libnma - en to cs translation catalogue (163 entries)

en: Ignore CA certificate
cs: Ignorovat certifikát CA

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
cs: Nastavením na zapnuto zakážete upozornění na certifikáty CA v ověření EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
cs: Nastavením na zapnuto zakážete upozornění na certifikáty CA v druhé fázi ověření EAP.

en: object class '%s' has no property named '%s'
cs: objektová třída „%s“ nemá vlastnost nazvanou „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
cs: vlastnost „%s“ objektové třídy „%s“ není zapisovatelná

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
cs: vytvoření vlastnosti „%s“ objektu „%s“ nemůže být nastaveno po vytváření

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
cs: „%s::%s“ není platný název vlastnosti; „%s“ není podtyp GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
cs: nelze nastavit vlastnost „%s“ typu „%s“ z hodnoty typu „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
cs: hodnota „%s“ typu „%s“ je mimo rozsah vlastnosti „%s“ typu „%s“

en: Network
cs: Síť

en: Password
cs: Heslo

en: Scan with your phone or <a href="nma:print">Print</a>
cs: Naskenujte svým telefonem nebo <a href="nma:print">vytiskněte</a>

en: No certificate set
cs: Není nastavený žádný certifikát

en: No key set
cs: Není nastavený žádný klíč

en: Choose a %s Certificate
cs: Vybrat certifikát %s

en: %s _certificate
cs: _Certifikát %s

en: %s certificate _password
cs: _Heslo certifikátu %s

en: Choose a key for %s Certificate
cs: Vyberte klíč pro certifikát %s

en: %s private _key
cs: Soukromý _klíč %s

en: %s key _password
cs: _Heslo klíče %s

en: Sho_w passwords
cs: Zo_brazit hesla

en: Key in %s
cs: Klíč v %s

en: Certificate in %s
cs: Certifikát v %s

en: Select
cs: Vybrat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: (None)
cs: (žádný)

en: (Unknown)
cs: (neznámý)

en: Select from file…
cs: Vybrat ze souboru…

en: Default
cs: Výchozí

en: My country is not listed
cs: Moje země není v seznamu

en: Unlisted
cs: Není v seznamu

en: My plan is not listed…
cs: Můj plán není v seznamu…

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Installed GSM device
cs: Nainstalované zařízení GSM

en: Installed CDMA device
cs: Nainstalované zařízení CDMA

en: Any device
cs: Jakékoli zařízení

en: New Mobile Broadband Connection
cs: Nové mobilní širokopásmové připojení

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
cs: Tento pomocník vám pomůže snadno nastavit širokopásmové připojení k mobilní (3G) síti.

en: You will need the following information:
cs: Budete potřebovat tyto informace:

en: Your broadband provider’s name
cs: Název poskytovatele širokopásmového připojení

en: Your broadband billing plan name
cs: Název vašeho tarifu

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
cs: (v některých případech) Přístupový bod (APN) pro váš tarif

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
cs: Vytvořit připojení pro _toto mobilní širokopásmové zařízení:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
cs: Nastavit mobilní širokopásmové připojení

en: Country or region:
cs: Země nebo region:

en: Choose your Provider’s Country or Region
cs: Zvolte zemi nebo region svého poskytovatele

en: Select your provider from a _list:
cs: Vybrat poskytovate_le ze seznamu:

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
cs: Ne_mohu najít svého poskytovatele, chci nastavit připojení ručně:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
cs: Můj poskytovatel používá technologii GSM (GPRS, EDGE, UTMS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
cs: Můj poskytovatel používá technologii CDMA (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
cs: Vyberte svého poskytovatele

en: _Select your plan:
cs: _Vybrat tarif:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
cs: Zvolený přístupový bod vašeho tarifu (_APN):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
cs: Pozor: Pokud vyberete nesprávný tarif, může dojít ke chybnému účtování vašeho účtu nebo odmítnutí připojení k síti. 
    
    Nejste-li si jistí přístupovým bodem, obraťte se na svého poskytovatele.

en: Choose your Billing Plan
cs: Vyberte svůj tarif

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
cs: Vaše mobilní širokopásmové připojení je nastaveno s těmito parametry:

en: Your Device:
cs: Vaše zařízení:

en: Your Provider:
cs: Váš poskytovatel:

en: Your Plan:
cs: Váš tarif:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
cs: S vámi zvoleným nastavením bude navázáno spojení k vašemu poskytovateli mobilního připojení. Pokud připojení selže, nebo nemůžete přistupovat ke zdrojům v síti, zkontrolujte prosím svá nastavení. Změny v nastavení připojení provedete volbou „Připojení k síti“ z nabídky Systém → Nastavení.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
cs: Potvrdit volby širokopásmového připojení

en: Error logging in:
cs: Záznam chyb v:

en: Error opening a session:
cs: Chyba při otevirání sezení:

en: _Unlock token
cs: Odemkno_ut tiket

en: Name
cs: Název

en: Issued By
cs: Vydal

en: Enter %s PIN
cs: Zadejte PIN %s

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Login
cs: _Přihlásit

en: _Remember PIN
cs: Pa_matovat si PIN

en: Store the password only for this user
cs: Uložit heslo pouze pro tohoto uživatele

en: Store the password for all users
cs: Uložit heslo pro všechny uživatele

en: Ask for this password every time
cs: Pokaždé se dotazovat na heslo

en: The password is not required
cs: Heslo není vyžadováno

en: _OK
cs: _Budiž

en: Sh_ow passwords
cs: Z_obrazit hesla

en: _Tertiary Password:
cs: _Terciální heslo:

en: _Secondary Password:
cs: _Sekundární heslo:

