libnma - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: Ignore CA certificate
fa: نادیده گرفتن گواهینامه‌ی CA

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
fa: برای غیرفعال کردن هشدارهای مربوط به گواهینامه‌های CA در تصدیق‌هویت EAP برروی true تنظیم کنید.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
fa: برای غیرفعال کردن هشدارهای مربوط به گواهینامه‌های CA در تصدیق‌هویت فاز ۲ از EAP برروی true تنظیم کنید.

en: Network
fa: شبکه

en: Sho_w passwords
fa: _نمایش گذرواژه‌ها

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: My country is not listed
fa: کشور من در فهرست نیست

en: GSM
fa: جی‌اس‌ام

en: Unlisted
fa: فهرست نشده

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Installed GSM device
fa: دستگاه GSM نصب شده

en: Installed CDMA device
fa: دستگاه CDMA نصب شده

en: Any device
fa: هر دستگاهی

en: New Mobile Broadband Connection
fa: اتصال جدید شبکه تلفن همراه پهن‌باند

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
fa: این دستیار کمک می‌کند تا شما به راحتی یک ارتباط باند پهن تلفن همراه را به عنوان تلفن همراه (3G) راه‌اندازی کنید.

en: You will need the following information:
fa: شما به اطلاعات زیر نیاز خواهید داشت:

en: Your broadband billing plan name
fa: نام پلان مالی شبکه پهن‌باند

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
fa: (در بعضی موارد) هزینه‌ی استفاده از شبکه پهن‌باند APN (نام نقطه دسترسی)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
fa: یک اتصال برای ا_ین شبکه پهن‌باند تلفن همراه بساز:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
fa: برپاسازی اتصال شبکه تلفن همراه پهن‌باند

en: Select your provider from a _list:
fa: ارائه‌دهنده خود را از یک _فهرست انتخاب کنید:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
fa: ارائه‌دهنده من از فناوری GSM استفاده می‌کند (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
fa: ارائه‌دهنده من از فناوری CDMA استفاده می‌کند. (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
fa: ارائه‌دهنده خود را انتخاب کنید

en: _Select your plan:
fa: پلان خود را _انتخاب کنید

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
fa: پلان انتخاب _شده APN (نام Access Point)

en: Choose your Billing Plan
fa: پلان مالی خود را انتخاب کنید

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
fa: شبکه پهن‌باند تلفن همراه شما با تنظیمات مقابل پیکربندی شده است:

en: Your Device:
fa: دستگاه شما:

en: Your Provider:
fa: ارئه‌دهنده شما:

en: Your Plan:
fa: پلان شما:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
fa: تایید تنظیمات شبکه پهن‌باند تلفن همراه

en: Name
fa: نام

en: _Password:
fa: _گذرواژه:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
fa: هیچکدام

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
fa: کلید وپ ۴۰/۱۲۸ بیتی (Hex یا ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
fa: عبارت عبور وپ ۱۲۸ بیتی

en: WPA & WPA2 Personal
fa: WPA & WPA2 شخصی

en: C_reate
fa: _ساخت

en: C_onnect
fa: _اتصال

en: PAC files (*.pac)
fa: پرونده‌های PAC

en: All files
fa: تمام پرونده‌ها

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Authenticated
fa: تصدیق هویت شد

en: Both
fa: هر دو

en: Allow automatic PAC pro_visioning
fa: استفاده از تامینِ خودکار PAC

en: Sho_w password
fa: _نمایش گذرواٰژه

en: Automatic
fa: خودکار

en: Version 0
fa: نسخه ۰

en: Version 1
fa: نسخه ۱

en: Tunneled TLS
fa: TLS تونل شده

en: Protected EAP (PEAP)
fa: EAP محافظت شده (PEAP)

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Open System
fa: سیستم باز

en: Shared Key
fa: کلید به اشتراک گذاشته شده

en: 1 (Default)
fa: ۱ (پیش‌فرض)

en: Sho_w key
fa: _نمایش کلید

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
fa: اتصال %s
