libnma - en to gl translation catalogue (139 entries)

en: Ignore CA certificate
gl: Ignorar certificado AC

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
gl: Estabelecer isto a certo para desactivar as notificacións sobre certificados CA en autenticación EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
gl: Estabelecer isto a certo para desactivar as notificacións sobre certificados CA na fase 2 da autenticación EAP.

en: object class '%s' has no property named '%s'
gl: a clase do obxecto «%s» non foi nomeada axeitadamente «%s»

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
gl: a propiedade «%s» da clase do obxecto «%s» non é escribíbel

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
gl: non é posíbel estabelecer despois da construción a propiedade da construción «%s» do obxecto «%s»

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
gl: «%s::%s» non é un nome de propiedade correcto; «%s» non é un subtipo GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
gl: non é posíbel estabelecer a propiedade «%s» do tipo «%s» desde o valor do tipo «%s»

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
gl: O valor «%s» do tipo «%s» non é válido ou está fóra do intervalo para a propiedade «%s» do tipo «%s»

en: Network
gl: Rede

en: No certificate set
gl: Non hai un certificado estabelecido

en: No key set
gl: Non hai unha clave estabelecida

en: Choose a %s Certificate
gl: Seleccione un Certificado %s

en: Choose a key for %s Certificate
gl: Seleccionar unha clave para o certificado %s

en: Sho_w passwords
gl: Mos_trar os contrasinais

en: Key in %s
gl: Clave en %s

en: Certificate in %s
gl: Certificado en %s

en: Select
gl: Seleccionar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: (None)
gl: (Ningún)

en: (Unknown)
gl: (Descoñecido)

en: Select from file…
gl: Seleccionar dun ficheiro...

en: Default
gl: Predeterminado

en: My country is not listed
gl: O meu país non está na lista

en: Unlisted
gl: Sen listar

en: My plan is not listed…
gl: O meu plan non está listado...

en: Provider
gl: Provedor

en: Installed GSM device
gl: Dispositivo GSM instalado

en: Installed CDMA device
gl: Dispositivo CDMA instalado

en: Any device
gl: Calquera dispositivo

en: New Mobile Broadband Connection
gl: Nova conexión de banda larga móbil

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
gl: Este asistente axúdao a configurar a súa conexión de banda larga móbil a unha rede celular (3G) de forma sinxela.

en: You will need the following information:
gl: Vostede precisará a seguinte información:

en: Your broadband provider’s name
gl: Nome da operadora de banda larga

en: Your broadband billing plan name
gl: O nome do plan de facturación de banda larga

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
gl: (nalgúns casos) O seu APN do plan de facturación de banda larga (Access Point Name)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
gl: Crear unha conexión para es_te dispositivo de banda larga móbil:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
gl: Configurar unha conexión de banda larga móbil

en: Choose your Provider’s Country or Region
gl: Seleccione o país ou rexión da súa operadora

en: Select your provider from a _list:
gl: Seleccione un provedor desde a _lista:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
gl: O meu provedor emprega a tecnoloxía GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
gl: O meu provedor emprega a tecnoloxía CDMA (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
gl: Seleccione o seu provedor

en: _Select your plan:
gl: _Seleccione o seu plan:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
gl: Seleccione o seu plan _APN (Access Point Name):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
gl: Aviso: seleccionar un plan incorrecto pode resultar en incidencias de facturación na conta da banda larga ou pode impedir a conectividade.
    
    Se non está seguro do seu plan, pregúntelle á súa operadora polo plan APN.

en: Choose your Billing Plan
gl: Seleccione o seu plan de facturación

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
gl: A súa conexión de banda larga móbil está configurada coas seguintes preferencias:

en: Your Device:
gl: O seu dispositivo:

en: Your Provider:
gl: O seu provedor:

en: Your Plan:
gl: O seu plan:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
gl: Estabelecerase unha conexión coa operadora da banda larga móbil usando os axustes que seleccionou. Se falla a conexión ou non pode acceder aos recursos de rede, volva comprobar os axustes. Para modificar a configuración da conexión da banda larga móbil, seleccione «Conexións de rede» no menú Sistema → Preferencias.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
gl: Confirme as preferencias da conexión de banda larga móbil

en: Error logging in:
gl: Produciuse un erro iniciando sesión en:

en: Error opening a session:
gl: Produciuse un erro abrindo a sesión:

en: _Unlock token
gl: «Token» de des_bloqueo

en: Name
gl: Nome

en: Issued By
gl: Emitido por

en: Enter %s PIN
gl: Introducir o PIN de %s

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Login
gl: _Iniciar a sesión

en: _Remember PIN
gl: _Lembrar o PIN

en: Store the password only for this user
gl: Gardar só o contrasinal deste usuario

en: Store the password for all users
gl: Gardar o contrasinal de todos os usuarios

en: Ask for this password every time
gl: Pedir o contrasinal sempre

en: The password is not required
gl: Non se precisa contrasinal

en: _OK
gl: _Aceptar

en: Sh_ow passwords
gl: M_ostrar os contrasinais

en: _Tertiary Password:
gl: Contrasinal _terciaria:

en: _Secondary Password:
gl: Contrasinal _secundario:

en: _Password:
gl: _Contrasinal:

en: Click to connect
gl: Prema para conectar

en: New…
gl: Novo…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
gl: Ningún

