libnma - en to kk translation catalogue (140 entries)

en: Ignore CA certificate
kk: CA сертификатын елемеу

en: Network
kk: Желі

en: No certificate set
kk: Сертификат көрсетілмеген

en: No key set
kk: Кілт көрсетілмеді

en: Choose a %s Certificate
kk: %s сертификатын таңдау

en: %s _certificate
kk: %s _сертификаты

en: %s certificate _password
kk: %s сертификат _паролі

en: Choose a key for %s Certificate
kk: %s сертификаты үшін кілтті таңдаңыз

en: %s private _key
kk: %s жеке _кілті

en: %s key _password
kk: %s кілт _паролі

en: Sho_w passwords
kk: Пар_ольдерді көрсету

en: Key in %s
kk: %s ішіндегі кілт

en: Certificate in %s
kk: %s ішіндегі сертификаты

en: Select
kk: Таңдау

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: (None)
kk: (Ешнәрсе)

en: (Unknown)
kk: (Белгісіз)

en: Select from file…
kk: Файлдан таңдау…

en: Default
kk: Бастапқы

en: My country is not listed
kk: Менің елім көрсетілмеген

en: Unlisted
kk: Тізілмеген

en: My plan is not listed…
kk: Менің жоспарым тізімде жоқ…

en: Provider
kk: Провайдер

en: Installed GSM device
kk: Орнатылған GSM құрылғысы

en: Installed CDMA device
kk: Орнатылған CDMA құрылғысы

en: Any device
kk: Кез-келген құрылғы

en: New Mobile Broadband Connection
kk: Жаңа мобильді кеңжолақты байланысы

en: You will need the following information:
kk: Сізге келесі ақпарат керек болады:

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
kk: Бұ_л мобильді кеңжолақты құрылғы үшін байланысты жасау:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
kk: Мобильді кеңжолақты байланысты орнату

en: Choose your Provider’s Country or Region
kk: Провайдеріңіздің ел не аймағын таңдаңыз

en: Select your provider from a _list:
kk: Өз провайдеріңізді тізі_мнен таңдаңыз:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
kk: Менің провайдерім GSM қолдануда (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
kk: Менің провайдерім CDMA қолдануда (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
kk: Провайдеріңізді таңдаңыз

en: _Select your plan:
kk: Жоспарыңызды таң_даңыз:

en: Choose your Billing Plan
kk: Төлеу жоспарын таңдаңыз

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
kk: Сіздің мобильді кеңжолақты байланысыңыз келесі баптаулармен бапталған:

en: Your Device:
kk: Құрылғыңыз:

en: Your Provider:
kk: Провайдеріңіз:

en: Your Plan:
kk: Жоспарыңыз:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
kk: Мобильді кеңжолақты баптауларын растау

en: Error logging in:
kk: Кіру қатесі:

en: Error opening a session:
kk: Сессияны ашу қатесі:

en: _Unlock token
kk: Токенді бо_сату

en: Name
kk: Аты

en: Issued By
kk: Шығарған

en: Enter %s PIN
kk: %s PIN кодын енгізіңіз

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Login
kk: _Кіру

en: _Remember PIN
kk: PIN кодын _есте сақтау

en: Store the password only for this user
kk: Парольді тек бұл пайдаланушы үшін сақтау

en: Store the password for all users
kk: Парольді барлық пайдаланушылар үшін сақтау

en: Ask for this password every time
kk: Әр рет бұл парольді сұрап отыру

en: The password is not required
kk: Пароль керек емес

en: _OK
kk: _ОК

en: Sh_ow passwords
kk: Пар_ольдерді көрсету

en: _Tertiary Password:
kk: Ү_шіншілік пароль:

en: _Secondary Password:
kk: Қо_сымша пароль:

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: Click to connect
kk: Байланысу үшін шертіңіз

en: New…
kk: Жаңа…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
kk: WEP 40/128 биттік кілті (Hex не ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
kk: WEP 128 биттік кілттік фразасы

en: Dynamic WEP (802.1x)
kk: Динамикалық WEP (802.1x)

en: C_reate
kk: Жаса_у

en: C_onnect
kk: Ба_йланысу

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
kk: "%s" Wi-Fi желісіне байланысу үшін пароль не шифрлеу кілттері керек.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
kk: Wi-Fi желі аутентификациясы керек

en: Authentication required by Wi-Fi network
kk: Wi-Fi желісі үшін аутентификация керек

en: Create New Wi-Fi Network
kk: Жаңа Wi-Fi желісін жасау

en: New Wi-Fi network
kk: Жаңа Wi-Fi желісі

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
kk: Жасалатын Wi-Fi желісінің атын енгізіңіз.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
kk: Жасырын Wi-Fi желісіне байланысу

en: Hidden Wi-Fi network
kk: Жасырын Wi-Fi желісі

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
kk: Байланысты орнатқыңыз келетін Wi-Fi жасырын желісінің атын мен қауіпсіздік ақпаратын енгізіңіз.

