libnma - en to lt translation catalogue (164 entries)

en: Ignore CA certificate
lt: Nepaisyti LĮ liudijimo

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
lt: Nustatykite teigiamą, norėdami išjungti įspėjimus apie LĮ liudijimus EAP tapatybės nustatyme.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
lt: Nustatykite teigiamą, norėdami išjungti įspėjimus apei LĮ liudijimus antroje EAP tapatybės nustatymo fazėje.

en: object class '%s' has no property named '%s'
lt: objekto klasė „%s“ neturi savybės, pavadinimu „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
lt: savybė „%s“, kuri priklauso klasei „%s“ nėra skirta rašymui

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
lt: konstruktoriaus savybė „%s“, kuri priklauso objektui „%s“, negali būti nustatyta po sukonstravimo

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
lt: „%s::%s“ nėra tinkamas savybės pavadinimas; „%s“ nėra GObject potipis

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
lt: nepavyko nustatyti savybės „%s“, priklausančios tipui „%s“ iš „%s“ tipo reikšmės

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
lt: reikšmė „%s“, kuri priklauso tipui „%s“, yra netinkama arba už savybės „%s“, priklausančios tipui „%s“, ribų

en: Network
lt: Tinklas

en: No certificate set
lt: Nenustatytas joks liudijimas

en: No key set
lt: Nenustatytas joks raktas

en: Choose a %s Certificate
lt: Pasirinkite %s liudijimą

en: %s _certificate
lt: %s _liudijimas

en: %s certificate _password
lt: %s liudijimo sla_ptažodis

en: Choose a key for %s Certificate
lt: Pasirinkite raktą, skirtą %s liudijimui

en: %s private _key
lt: %s privatusis ra_ktas

en: %s key _password
lt: %s rakto sla_ptažodis

en: Sho_w passwords
lt: R_odyti slaptažodžius

en: Key in %s
lt: Raktas, esantis %s

en: Certificate in %s
lt: Liudijimas, esantis %s

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: (None)
lt: (Nėra)

en: (Unknown)
lt: (Nežinoma)

en: Select from file…
lt: Pasirinkti iš failo…

en: Default
lt: Numatytasis

en: My country is not listed
lt: Mano šalies nėra sąraše

en: Unlisted
lt: Nėra sąraše

en: My plan is not listed…
lt: Mano plano sąraše nėra…

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Installed GSM device
lt: Įdiegtas GSM įrenginys

en: Installed CDMA device
lt: Įdiegtas CDMA įrenginys

en: Any device
lt: Bet koks įrenginys

en: New Mobile Broadband Connection
lt: Naujas mobilusis plačiajuostis ryšys

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
lt: Šis pagelbiklis leidžia lengvai nustatyti mobilųjį plačiajuostį ryšį su mobiliuoju (3G) tinklu.

en: You will need the following information:
lt: Jums prireiks šios informacijos:

en: Your broadband provider’s name
lt: Jūsų plačiojuosčio ryšio tiekėjo pavadinimas

en: Your broadband billing plan name
lt: Jūsų plačiajuosčio ryšio mokėjimo plano vardas

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
lt: (kai kuriais atvejais) Jūsų plačiajuosčio ryšio mokėjimo plano APN (prieigos taško vardas)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
lt: Sukurti ryšį _šiam mobiliojo plačiajuosčio ryšio įrenginiui:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
lt: Nustatyti mobilųjį plačiajuostį ryšį

en: Choose your Provider’s Country or Region
lt: Pasirinkite savo tiekėjo šalį ar regioną

en: Select your provider from a _list:
lt: Pasirinkite savo tiekėją iš _sąrašo:

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
lt: Nerandu savo tiekėjo ir noriu nurodyti jį _rankiniu būdu:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
lt: Mano tiekėjas naudoja GSM technologiją (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
lt: Mano tiekėjas naudoja CDMA technologiją (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
lt: Pasirinkite savo tiekėją

en: _Select your plan:
lt: _Pasirinkite savo planą:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
lt: Pasirinktas plano _APN (prieigos taško vardas):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
lt: Įspėjimas: pasirinkę neteisingą planą galite turėti problemų dėl savo plačiajuosčio ryšio tarifų arba gali nepavykti prisijungti apskritai.
    