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
gl: Clave WEP de 40/128 bits (Hexadecimal ou ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
gl: Frase de paso WEP 128-bit

en: Dynamic WEP (802.1x)
gl: WEP dinámica (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
gl: WPA & WPA2 Persoal

en: WPA & WPA2 Enterprise
gl: WPA & WPA2 Empresarial

en: C_reate
gl: C_rear

en: C_onnect
gl: C_onectar

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
gl: Requírese o contrasinal ou clave de cifrado para acceder á rede sen fíos «%s».

en: Wi-Fi Network Authentication Required
gl: Requírese a autenticación para a rede sen fíos

en: Authentication required by Wi-Fi network
gl: A rede sen fíos require autenticación

en: Create New Wi-Fi Network
gl: Crear unha rede sen fíos

en: New Wi-Fi network
gl: Rede sen fíos nova

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
gl: Escriba un nome para a rede sen fíos que quere crear.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
gl: Conectarse a unha rede sen fíos oculta

en: Hidden Wi-Fi network
gl: Rede sen fíos oculta

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
gl: Escriba o nome e os detalles de seguranza da rede sen fíos á que quere conectarse.

en: missing EAP-FAST PAC file
gl: Falta o ficheiro EAP-FAST PAC

en: PAC files (*.pac)
gl: Ficheiros PAC (*.pac)

en: All files
gl: Todos os ficheiros

en: Choose a PAC file
gl: Seleccione un ficheiro PAC

en: _Open
gl: _Abrir

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Authenticated
gl: Autenticado

en: Both
gl: Ambos

en: Allow automatic PAC pro_visioning
gl: Permitir a provisión PAC _automática

en: missing EAP-LEAP username
gl: Falta o nome do usuario do EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP password
gl: Falta o contrasinal do EAP-LEAP

en: Sho_w password
gl: Mos_trar o contrasinal

en: Automatic
gl: Automático

en: Version 0
gl: Versión 0

en: Version 1
gl: Versión 1

en: No CA certificate is _required
gl: Non se p_recisa un certificado CA

en: Suffix of the server certificate name.
gl: Sufixo do nome do certificado do servidor.

en: missing EAP username
gl: Falta o nome do usuario EAP

en: missing EAP password
gl: Falta o contrasinal EAP

en: missing EAP-TLS identity
gl: Falta a identidade EAP-TLS

en: no user certificate selected
gl: ningún certificado de usuario seleccionado

en: selected user certificate file does not exist
gl: o certificado de usuario seleccionado non existe

en: no key selected
gl: non seleccionou ningunha clave

en: selected key file does not exist
gl: a clave seleccionada non existe

en: MSCHAPv2 (no EAP)
gl: MSCHAPv2 (non EAP)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
gl: produciuse un erro sen definir na seguranza 802.1X (wpa-eap)

en: no CA certificate selected
gl: non seleccionou ningún certificado CA

en: selected CA certificate file does not exist
gl: o certificado CA seleccionado non existe

en: Tunneled TLS
gl: TLS por medio de túnel

en: Protected EAP (PEAP)
gl: EAP protexido (PEAP)

en: Unknown
gl: Descoñecida

en: missing leap-username
gl: Falta o nome do usuario do leap

en: missing leap-password
gl: Falta o contrasinal do leap

en: missing wep-key
gl: Falta a clave wep

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
gl: Clave wep incorrecta: as claves cunha lonxitude de %zu deben conter só díxitos hexadecimais

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
gl: Clave wep incorrecta: as claves cunha lonxitude de %zu deben conter só caracteres ascii

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
gl: Clave wep incorrecta: a lonxitude da clave %zu é incorrecta. Unha clave debe ter unha lonxitude de 5/13 (ascii) ou 10/26 (hexadecimal)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
gl: Clave wep incorrecta: a frase de paso non pode quedar baleira

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
gl: Clave wep incorrecta: a frase de paso debe ser menor de 64 caracteres

en: Open System
gl: Sistema aberto

en: Shared Key
gl: Clave compartida

en: 1 (Default)
gl: 1 (Predeterminada)

en: Sho_w key
gl: Mo_strar a clave

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
gl: wpa-psk incorrecta: a lonxitude da clave %zu é incorrecta. Debe ser [8,63] bytes ou 64 díxitos hexadecimais

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
gl: wpa-psk incorrecta: non é posíbel interpretar unha clave con 64 bytes como hexadecimal

en: Unknown error validating 802.1X security
gl: Produciuse un erro descoñecido validando a seguranza 802.1X

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
gl: Conexión %s

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
gl: Certificados PEM (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
gl: Claves privadas DER, PEM, ou PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