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: Click to connect
cs: Kliknutím se připojíte

en: New…
cs: Nový…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
cs: Žádná

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
cs: Klíč WEP 40/128 bitů (Hex nebo ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
cs: Heslo WEP 128 bitů

en: Dynamic WEP (802.1x)
cs: Dynamické WEP (802.1x)

en: C_reate
cs: _Vytvořit

en: C_onnect
cs: Přip_ojit

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
cs: Pro přístup k síti Wi-Fi „%s“ jsou vyžadována hesla nebo šifrovací klíče.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
cs: K síti Wi-Fi je vyžadováno ověření

en: Authentication required by Wi-Fi network
cs: Síť Wi-Fi vyžadovuje ověření

en: Create New Wi-Fi Network
cs: Vytvořit novou síť Wi-Fi

en: New Wi-Fi network
cs: Nová síť Wi-Fi

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
cs: Zadejte název sítě Wi-Fi, kterou chcete vytvořit.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
cs: Připojit se ke skryté síti Wi-Fi

en: Hidden Wi-Fi network
cs: Skrytá síť Wi-Fi

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
cs: Zadejte název a podrobnosti o zabezpečení skryté sítě Wi-Fi, ke které se chcete připojit.

en: missing EAP-FAST PAC file
cs: chybějící PAC soubor EAP-FAST

en: PAC files (*.pac)
cs: Soubory PAC (*.pac)

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Choose a PAC file
cs: Vyberte soubor PAC

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Anonymous
cs: Anonymní

en: Authenticated
cs: Ověřeno

en: Both
cs: Oba

en: Anony_mous identity
cs: Anony_mní identita

en: PAC _file
cs: _Soubor PAC

en: _Inner authentication
cs: V_nitřní ověření

en: Allow automatic PAC pro_visioning
cs: Po_volit automatické nastavení PAC

en: missing EAP-LEAP username
cs: chybějící uživatelské jméno pro EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP password
cs: chybějící heslo pro EAP-LEAP

en: _Username
cs: _Uživatelské jméno

en: _Password
cs: _Heslo

en: Sho_w password
cs: _Zobrazit heslo

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Version 0
cs: Verze 0

en: Version 1
cs: Verze 1

en: No CA certificate is _required
cs: Žádný ce_rtifikát CA není požadován

en: PEAP _version
cs: Verze _PEAP

en: Suffix of the server certificate name.
cs: Přípona názvu serverového certifikátu.

en: _Domain
cs: _Doména

en: missing EAP username
cs: chybějící uživatelské jméno pro EAP

en: missing EAP password
cs: chybějící heslo pro EAP

en: missing EAP client Private Key passphrase
cs: chybějící heslo soukromého klíče klienta EAP

en: P_rivate Key Passphrase
cs: Heslo souk_romého klíče

en: Sh_ow passphrase
cs: Z_obrazit heslo

en: missing EAP-TLS identity
cs: chybějící identita EAP-TLS

en: no user certificate selected
cs: není vybrán žádný uživatelský certifikát

en: selected user certificate file does not exist
cs: vybraný soubor s uživatelským certifikátem neexistuje

en: no key selected
cs: není vybrán žádný klíč

en: selected key file does not exist
cs: vybraný soubor s klíčem neexistuje

en: I_dentity
cs: I_dentita

en: MSCHAPv2 (no EAP)
cs: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
cs: neurčená chyba v zabezpečení 802.1X (wpa-eap)

en: no CA certificate selected
cs: není vybrán žádný certifikát CA

en: selected CA certificate file does not exist
cs: vybraný soubor s certifikátem CA neexistuje

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Externally configured
cs: Nastaveno externě

en: Au_thentication
cs: Ověře_ní

en: missing leap-username
cs: chybí leap-username

en: missing leap-password
cs: chybí leap-password

en: _Type
cs: _Typ

en: missing wep-key
cs: chybí wep-key

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
cs: neplatný wep-key: klíč délky %zu musí obsahovat jen šestnáctkové číslice

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
cs: neplatný wep-key: klíč délky %zu musí obsahovat pouze znaky ASCII

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
cs: neplatný wep-key: nesprávná délka klíče %zu. Musí být dlouhý buď 5 nebo 13 znaků ASCII, a nebo 10 nebo 16 šestnáctkových číslic

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
cs: neplatný wep-key: heslo nesmí být prázdné

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
cs: neplatný wep-key: heslo musí být kratší než 64 znaků

en: Open System
cs: Otevřený systém

en: Shared Key
cs: Sdílený klíč

en: 1 (Default)
cs: 1 (výchozí)

en: _Key
cs: _Klíč

en: Sho_w key
cs: Z_obrazit klíč

en: WEP inde_x
cs: Inde_x WEP

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
cs: neplatný wpa-psk: neplatná délka klíče %zu. Musí být v rozmezí 8 až 63 bajtů nebo 64 šestnáctkových číslic

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
cs: neplatný wpa-psk: nelze interpretovat klíč délky 64 bajtů jako šestnáctkový

en: Unknown error validating 802.1X security
cs: Neznámá chyba při ověřování bezpečnosti 802.1X

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
cs: Připojení %s

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
cs: Certifikáty PEM (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
cs: Soukromé klíče DER, PEM nebo PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Wi-Fi _security
cs: Zabezpečení _Wi-Fi

en: _Network name
cs: _Název sítě

en: C_onnection
cs: Přip_ojení

en: Wi-Fi _adapter
cs: _Adaptér Wi-Fi