    Jeigu nesate tikri dėl savo plano, paklauskite savo tiekėjo, koks yra jūsų plano APN (prieigos taško vardas).

en: Choose your Billing Plan
lt: Pasirinkite savo mokėjimo planą

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
lt: Jūsų mobilusis plačiajuostis ryšys nustatytas, naudojant šiuos nustatymus:

en: Your Device:
lt: Jūsų įrenginys:

en: Your Provider:
lt: Jūsų tiekėjas:

en: Your Plan:
lt: Jūsų planas:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
lt: Dabar bus sukurtas ryšys su jūsų mobiliojo plačiajuosčio ryšio tiekėju, naudojant jūsų nurodytus nustatymus. Jeigu ryšio sukurti nepavyks arba negalėsite pasiekti išteklių tinkle, dar kartą patikrinkite savo nustatymus. Norėdami pakeisti savo mobiliojo plačiajuosčio ryšio nustatymus, pasirinkite meniu Sistema → Nuostatos punktą „Tinklo ryšiai“.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
lt: Patvirtinkite mobiliojo plačiajuosčio ryšio nustatymus

en: Error logging in:
lt: Klaida jungiantis į:

en: Error opening a session:
lt: Klaida atveriant seansą:

en: _Unlock token
lt: _Atrakinti leksemą

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Issued By
lt: Išdavė

en: Enter %s PIN
lt: Įveskite %s PIN

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Login
lt: _Prisijungti

en: _Remember PIN
lt: P_risiminti PIN

en: Store the password only for this user
lt: Įrašyti slaptažodį tik šiam naudotojui

en: Store the password for all users
lt: Įrašyti slaptažodį visiems naudotojams

en: Ask for this password every time
lt: Klausti šio slaptažodžio kiekvieną kartą

en: The password is not required
lt: Slaptažodis nereikalingas

en: _OK
lt: _Gerai

en: Sh_ow passwords
lt: R_odyti slaptažodžius

en: _Tertiary Password:
lt: _Tretinis slaptažodis:

en: _Secondary Password:
lt: _Antrinis slaptažodis:

en: _Password:
lt: _Slaptažodis:

en: Click to connect
lt: Spustelėkite, norėdami prisijungti

en: New…
lt: Naujas…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
lt: Nėra

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
lt: WEP 40/128 bitų raktas (šešioliktainis arba ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
lt: WEP 128 bitų slaptafrazė

en: Dynamic WEP (802.1x)
lt: Dinaminis WEP (802.1X)

en: WPA & WPA2 Personal
lt: WPA ir WPA2 asmeninis

en: WPA & WPA2 Enterprise
lt: WPA ir WPA2 industrinis

en: C_reate
lt: Suku_rti

en: C_onnect
lt: Prisi_jungti

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
lt: Norint gauti prieigą prie belaidžio tinklo „%s“ reikalingi slaptažodžiai ar šifravimo raktai.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
lt: Reikia nustatyti jūsų tapatybę belaidžiame tinkle

en: Authentication required by Wi-Fi network
lt: Belaidis tinklas prašo nustatyti jūsų tapatybę

en: Create New Wi-Fi Network
lt: Sukurti naują belaidį tinklą

en: New Wi-Fi network
lt: Naujas belaidis tinklas

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
lt: Įveskite pageidaujamo sukurti belaidžio tinklo pavadinimą.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
lt: Prisijungti prie paslėpto belaidžio tinklo

en: Hidden Wi-Fi network
lt: Paslėptas belaidis tinklas

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
lt: Įveskite paslėpto belaidžio tinklo, prie kurio norite jungtis, pavadinimą ir saugos informaciją.

