мобилната ви връзка е настроена по следния начин:

en: Your Device:
bg: Устройството ви:

en: Your Provider:
bg: Доставчикът ви:

en: Your Plan:
bg: Планът ви:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
bg: Потвърждение на настройки на мобилна връзка

en: Name
bg: Име

en: Sh_ow passwords
bg: Пока_зване на паролите

en: _Secondary Password:
bg: _Втора парола:

en: _Password:
bg: _Парола:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
bg: Без

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
bg: 40/128 битов ключ за WEP (шестнадесетичен или ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
bg: 128 битова парола за WEP

en: WPA & WPA2 Personal
bg: Частна WPA & WPA2

en: WPA & WPA2 Enterprise
bg: Корпоративна WPA & WPA2

en: C_reate
bg: _Създаване

en: C_onnect
bg: _Свързване

en: Wi-Fi Network Authentication Required
bg: Изисква се идентификация за безжична мрежа

en: Authentication required by Wi-Fi network
bg: Изисква се идентификация за безжична мрежа

en: Create New Wi-Fi Network
bg: Създаване на нова безжична мрежа

en: New Wi-Fi network
bg: Нова безжична мрежа

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
bg: Въведете име на безжичната мрежа, която искате да създадете.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
bg: Свързване към скрита безжична мрежа

en: Hidden Wi-Fi network
bg: Скрита безжична мрежа

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
bg: Въведете име и данни за сигурност на скритата безжична мрежа, към която искате да се свържете.

en: PAC files (*.pac)
bg: Файлове за PAC (*.pac)

en: All files
bg: Всички файлове

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Authenticated
bg: Идентификация

en: Both
bg: И двете

en: Allow automatic PAC pro_visioning
bg: _Автоматично снабдяване с PAC

en: Sho_w password
bg: Показ_ване на паролата

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Version 0
bg: Версия 0

en: Version 1
bg: Версия 1

en: No CA certificate is _required
bg: _Не е необходим сертификат от сертифициращ орган

en: Tunneled TLS
bg: Тунелен TLS

en: Protected EAP (PEAP)
bg: Защитен EAP (PEAP)

en: Unknown
bg: Неопределена

en: Open System
bg: Открита система

en: Shared Key
bg: Споделен ключ

en: 1 (Default)
bg: 1 (стандартно)

en: Sho_w key
bg: Пок_азване на ключа

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
bg: Връзка към %s

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
bg: Частни ключове, формат DER, PEM или PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
