libnma - en to hr translation catalogue (170 entries)

en: Ignore CA certificate
hr: Zanemari CA vjerodajnicu

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
hr: Odaberite za onemogućavanje upozorenja o CA vjerodajnicama u EAP ovjeri.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
hr: Odaberite za onemogućavanje upozorenja o CA vjerodajnicama u drugoj fazi EAP ovjere.

en: object class '%s' has no property named '%s'
hr: klasa objekta '%s' nema svojstvo naziva '%s'

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hr: svojstvo '%s' klase objekta '%s' nije zapisivo

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hr: svojstvo izgradnje "%s" za objekt '%s' ne može se postaviti nakon izgradenje

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hr: '%s::%s' nije valjani naziv svojstva; '%s' nije GObject podvrsta

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hr: neuspješno postavljanje svojstva '%s' vrste '%s' iz vrijednosti vrste '%s'

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hr: vrijednost "%s" vrste '%s' je neispravna ili je izvan raspona za svojstvo '%s' vrste '%s'

en: Network
hr: Mreža

en: Password
hr: Lozinka

en: Scan with your phone or <a href="nma:print">Print</a>
hr: Skenirajte sa svojim telefonom ili <a href="nma:print">Ispišite</a>

en: No certificate set
hr: Nema postavljenih vjerodajnica

en: No key set
hr: Nema postavljenih ključeva

en: Choose a %s Certificate
hr: Odaberite %s vjerodajnicu

en: %s _certificate
hr: %s _vjerodajnica

en: %s certificate _password
hr: Lozinka %s _vjerodajnice

en: Choose a key for %s Certificate
hr: Odaberite svoj ključ za %s vjerodajnicu

en: %s private _key
hr: %s privatni _ključ

en: %s key _password
hr: %s lozinka _ključa

en: Sho_w passwords
hr: Prikaž_i lozinku

en: Key in %s
hr: Ključ u %s

en: Certificate in %s
hr: Vjerodajnica u %s

en: Select
hr: Odaberi

en: Cancel
hr: Odustani

en: (None)
hr: (nijedan)

en: (Unknown)
hr: (nepoznato)

en: Select from file…
hr: Odaberi iz datoteke…

en: Default
hr: Zadano

en: My country is not listed
hr: Moja država nije navedena

en: Unlisted
hr: Nenavedeno

en: My plan is not listed…
hr: Moj plan nije naveden…

en: Provider
hr: Pružatelj usluge

en: Installed GSM device
hr: Instaliran GSM uređaj

en: Installed CDMA device
hr: Instaliran CDMA uređaj

en: Any device
hr: Bilo koji uređaj

en: New Mobile Broadband Connection
hr: Novo mobilno širokopojasno povezivanje

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
hr: Ovaj pomoćnik vam pomaže jednostavno podesiti mobilno širokopojasno povezivanje na mobilnu (3G) mrežu.

en: You will need the following information:
hr: Bit će vam potrebne sljedeće informacije:

en: Your broadband provider’s name
hr: Naziv vašeg pružatelja usluge

en: Your broadband billing plan name
hr: Naziv plana naplate vašeg pružatelja usluge

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
hr: (u nekim slučajevima) NPT (Naziv Pristupne Točke) vašeg plana naplate mobilnog interneta

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
hr: Stvori povezivanje za _ovaj uređaj mobilnog širokopojasnog Interneta:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
hr: Postavite povezivanje mobilnog širokopojasnog Interneta

en: Country or region:
hr: Država ili regija:

en: Choose your Provider’s Country or Region
hr: Odaberite državu ili regiju vašeg pružatelja usluge

en: Select your provider from a _list:
hr: Odaberite svojeg pružatelja usluge s _popisa:

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
hr: Ne mogu pronaći svojega pružatelja usluge i želim povezivanje postaviti _ručno:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
hr: Moj pružatelj usluge koristi GSM tehnologiju (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
hr: Moj pružatelj usluge koristi CDMA tehnologiju (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
hr: Odaberite svojeg pružatelja usluge

en: _Select your plan:
hr: _Odaberite svoj plan:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
hr: Odabrani plan _NPT (Naziv Pristupne Točke):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
hr: Upozorenje: Odabir krivog plana može uzrokovati financijske troškove na vašem računu mobilnog interneta ili spriječiti povezivanje.
    
