libnma - en to km translation catalogue (67 entries)

en: Ignore CA certificate
km: មិន​អើពើ​វិញ្ញាបនបត្រ CA

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
km: កំណត់​វា​ទៅ​ពិត​ដើម្បី​បិទ​ការ​ព្រមាន​អំពី​វិញ្ញាបនបត្រ CA នៅ​ក្នុង​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់ EAP ។

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
km: កំណត់​វា​ទៅ​ពិត​ដើម្បី​បិទ​ការ​ព្រមាន​អំពី​វិញ្ញាបនបត្រ CA នៅ​ក្នុង​ដំណាក់កាល​ទី ២ នៃ​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់ EAP ។

en: Network
km: បណ្ដាញ

en: Sho_w passwords
km: បង្ហាញ​ពាក្យសម្ងាត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: My country is not listed
km: ប្រទេស​របស់​ខ្ញុំ​មិន​ត្រូវ​បាន​រាយ

en: Unlisted
km: មិន​បាន​រាយ

en: Provider
km: ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់

en: Installed GSM device
km: ឧបករណ៍ GSM ដែល​បាន​ដំឡើង

en: Installed CDMA device
km: ឧបករណ៍ CDMA ដែល​បាន​ដំឡើង

en: Any device
km: ឧបករណ៍​ណាមួយ

en: New Mobile Broadband Connection
km: ការ​តភ្ជាប់​រលកអាកាស​ចល័ត​ថ្មី

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
km: អ្នកជំនួយការ​នឹង​ជួយ​អ្នក​ក្នុង​ការ​រៀបចំ​ការ​តភ្ជាប់​រលកអាកាស​ចល័ត​ទៅកាន់​បណ្ដាញ​ទូរស័ព្ទ (3G) ។

en: You will need the following information:
km: អ្នក​នឹង​ត្រូវការ​ព័ត៌មាន​ដូច​ខាងក្រោម៖

en: Your broadband billing plan name
km: ឈ្មោះ​គម្រោង​ចេញ​វិក្កយបត្រ​រលកអាកាស​របស់​អ្នក

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
km: (ក្នុង​ករណី​ខ្លះ​) គម្រោង​ចេញ​វិក្កយបត្រ​រលកអាកាស​​​របស់​ APN (Access Point Name)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
km: បង្កើត​ការ​តភ្ជាប់​សម្រាប់​ឧបករណ៍​រលកអាកាស​ចល័ត​នេះ៖

en: Set up a Mobile Broadband Connection
km: រៀបចំ​ការ​តភ្ជាប់​រលកអាកាស​ចល័ត

en: Select your provider from a _list:
km: ជ្រើស​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​ពី​បញ្ជី៖

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
km: ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​របស់​ខ្ញុំ​ប្រើ​បច្ចេកវិទ្យា GSM  (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
km: ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​របស់​ខ្ញុំ​ប្រើ​បច្ចេកវិទ្យា CDMA  (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
km: ជ្រើស​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​របស់​អ្នក

en: _Select your plan:
km: ជ្រើស​គម្រោង​របស់​អ្នក៖

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
km: បាន​ជ្រើស​គម្រោង APN (Access Point Name) ៖

en: Choose your Billing Plan
km: ជ្រើស​គម្រោង​ចេញ​វិក្កយបត្រ​របស់​អ្នក

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
km: ការ​តភ្ជាប់​រលកអាកាស​ចល័ត​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​​ដូច​ខាងក្រោម៖

en: Your Device:
km: ឧបករណ៍​របស់​អ្នក៖

en: Your Provider:
km: ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​របស់​អ្នក៖

en: Your Plan:
km: គម្រោង​របស់​អ្នក៖

en: Confirm Mobile Broadband Settings
km: បញ្ចាក់​ការ​កំណត់​រលកអាកាស​ចល័ត

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Sh_ow passwords
km: បង្ហាញ​ពាក្យសម្ងាត់

en: _Secondary Password:
km: ពាក្យសម្ងាត់៖

en: _Password:
km: ពាក្យសម្ងាត់៖

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
km: គ្មាន

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
km: WEP 40/128-bit Key (Hex ឬ ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
km: ឃ្លា​សម្ងាត់ WEP 128-bit

en: WPA & WPA2 Personal
km: WPA & WPA2 ផ្ទាល់ខ្លួន

en: WPA & WPA2 Enterprise
km: WPA & WPA2 ក្រុមហ៊ុន

en: C_reate
km: បង្កើត

en: Wi-Fi Network Authentication Required
km: ទាមទារ​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​បណ្ដាញ​វ៉ាយហ្វាយ

en: Authentication required by Wi-Fi network
km: បាន​ទាមទារ​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​តាម​បណ្ដាញ​វ៉ាយហ្វាយ

en: Create New Wi-Fi Network
km: បង្កើត​បណ្ដាញ​វ៉ាយហ្វាយ​ថ្មី

en: New Wi-Fi network
km: បណ្ដាញ​វ៉ាយហ្វាយ​ថ្មី

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​សម្រាប់​បណ្ដាញ​វ៉ាយហ្វាយ​ដែល​អ្នក​ចង់​បង្កើត។

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
km: តភ្ជាប់​ទៅកាន់​បណ្ដាញ​វ៉ាយហ្វាយ​ដែល​លាក់

en: Hidden Wi-Fi network
km: បណ្ដាញ​វ៉ាយហ្វាយ​ដែល​លាក់

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
km: បញ្ចូល​ព័ត៌មាន​លម្អិត​អំពី​ឈ្មោះ និង​សុវត្ថិភាព​របស់​បណ្ដាញ​វ៉ាយហ្វាយ​ដែល​អ្នក​ចង់​តភ្ជាប់។

en: PAC files (*.pac)
km: ឯកសារ PAC (*.pac)

en: All files
km: ឯកសារ​ទាំងអស់

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Authenticated
km: បាន​​ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: Both
km: ទាំងពីរ

en: Allow automatic PAC pro_visioning
km: អនុញ្ញាត​ការ​ផ្ដល់ PAC ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Sho_w password
km: បង្ហាញ​ពាក្យសម្ងាត់

en: Automatic
km: ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Version 0
km: កំណែ ០

en: Version 1
km: កំណែ ១

en: No CA certificate is _required
km: មិន​បាន​ទាមទារ​វិញ្ញាបនបត្រ CA

en: Unknown
km: មិនស្គាល់

en: Open System
km: បើក​ប្រព័ន្ធ

en: Shared Key
km: សោ​ដែល​បាន​ចែករំលែក

en: 1 (Default)
km: ១ (លំនាំដើម)

en: Sho_w key
km: បង្ហាញ​សោ

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
km: ការ​តភ្ជាប់ %s

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
km: DER, PEM, ឬ​ពាក្យ​គន្លឹះ​សម្ងាត់ PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
