libnma - en to et translation catalogue (67 entries)

en: Ignore CA certificate
et: Sertifitseerimiskeskuse sertifikaadi eiramine

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
et: Märgi see, et keelata hoiatused sertifitseerimiskeskuse (CA) sertide kohta EAP autentimisel.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
et: Märgi see, et keelata hoiatused sertifitseerimiskeskuse (CA) sertide kohta EAP autentimise teises faasis.

en: Network
et: Võrk

en: Sho_w passwords
et: _Näita paroole

en: Default
et: Vaikimisi

en: My country is not listed
et: Minu riik pole loetelus

en: Unlisted
et: Pole loetelus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Installed GSM device
et: Paigaldatud GSM-seade

en: Installed CDMA device
et: Paigaldatud CDMA-seade

en: Any device
et: Iga seade

en: New Mobile Broadband Connection
et: Uus mobiiliühendus

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
et: See abiline teeb mobiilivõrgu (3G) ühenduse seadistamise lihtsaks.

en: You will need the following information:
et: Vaja on alljärgnevat teavet:

en: Your broadband billing plan name
et: Sinu ühenduse makseplaani nimi

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
et: (Mõnel juhul) sinu ühenduse makseplaani APN (Access Point Name, pöörduspunkti nimi)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
et: Ühenduse loomine _selle mobiiliühenduse seadmega:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
et: Mobiiliühenduse seadistamine

en: Select your provider from a _list:
et: Vali oma teenusepakkuja _loetelust:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
et: Minu teenusepakkuja kasutab _GSM-tehnoloogiat (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
et: Minu teenusepakkuja kasutab _CDMA-tehnoloogiat (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
et: Vali teenusepakkuja

en: _Select your plan:
et: _Vali oma plaan:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
et: Valitud plaani _APN (Access Point Name, pöörduspunkti nimi):

en: Choose your Billing Plan
et: Makseplaani valimine

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
et: Sinu mobiiliühendus on seadistatud järgmiselt:

en: Your Device:
et: Sinu seade:

en: Your Provider:
et: Sinu teenusepakkuja:

en: Your Plan:
et: Sinu makseplaan:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
et: Mobiiliühenduse sätete kinnitamine

en: Name
et: Nimi

en: _Password:
et: _Parool:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
et: Puudub

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
et: WEP 40/128-bitine võti (Hex või ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
et: WEP 128-bitine parool

en: WPA & WPA2 Personal
et: WPA & WPA2 isiklik

en: WPA & WPA2 Enterprise
et: WPA & WPA2 ettevõtte

en: C_reate
et: _Loo

en: C_onnect
et: Ü_hendu

en: Wi-Fi Network Authentication Required
et: Wi-Fi võrk nõuab salasõna

en: Authentication required by Wi-Fi network
et: Wi-Fi võrgu jaoks on vaja salasõna

en: Create New Wi-Fi Network
et: Uue Wi-Fi võrgu loomine

en: New Wi-Fi network
et: Uus Wi-Fi võrk

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
et: Sisesta loodava Wi-Fi võrgu nimi.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
et: Varjatud Wi-Fi võrku ühendumine

en: Hidden Wi-Fi network
et: Varjatud Wi-Fi võrk

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
et: Sisesta varjatud Wi-Fi võrgu nimi ja parool.

en: PAC files (*.pac)
et: PAC failid (*.pac)

en: All files
et: Kõik failid

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Authenticated
et: Autenditud

en: Both
et: Mõlemad

en: Allow automatic PAC pro_visioning
et: Automaatsed _PAC-klauslid on lubatud

en: Sho_w password
et: _Näita parooli

en: Automatic
et: Automaatne

en: Version 0
et: Versioon 0

en: Version 1
et: Versioon 1

en: Tunneled TLS
et: Tunnelis TLS

en: Protected EAP (PEAP)
et: Kaitstud EAP (PEAP)

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Open System
et: Avatud süsteem

en: Shared Key
et: Jagatud võti

en: 1 (Default)
et: 1 (vaikimisi)

en: Sho_w key
et: _Näita võtit

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
et: %s ühendus

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
et: DER, PEM või PKCS#12 privaatvõtmed (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