en: missing EAP-FAST PAC file
kk: EAP-FAST PAC файлы жоқ

en: PAC files (*.pac)
kk: PAC файлдары (*.pac)

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Choose a PAC file
kk: PAC файлын таңдаңыз

en: _Open
kk: _Ашу

en: Anonymous
kk: Анонимды

en: Authenticated
kk: Аутентификациядан өткен

en: Both
kk: Екеуі де

en: Anony_mous identity
kk: А_нонимды аутентификация

en: PAC _file
kk: PAC фа_йлы

en: _Inner authentication
kk: І_шкі аутентификация

en: Allow automatic PAC pro_visioning
kk: Автоматты PAC ұсы_нуды рұқсат ету

en: missing EAP-LEAP username
kk: EAP-LEAP пайдаланушы аты жоқ

en: missing EAP-LEAP password
kk: EAP-LEAP паролі жоқ

en: _Username
kk: _Пайдаланушы аты

en: _Password
kk: _Пароль

en: Sho_w password
kk: Пар_ольді көрсету

en: Automatic
kk: Автоматты

en: Version 0
kk: Нұсқасы 0

en: Version 1
kk: Нұсқасы 1

en: No CA certificate is _required
kk: CA сертификаты керек е_мес

en: PEAP _version
kk: _PEAP нұсқасы

en: _Domain
kk: _Домен

en: missing EAP username
kk: EAP пайдаланушы аты жоқ

en: missing EAP password
kk: EAP паролі жоқ

en: missing EAP-TLS identity
kk: EAP-TLS identity жоқ

en: no user certificate selected
kk: пайдаланушы сертификаты таңдалмады

en: selected user certificate file does not exist
kk: таңдалған пайдаланушы сертификат файлы жоқ болып тұр

en: no key selected
kk: кілт таңдалмады

en: selected key file does not exist
kk: таңдалған кілттер файлы жоқ болып тұр

en: MSCHAPv2 (no EAP)
kk: MSCHAPv2 (EAP жоқ)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
kk: 802.1X қауіпсіздігі (wpa-eap) ішіндегі анықталмаған қате

en: no CA certificate selected
kk: СО сертификаты таңдалмады

en: selected CA certificate file does not exist
kk: таңдалған СО сертификат файлы жоқ болып тұр

en: Tunneled TLS
kk: Туннельденген TLS

en: Protected EAP (PEAP)
kk: Қорғалған EAP (PEAP)

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Au_thentication
kk: Аутент_ификация

en: missing leap-username
kk: leap-username жоқ

en: missing leap-password
kk: leap-password жоқ

en: _Type
kk: _Түрі

en: missing wep-key
kk: wep-key жоқ

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
kk: жарамсыз wep-key: ұзындығы %zu кілт ішінде тек оналтылық сандар болуы тиіс

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
kk: жарамсыз wep-key: ұзындығы %zu кілт ішінде тек ascii таңбалары болуы тиіс

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
kk: жарамсыз wep-key: кілт ұзындығы %zu қате. Кілт ұзындығы 5/13 (ascii) немесе 10/26 (оналтылық) болуы тиіс

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
kk: жарамсыз wep-key: кілттік фраза бос емес болуы тиіс

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
kk: жарамсыз wep-key: кілттік фраза 64 таңбадан аз болуы тиіс

en: Open System
kk: Ашық жүйе

en: Shared Key
kk: Ортақ кілт

en: 1 (Default)
kk: 1 (Бастапқы)

en: _Key
kk: Кі_лт

en: Sho_w key
kk: Кіл_тті көрсету

en: WEP inde_x
kk: WEP и_ндексі

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
kk: жарамсыз wpa-psk: кілт ұзындығы %zu жарамсыз. Ол [8,63] байт немесе 64 оналтылық сан болуы тиіс

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
kk: жарамсыз wpa-psk: 64 байты бар кілтті он алтылық кілт ретінде талдау мүмкін емес

en: Unknown error validating 802.1X security
kk: 802.1X қауіпсіздігін тексерудің белгісіз қатесі

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
kk: %s байланысы

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
kk: PEM сертификаттары (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
kk: DER, PEM, не PKCS#12 жеке кілттері (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Wi-Fi _security
kk: Wi-Fi қауі_псіздігі

en: _Network name
kk: Желі а_тауы

en: C_onnection
kk: Ба_йланыс

en: Wi-Fi _adapter
kk: Wi-Fi _құрылғысы