    Ako niste sigurni koji plan trebate koristiti, upitajte svojeg pružatelja mobilnog interneta koji je NPT (Naziv Pristupne Točke) vašeg plana.

en: Choose your Billing Plan
hr: Odaberite svoj način naplate

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
hr: Vaše mobilno širokopojasno povezivanje je podešeno sa sljedećim postavkama:

en: Your Device:
hr: Vaš uređaj:

en: Your Provider:
hr: Vaš pružatelj usluge:

en: Your Plan:
hr: Vaš plan:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
hr: Koristeći odabrane postavke, sada će se uspostaviti povezivanje prema vašem pružatelju usluge mobilnog Interneta.  Ako povezivanje ne uspije ili ne možete pristupiti mrežnim resursima, ponovno provjerite svoje postavke.  Kako biste uredili postavke svog mobilnog Internet povezivanja, odaberite "Mrežno povezivanje" u izborniku Sustav → Postavke.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
hr: Potvrdi mobilne širokopojasne postavke

en: Error logging in:
hr: Greška prijave:

en: Error opening a session:
hr: Greška pri otvaranju sesije:

en: _Unlock token
hr: _Token otključvanja

en: Name
hr: Naziv

en: Issued By
hr: Izdao

en: Enter %s PIN
hr: Upiši %s PIN

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Login
hr: _Prijava

en: _Remember PIN
hr: _Zapamti PIN

en: Store the password only for this user
hr: Spremi lozinku samo za ovog korisnika

en: Store the password for all users
hr: Spremi lozinku za sve korisnike

en: Ask for this password every time
hr: Pitaj za ovu lozinku svaki puta

en: The password is not required
hr: Lozinka nije potrebna

en: _OK
hr: _U redu

en: Sh_ow passwords
hr: Pr_kaži lozinke

en: _Tertiary Password:
hr: _Treća lozinka:

en: _Secondary Password:
hr: _Druga lozinka:

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: Click to connect
hr: Klikni za povezivanje

en: New…
hr: Novo…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
hr: Nijedno

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
hr: WEP 40/128-bitni ključ (heksadecimalni ili ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
hr: WEP 128-bitna lozinka

en: Dynamic WEP (802.1x)
hr: Promjenjivi WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
hr: WPA & WPA2 osobni

en: WPA & WPA2 Enterprise
hr: WPA & WPA2 tvrtke

en: WPA3 Personal
hr: WPA3 osobni

en: C_reate
hr: S_tvori

en: C_onnect
hr: _Spoji se

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
hr: Lozinka ili ključ šifriranja je potreban za pristup bežičnoj mreži "%s".

en: Wi-Fi Network Authentication Required
hr: Potrebna je ovjera bežične mreže

en: Authentication required by Wi-Fi network
hr: Potrebna je ovjera bežične mreže

en: Create New Wi-Fi Network
hr: Stvori novu bežičnu mrežu

en: New Wi-Fi network
hr: Nova bežična mreža

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
hr: Upišite naziv bežične mreže koju želite stvoriti.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
hr: Poveži se na skrivenu bežičnu mrežu

en: Hidden Wi-Fi network
hr: Skrivena bežična mreža

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
hr: Upišite naziv i sigurnosne pojedinosti skrivene mreže na koju se želite povezati.

en: missing EAP-FAST PAC file
hr: nedostaje EAP-FAST PAC datoteka

en: PAC files (*.pac)
hr: PAC datoteke (*.pac)

