libnma - en to eo translation catalogue (81 entries)

en: Ignore CA certificate
eo: Ignori CA-atestilon

en: Network
eo: Reto

en: No certificate set
eo: Atestilo ne estas agordita

en: Choose a %s Certificate
eo: Elektu atestilon de %s

en: Choose a key for %s Certificate
eo: Elektu atestilon de %s

en: Sho_w passwords
eo: _Montri pasvortojn

en: Certificate in %s
eo: Atestilo in %s

en: (Unknown)
eo: (Nekonate)

en: Default
eo: Defaŭlte

en: My country is not listed
eo: Mia lando ne estas listigita

en: Unlisted
eo: Nelistigite

en: Provider
eo: Provizanto

en: Installed GSM device
eo: Instalis GSM-aparaton

en: Installed CDMA device
eo: Instalis CDMA-aparaton

en: Any device
eo: Iu aparato

en: New Mobile Broadband Connection
eo: Nova poŝtelefona larĝkapacita konekto

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
eo: Ĉi tiu asistanto helpas vin facile agordi poŝtelefonan larĝkapacitan konekton al portebla (3G) reto.

en: You will need the following information:
eo: Vi bezonos la sekvajn informojn:

en: Your broadband billing plan name
eo: La nomon de la fakturplano de via larĝkapacita provizanto

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
eo: (en kelkaj kazoj) la APN-n (Access Point Name, nomo de retkaptejo) de la fakturplano

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
eo: Krei konekton por _tiu ĉi larĝkapacita aparato:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
eo: Agordi poŝtelefonan larĝkapacitan konekton

en: Select your provider from a _list:
eo: Elekti vian provizanton el _listo:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
eo: Mia provizanto uzas GSM-teĥnologion (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
eo: Mia provizanto uzas CDMA-teĥnologion (1XRRT, EVDO)

en: Choose your Provider
eo: Elekti vian provizanton

en: _Select your plan:
eo: _Elekti vian planon:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
eo: Elekti planon - _APN (Access Point Name, nomo de retkaptejo):

en: Choose your Billing Plan
eo: Elekti vian fakturo-planon

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
eo: Via poŝtelefona larĝkapacita konekto estas agordita per la sekvaj agordoj:

en: Your Device:
eo: Via aparato:

en: Your Provider:
eo: Via provizanto:

en: Your Plan:
eo: Via faktura reĝimo:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
eo: Konfirmi agordojn por poŝtelefona larĝkapacita reto

en: Error opening a session:
eo: Eraro dum malfermo de seanco:

en: Name
eo: Nomo

en: Ask for this password every time
eo: Ĉiam postuli tiun pasvorton

en: The password is not required
eo: La pasvorto ne estas bezonata

en: Sh_ow passwords
eo: M_ontri pasvortojn

en: _Password:
eo: _Pasvorto:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
eo: Neniu

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
eo: WEP 40/128-bita ŝlosilo (Deksesuma aŭ ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
eo: 128-bita WEP-pasfrazo

en: WPA & WPA2 Personal
eo: WPA kaj WPA2 por personoj

en: WPA & WPA2 Enterprise
eo: WPA kaj WPA2 por enterprenoj

en: C_reate
eo: K_rei

en: C_onnect
eo: K_onekti

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
eo: Pasvortoj aŭ ĉifroŝlosiloj estas postulataj por atingi la sendratan reton “%s”.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
eo: Aŭtentigo por sendrata reto estas postulata

en: Authentication required by Wi-Fi network
eo: Sendrata reto postulas aŭtentigon

en: Create New Wi-Fi Network
eo: Krei novan sendratan reton

en: New Wi-Fi network
eo: Nova sendrata reto

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
eo: Entajpu nomon por la sendrata reto kiun vi volas krei.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
eo: Konekti al kaŝita sendrata reto

en: Hidden Wi-Fi network
eo: Kaŝita sendrata reto

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
eo: Entajpu la nomon kaj sekurecdetalojn de la kaŝita sendrata reto al kiu vi volas konekti.

en: PAC files (*.pac)
eo: PAC-dosieroj (*.pac)

en: All files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: Choose a PAC file
eo: Elekti PAC-dosieron

en: _Open
eo: _Malfermi

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Authenticated
eo: Aŭtentokontrolata

en: Both
eo: Ambaŭ

en: Allow automatic PAC pro_visioning
eo: Permesi aŭtomatan PAC-pro_vizadon

en: Sho_w password
eo: _Montri pasvorton

en: Automatic
eo: Aŭtomate

en: Version 0
eo: Versio 0

en: Version 1
eo: Versio 1

en: No CA certificate is _required
eo: CA-atestilo ne estas _bezonata

en: no user certificate selected
eo: neniu uzanto-atestilo estas elektita

en: MSCHAPv2 (no EAP)
eo: MSCHAPv2 (sen EAP)

en: no CA certificate selected
eo: neniu CA-atestilo estas elektita

en: Tunneled TLS
eo: Tunelita TLS

en: Protected EAP (PEAP)
eo: Protektita EAP (PEAP)

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Open System
eo: Malferma sistemo

en: Shared Key
eo: Kunhavigita ŝlosilo

en: 1 (Default)
eo: 1 (defaŭlte)

en: Sho_w key
eo: _Montri ŝlosilon

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
eo: %s-konekto

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
eo: Privataj ŝlosiloj de specoj DER, PEM aŭ PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
