libnma - en to hu translation catalogue (166 entries)

en: Ignore CA certificate
hu: CA tanúsítvány mellőzése

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
hu: Állítsa igazra a CA tanúsítványokról szóló figyelmeztetések kikapcsolásához az EAP hitelesítés során.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
hu: Állítsa igazra a CA tanúsítványokról szóló figyelmeztetések kikapcsolásához az EAP hitelesítés 2. fázisa során.

en: object class '%s' has no property named '%s'
hu: a(z) „%s” objektumosztálynak nincs „%s” nevű tulajdonsága

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hu: „%2$s” osztály „%1$s” tulajdonsága nem írható

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hu: „%2$s” objektum „%1$s” konstuktortulajdonsága nem állítható be a létrehozás után

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hu: „%s::%s” nem érvényes tulajdonságnév, „%s” nem egy GObject résztípus

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hu: nem állítható be „%2$s” típusú „%1$s” tulajdonság „%3$s” típusú értékre

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hu: a(z) „%2$s” típusú „%1$s” érték érvénytelen vagy kívül esik a tartományon „%4$s” típusú „%3$s” tulajdonsághoz

en: Network
hu: Hálózat

en: Password
hu: Jelszó

en: Scan with your phone or <a href="nma:print">Print</a>
hu: Beolvasás a telefonjával vagy <a href="nma:print">nyomtatás</a>

en: No certificate set
hu: Nincs tanúsítvány beállítva

en: No key set
hu: Nincs kulcs beállítva

en: Choose a %s Certificate
hu: Válasszon egy %s tanúsítványt

en: %s _certificate
hu: %s _tanúsítvány

en: %s certificate _password
hu: %s tanúsítvány jel_szava

en: Choose a key for %s Certificate
hu: Válasszon egy kulcsot a(z) %s tanúsítványhoz

en: %s private _key
hu: %s személyes _kulcs

en: %s key _password
hu: %s kulcs _jelszava

en: Sho_w passwords
hu: _Jelszavak megjelenítése

en: Key in %s
hu: Kulcs ebben: %s

en: Certificate in %s
hu: Tanúsítvány ebben: %s

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Cancel
hu: Mégse

en: (None)
hu: (Nincs)

en: (Unknown)
hu: (Ismeretlen)

en: Select from file…
hu: Kiválasztás fájlból…

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: My country is not listed
hu: Az ország nincs felsorolva

en: Unlisted
hu: Egyéb

en: My plan is not listed…
hu: A tarifám nincs felsorolva…

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Installed GSM device
hu: Telepített GSM eszköz

en: Installed CDMA device
hu: Telepített CDMA eszköz

en: Any device
hu: Bármely eszköz

en: New Mobile Broadband Connection
hu: Új mobil széles sávú kapcsolat

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
hu: Ez a varázsló segít egyszerűen beállítani a mobil széles sávú kapcsolatot a (3G) mobilhálózathoz.

en: You will need the following information:
hu: A következő információkra lesz szüksége:

en: Your broadband provider’s name
hu: Széles sávú szolgáltatójának neve

en: Your broadband billing plan name
hu: Széles sávú előfizetésének neve

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
hu: (egyes esetekben) Széles sávú előfizetéséhez tartozó APN (hozzáférési pont neve)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
hu: _Kapcsolat létrehozása ezen mobil széles sávú eszközhöz:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
hu: Mobil széles sávú kapcsolat beállítása

en: Country or region:
hu: Ország vagy terület:

en: Choose your Provider’s Country or Region
hu: Válassza ki a szolgáltató országát vagy területét

en: Select your provider from a _list:
hu: _Válassza ki szolgáltatóját listából:

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
hu: _Nem találom a szolgáltatómat, és saját kezűleg szeretném beállítani a kapcsolatot:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
hu: A szolgáltatóm GSM technológiát használ (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
hu: A szolgáltatóm CDMA technológiát használ (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
hu: Válassza ki a szolgáltatóját

en: _Select your plan:
hu: _Válassza ki a tarifát:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
hu: Kiválasztott tarifa _APN-je (hozzáférési pont neve):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
hu: Figyelmeztetés: nem megfelelő tarifa kiválasztása számlázási problémákat okozhat a széles sávú előfizetésén, vagy megakadályozhatja a csatlakozást.
    
