libnma - en to crh translation catalogue (67 entries)

en: Ignore CA certificate
crh: Şehadetname Salâhiyeti (CA; ŞS) şehadetnamesini ihmal et

en: Network
crh: Şebeke

en: Sho_w passwords
crh: Sır-sözlerni _köster

en: Default
crh: Ögbelgileme

en: My country is not listed
crh: Ülkem listelenmegendir

en: Unlisted
crh: Listelenmegen

en: Provider
crh: Teminatçı

en: Installed GSM device
crh: Kurulu GSM aygıtı

en: Installed CDMA device
crh: Kurulu CDMA aygıtı

en: Any device
crh: Her hangi cihaz

en: New Mobile Broadband Connection
crh: Yañı Mobil Keniş-bant Bağlantısı

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
crh: Bu muavin sizge bir hüceyresel (3G) şebekege mobil keniş-bant bağlantısını qolayca ayarlamağa yardım eter.

en: You will need the following information:
crh: Aşağıdaki malümatqa ihtiyacıñız olacaq:

en: Your broadband billing plan name
crh: Keniş-bant faturalama planıñıznıñ adı

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
crh: (bazan) Keniş-bant faturalama planıñıznıñ İrişim Noqtası Adı (İNA; APN)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
crh: _Bu mobil keniş-bant cihazı içün bir bağlantı icat etiñiz:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
crh: Bir Mobil Keniş-bant Bağlantısını Ayarlañız

en: Select your provider from a _list:
crh: Teminatçıñıznı bir _cedvelden saylañız:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
crh: Teminatçım GSM tehnologiyasını qullana (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
crh: Teminatçım CDMA tehnologiyasını qullana (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
crh: Teminatçıñıznı Saylañız

en: _Select your plan:
crh: _Planıñıznı saylañız:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
crh: Saylanğan plan İrişim Noqtası _Adı (İNA; APN):

en: Choose your Billing Plan
crh: Faturalama Planıñıznı Saylañız

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
crh: Mobil keniş-bant bağlantıñız aşağıdaki ayarlar ile yapılandırılğandır:

en: Your Device:
crh: Cihazıñız:

en: Your Provider:
crh: Teminatçıñız:

en: Your Plan:
crh: Planıñız:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
crh: Mobil Keniş-bant Ayarlarıñıznı Tasdiqlañız

en: Name
crh: İsim

en: Sh_ow passwords
crh: Sır-sözlerni _köster

en: _Secondary Password:
crh: _Ekilemci Sır-söz:

en: _Password:
crh: _Parola:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
crh: Yoq

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
crh: WEP 40/128-bit Anahtarı (Onaltışarlama ya da ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
crh: WEP 128-bit Sır-ibaresi

en: WPA & WPA2 Personal
crh: WPA & WPA2 Kişisel

en: WPA & WPA2 Enterprise
crh: WPA & WPA2 Kurum

en: C_reate
crh: İcat _Et

en: C_onnect
crh: _Bağlan

en: Wi-Fi Network Authentication Required
crh: Telsiz-Vefa Şebeke Sahihlenimi Şart

en: Authentication required by Wi-Fi network
crh: Telsiz-Vefa şebeke sahihlenimni talap ete

en: Create New Wi-Fi Network
crh: Yañı Telsiz-Vefa Şebeke İcat Et

en: New Wi-Fi network
crh: Yañı Telsiz-Vefa şebeke

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
crh: İcat etmege istegeniñiz Telsiz-Vefa şebeke içün bir isim kirsetiñiz.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
crh: Gizli Telsiz-Vefa Şebekege Bağlan

en: Hidden Wi-Fi network
crh: Gizli Telsiz-Vefa şebeke

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
crh: Bağlanmağa istegeniñiz gizli Telsiz-Vefa şebekesiniñ ismini ve emniyet tafsilâtını kirsetiñiz.

en: PAC files (*.pac)
crh: PAC dosyeleri (*.pac)

en: All files
crh: Dosyelerniñ hepsi

en: Anonymous
crh: İsimsiz

en: Authenticated
crh: Sahihlengen

en: Both
crh: Ekisi de

en: Allow automatic PAC pro_visioning
crh: Avtomatik PAC _tedarikine izin ber

en: Sho_w password
crh: Sır-sözni _köster

en: Automatic
crh: Avtomatik

en: Version 0
crh: Sürüm 0

en: Version 1
crh: Sürüm 1

en: Tunneled TLS
crh: Tünnelli TLS

en: Protected EAP (PEAP)
crh: Himayeli EAP (PEAP)

en: Unknown
crh: Bilinmiyor

en: Open System
crh: Açıq Sistem

en: Shared Key
crh: Üleşilgen Anahtar

en: 1 (Default)
crh: 1 (Ögbelgilengen)

en: Sho_w key
crh: Anahtarnı _köster

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
crh: %s bağlantısı

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
crh: DER, PEM, yaki PKCS#12 hususiy anahtarları (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