en: missing EAP-FAST PAC file
lt: trūksta EAP-FAST PAC failo

en: PAC files (*.pac)
lt: PAC failai (*.pac)

en: All files
lt: Visi failai

en: Choose a PAC file
lt: Pasirinkite PAC failą

en: _Open
lt: _Atverti

en: Anonymous
lt: Anoniminis

en: Authenticated
lt: Tapatybė nustatyta

en: Both
lt: Abu

en: Anony_mous identity
lt: Anoni_minė tapatybė

en: PAC _file
lt: PAC _failas

en: _Inner authentication
lt: _Vidinis tapatybės nustatymas

en: Allow automatic PAC pro_visioning
lt: Leisti automatinį PAC _teikimą

en: missing EAP-LEAP username
lt: trūksta EAP-LEAP naudotojo vardo

en: missing EAP-LEAP password
lt: trūksta EAP-LEAP slaptažodžio

en: _Username
lt: _Naudotojo vardas

en: _Password
lt: _Slaptažodis

en: Sho_w password
lt: R_odyti slaptažodį

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Version 0
lt: 0-ė versija

en: Version 1
lt: 1-oji versija

en: No CA certificate is _required
lt: LĮ liudijimas ne_būtinas

en: PEAP _version
lt: PEAP _versija

en: Suffix of the server certificate name.
lt: Serverio liudijimo pavadinimo priesaga.

en: _Domain
lt: _Sritis

en: missing EAP username
lt: trūksta EAP naudotojo vardo

en: missing EAP password
lt: trūksta EAP slaptažodžio

en: missing EAP client Private Key passphrase
lt: trūksta EAP kliento privataus rakto slaptafrazės

en: P_rivate Key Passphrase
lt: P_rivataus rakto slaptafrazė

en: Sh_ow passphrase
lt: R_odyti slaptafrazę

en: missing EAP-TLS identity
lt: trūksta EAP-TLS identiteto

en: no user certificate selected
lt: nepasirinktas naudotojo liudijimas

en: selected user certificate file does not exist
lt: pasirinkto naudotojo liudijimo failo nėra

en: no key selected
lt: nepasirinktas raktas

en: selected key file does not exist
lt: pasirinkto rakto failo nėra

en: I_dentity
lt: _Tapatybė

en: MSCHAPv2 (no EAP)
lt: MSCHAPv2 (be EAP)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
lt: neapibrėžta 802.1X saugumo klaida (wpa-eap)

en: no CA certificate selected
lt: nepasirinktas joks LĮ liudijimas

en: selected CA certificate file does not exist
lt: pasirinkto LĮ liudijimo failo nėra

en: Tunneled TLS
lt: Tuneliuojamas TLS

en: Protected EAP (PEAP)
lt: Apsaugotas EAP (PEAP)

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Externally configured
lt: Sukonfigūruota išorėje

en: Au_thentication
lt: _Tapatybės nustatymas

en: missing leap-username
lt: trūksta leap-username

en: missing leap-password
lt: trūksta leap-password

en: _Type
lt: _Tipas

en: missing wep-key
lt: trūksta wep-key

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
lt: netinkamas wep-key: %zu ilgio raktas turi turėti tik šešioliktainius skaitmenis

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
lt: netinkamas wep-key: %zu ilgio raktas turi turėti tik ascii simbolius

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
lt: netinkamas wep-key: blogas %zu ilgio raktas. Raktas turi būti 5/13 (ascii) arba 10/26 (šešioliktainis) ilgio

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
lt: netinkamas wep-key: slaptafrazė negali būti tuščia

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
lt: netinkamas wep-key: slaptafrazė turi būti trumpesnė nei 64 simboliai

en: Open System
lt: Atviroji sistema

en: Shared Key
lt: Bendrasis raktas

en: 1 (Default)
lt: 1 (numatytasis)

en: _Key
lt: _Raktas

en: Sho_w key
lt: R_odyti raktą

en: WEP inde_x
lt: WEP inde_ksas

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
lt: netinkamas wpa-psk: netinamas rakto ilgis %zu. Turi būti [8.63] baitai arba 64 šešioliktainiai skaitmenys

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
lt: netinkamas wpa-psk: negalima interpretuoti 64 baitų kaip šešioliktainio skaičiaus

en: Unknown error validating 802.1X security
lt: Nežinoma klaida tikrinant 802.1X saugumą

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
lt: %s ryšys

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
lt: PEM liudijimai (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
lt: DER, PEM ar PKCS#12 privatieji raktai (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Wi-Fi _security
lt: Belaidžio ryšio _sauga

en: _Network name
lt: _Tinklo pavadinimas

en: C_onnection
lt: _Ryšys

en: Wi-Fi _adapter
lt: Belaidis _adapteris