    Ha nem biztos a tarifában, kérdezzen rá szolgáltatójánál a tarifához tartozó APN-re.

en: Choose your Billing Plan
hu: Válassza ki előfizetési tarifáját

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
hu: A mobil széles sávú kapcsolata a következő beállításokkal rendelkezik:

en: Your Device:
hu: Eszköz:

en: Your Provider:
hu: Szolgáltató:

en: Your Plan:
hu: Tarifa:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
hu: Most létrejön a kapcsolat a mobil széles sávú szolgáltatójához a kiválasztott beállításokkal. Ha a kapcsolódás meghiúsul, vagy nem tudja elérni a hálózati erőforrásokat, akkor ellenőrizze a beállításokat. A mobil széles sávú kapcsolat beállításainak módosításához válassza a Rendszer → Beállítások menü „Hálózati kapcsolatok” menüpontját.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
hu: Mobil széles sáv beállításainak megerősítése

en: Error logging in:
hu: Hiba a bejelentkezéskor:

en: Error opening a session:
hu: Hiba a munkamenet megnyitásakor:

en: _Unlock token
hu: Token _feloldása

en: Name
hu: Név

en: Issued By
hu: Kibocsátó

en: Enter %s PIN
hu: Adja meg a(z) %s PIN-kódját

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Login
hu: _Bejelentkezés

en: _Remember PIN
hu: PIN-kód _megjegyzése

en: Store the password only for this user
hu: A jelszó tárolása csak ehhez a felhasználóhoz

en: Store the password for all users
hu: Jelszó tárolása minden felhasználóhoz

en: Ask for this password every time
hu: Jelszó bekérése minden alkalommal

en: The password is not required
hu: A jelszó nem szükséges

en: Sh_ow passwords
hu: _Jelszavak megjelenítése

en: _Tertiary Password:
hu: _Harmadlagos jelszó:

en: _Secondary Password:
hu: _Másodlagos jelszó:

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: Click to connect
hu: Kattintson a kapcsolódáshoz

en: New…
hu: Új…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
hu: Nincs

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
hu: WEP 40/128 bites kulcs (Hex vagy ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
hu: WEP 128 bites jelmondat

en: Dynamic WEP (802.1x)
hu: Dinamikus WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
hu: WPA és WPA2 Personal

en: WPA & WPA2 Enterprise
hu: WPA és WPA2 Enterprise

en: C_reate
hu: _Létrehozás

en: C_onnect
hu: Kapcs_olódás

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
hu: Jelszavak vagy titkosítási kulcsok szükségesek a(z) „%s” Wi-Fi hálózat eléréséhez.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
hu: Hitelesítés szükséges a Wi-Fi hálózathoz

en: Authentication required by Wi-Fi network
hu: A Wi-Fi hálózat hitelesítést igényel

en: Create New Wi-Fi Network
hu: Új Wi-Fi hálózat létrehozása

en: New Wi-Fi network
hu: Új Wi-Fi hálózat

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
hu: Adja meg a létrehozni kívánt Wi-Fi hálózat nevét.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
hu: Kapcsolódás rejtett Wi-Fi hálózathoz

en: Hidden Wi-Fi network
hu: Rejtett Wi-Fi hálózat

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
hu: Adja meg a rejtett Wi-Fi hálózat nevét és biztonsági adatait, amelyhez kapcsolódni kíván.

en: missing EAP-FAST PAC file
hu: hiányzó EAP-FAST PAC fájl

en: PAC files (*.pac)
hu: PAC fájlok (*.pac)

en: All files
hu: Minden fájl

en: Choose a PAC file
hu: Válasszon PAC fájlt

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Authenticated
hu: Hitelesített

en: Both
hu: Mindkettő

en: Anony_mous identity
hu: _Névtelen személyazonosság

en: PAC _file
hu: PAC-_fájl

en: _Inner authentication
hu: Belső _hitelesítés

en: Allow automatic PAC pro_visioning
hu: Automatikus PA_C létesítés engedélyezése