en: All files
hr: Sve datoteke

en: Choose a PAC file
hr: Odaberite PAC datoteku

en: _Open
hr: _Otvori

en: Anonymous
hr: Anonimno

en: Authenticated
hr: Ovjereno

en: Both
hr: Oboje

en: Anony_mous identity
hr: Anoni_mni identitet

en: PAC _file
hr: PAC _datoteka

en: _Inner authentication
hr: _Unutarnja ovjera

en: Allow automatic PAC pro_visioning
hr: Dopusti automatsko PAC dodijelji_vanje

en: missing EAP-LEAP username
hr: nedostaje EAP-LEAP korisničko ime

en: missing EAP-LEAP password
hr: nedostaje EAP-LEAP lozinka

en: _Username
hr: _Korisničko ime

en: _Password
hr: _Lozinka

en: Sho_w password
hr: Pri_kaži lozinku

en: Automatic
hr: Automatski

en: Version 0
hr: Inačica 0

en: Version 1
hr: Inačica 1

en: No CA certificate is _required
hr: CA vjerodajnice nisu _potrebne

en: PEAP _version
hr: PEAP _inačica

en: Suffix of the server certificate name.
hr: Sufiks naziva vjerodajnice poslužitelja.

en: _Domain
hr: _Domena

en: missing EAP username
hr: nedostaje EAP korisničko ime

en: missing EAP password
hr: nedostaje EAP lozinka

en: missing EAP client Private Key passphrase
hr: nedostaje lozinka privatnog ključa EAP klijenta

en: P_rivate Key Passphrase
hr: L_ozinka privatnog ključa

en: Sh_ow passphrase
hr: P_rikaži lozinku

en: missing EAP-TLS identity
hr: nedostaje EAP-TLS identitet

en: no user certificate selected
hr: nema odabrane korisničke vjerodajnice

en: selected user certificate file does not exist
hr: odabrana datoteka korisničke vjerodajnice ne postoji

en: no key selected
hr: nema odabranog ključa

en: selected key file does not exist
hr: odabrana datoteka ključa ne postoji

en: I_dentity
hr: I_dentitet

en: MSCHAPv2 (no EAP)
hr: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
hr: neodređena greška u 802.1X sigurnosti (wpa-eap)

en: no CA certificate selected
hr: nema odabrane CA vjerodajnice

en: selected CA certificate file does not exist
hr: odabrana datoteka CA vjerodajnice ne postoji

en: FAST
hr: BRZO

en: Tunneled TLS
hr: Tunelirani TLS

en: Protected EAP (PEAP)
hr: Zaštićeni EAP (PEAP)

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Externally configured
hr: Vanjski podešeno

en: Au_thentication
hr: Ov_jera

en: missing leap-username
hr: nedostaje leap-korisničko_ime

en: missing leap-password
hr: nedostaje leap-lozinka

en: missing password
hr: nedostaje lozinka

en: _Type
hr: _Vrsta

en: missing wep-key
hr: nedostaje wep-ključ

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
hr: neispravan wep-ključ: ključ duljine %zu može sadržavati samo heksadecimalne znamenke

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
hr: neispravan wep-ključ: ključ duljine %zu može sadržavati samo ascii znamenke

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
hr: neispravan wep-ključ: pogrešna duljina ključa %zu. Ključ može sadržavati samo ili 5/13 (ascii) ili 10/26 (heks) duljinu

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
hr: neispravan wep-ključ: lozinka ne smije biti prazna

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
hr: neispravan wep-ključ: lozinka mora biti kraća od 64 znamenke

en: Open System
hr: Otvoreni sustav

en: Shared Key
hr: Dijeljeni ključ

en: 1 (Default)
hr: 1 (zadano)

en: _Key
hr: _Ključ

en: Sho_w key
hr: Prika_ži ključ

en: WEP inde_x
hr: WEP inde_ks

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
hr: neispravan wpa-psk: neispravna duljina-ključa %zu. Mora biti [8,63] bajta ili 64 heksadecimalnih znamenki

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
hr: neispravan wpa-psk: nemoguće protumačiti ključ od 64 bajta kao heksadecimalni

en: Unknown error validating 802.1X security
hr: Nepoznata greška provjere 802.1X sigurnosti

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
hr: %s povezivanje

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
hr: PEM vjerodajnice (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
hr: DER, PEM ili PKCS#12 privatni ključevi (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Wi-Fi _security
hr: Bežična _sigurnost

en: _Network name
hr: _Naziv mreže

en: C_onnection
hr: P_ovezivanje

en: Wi-Fi _adapter
hr: Bežični _uređaj