en: missing EAP-LEAP username
hu: hiányzó EAP-LEAP felhasználónév

en: missing EAP-LEAP password
hu: hiányzó EAP-LEAP jelszó

en: _Username
hu: _Felhasználónév

en: _Password
hu: _Jelszó

en: Sho_w password
hu: _Jelszó megjelenítése

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Version 0
hu: 0. verzió

en: Version 1
hu: 1. verzió

en: No CA certificate is _required
hu: CA tanúsítvány nem _szükséges

en: PEAP _version
hu: _PEAP verzió

en: Suffix of the server certificate name.
hu: A kiszolgáló tanúsítványnevének utótagja.

en: _Domain
hu: _Tartomány

en: missing EAP username
hu: hiányzó EAP felhasználónév

en: missing EAP password
hu: hiányzó EAP jelszó

en: missing EAP client Private Key passphrase
hu: hiányzó EAP-kliens személyes kulcs jelmondat

en: P_rivate Key Passphrase
hu: P_rivát kulcs jelmondat

en: Sh_ow passphrase
hu: _Jelmondat megjelenítése

en: missing EAP-TLS identity
hu: hiányzó EAP-TLS személyazonosság

en: no user certificate selected
hu: nincs felhasználói tanúsítvány kiválasztva

en: selected user certificate file does not exist
hu: a kiválasztott felhasználói tanúsítványfájl nem létezik

en: no key selected
hu: nincs kulcs kiválasztva

en: selected key file does not exist
hu: a kiválasztott kulcsfájl nem létezik

en: I_dentity
hu: Sze_mélyazonosság

en: MSCHAPv2 (no EAP)
hu: MSCHAPv2 (nincs EAP)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
hu: meghatározatlan hiba a 802.1X biztonságban (wpa-eap)

en: no CA certificate selected
hu: nincs CA tanúsítvány kiválasztva

en: selected CA certificate file does not exist
hu: a kiválasztott CA tanúsítványfájl nem létezik

en: Tunneled TLS
hu: Alagutazott TLS

en: Protected EAP (PEAP)
hu: Védett EAP (PEAP)

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Externally configured
hu: Külsőleg konfigurált

en: Au_thentication
hu: _Hitelesítés

en: missing leap-username
hu: hiányzó leap felhasználónév

en: missing leap-password
hu: hiányzó leap jelszó

en: missing password
hu: hiányzó jelszó

en: _Type
hu: _Típus

en: missing wep-key
hu: hiányzó wep-kulcs

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
hu: érvénytelen wep-kulcs: egy %zu hosszú kulcsban csak hexadecimális számjegyek lehetnek

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
hu: érvénytelen wep-kulcs: egy %zu hosszú kulcsban csak ascii karakterek lehetnek

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
hu: érvénytelen wep-kulcs: hibás kulcshossz: %zu. A kulcs hossza 5/13 (ascii) vagy 10/26 lehet (hex)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
hu: érvénytelen wep-kulcs: a jelmondat nem lehet üres

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
hu: érvénytelen wep-kulcs: a jelmondatnak 64 karakternél rövidebbnek kell lennie

en: Open System
hu: Nyílt rendszer

en: Shared Key
hu: Megosztott kulcs

en: 1 (Default)
hu: 1 (alapértelmezett)

en: _Key
hu: _Kulcs

en: Sho_w key
hu: Kul_cs megjelenítése

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
hu: érvénytelen wpa-psk: érvénytelen kulcshossz: %zu. [8,63] bájtnak, vagy 64 hexadecimális számjegynek kell lennie

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
hu: érvénytelen wpa-psk: a 64 bájtos kulcs nem értelmezhető hexadecimálisként

en: Unknown error validating 802.1X security
hu: Ismeretlen hiba a 802.1X biztonság ellenőrzésekor

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
hu: %s kapcsolat

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
hu: PEM tanúsítványok (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
hu: DER, PEM vagy PKCS#12 személyes kulcsok (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Wi-Fi _security
hu: Wi-Fi _biztonság

en: _Network name
hu: _Hálózatnév

en: C_onnection
hu: _Kapcsolat

en: Wi-Fi _adapter
hu: Wi-Fi _csatoló
