libnma - en to lv translation catalogue (151 entries)

en: Ignore CA certificate
lv: Ignorēt CA sertifikātu

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
lv: Iestatiet šo kā “patiess”, lai izslēgtu brīdinājumus par CA sertifikātiem EAP autentifikācijā.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
lv: Iestatiet šo kā “patiess”, lai izslēgtu brīdinājumus par CA sertifikātiem EAP 2. fāzes autentifikācijā.

en: object class '%s' has no property named '%s'
lv: objektu klasei “%s” nav īpašības ar nosaukumu “%s”

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
lv: objektu klases “%2$s” īpašība “%1$s” nav rakstāma

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
lv: objekta “%2$s” konstrukcijas īpašību “%1$s” nevar iestatīt pēc uzkonstruēšanas

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
lv: “%s::%s” nav derīgs īpašības nosaukums; “%s” nav GObject apakštips

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
lv: nevar iestatīt īpašību “%s” ar tipu “%s” no tipa “%s” vērtības

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
lv: tipa “%2$s” vērtība “%1$s” nav derīga vai ir ārpus tipa “%4$s” īpašības “%3$s” apgabala

en: Network
lv: Tīkls

en: No certificate set
lv: Nav iestatīts sertifikāts

en: No key set
lv: Nav iestatītas atslēgas

en: Choose a %s Certificate
lv: Izvēlieties %s sertifikātu

en: Choose a key for %s Certificate
lv: Izvēlieties atslēgu %s sertifikātam

en: Sho_w passwords
lv: _Rādīt paroles

en: Key in %s
lv: %s atslēga

en: Certificate in %s
lv: %s sertifikāts

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Cancel
lv: Atcelt

en: (None)
lv: (nav)

en: (Unknown)
lv: (Nezināms)

en: Select from file…
lv: Izvēlieties no datnes…

en: Default
lv: Noklusējuma

en: My country is not listed
lv: Mana valsts nav sarakstā

en: Unlisted
lv: Nav sarakstā

en: My plan is not listed…
lv: Mans plāns nav sarakstā…

en: Provider
lv: Operators

en: Installed GSM device
lv: Uzstādītā GSM ierīce

en: Installed CDMA device
lv: Uzstādītā CDMA ierīce

en: Any device
lv: Jebkura ierīce

en: New Mobile Broadband Connection
lv: Jauns mobilās platjoslas tīkla savienojums

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
lv: Šis asistents palīdzēs jums ērti uzstādīt mobilās platjoslas tīkla savienojumu ar mobilo (3G) tīklu.

en: You will need the following information:
lv: Jums vajadzēs sekojošo informāciju:

en: Your broadband provider’s name
lv: Jūsu platjoslas pakalpojuma sniedzēja nosaukums

en: Your broadband billing plan name
lv: Jūsu platjoslas rēķinu plāna nosaukums

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
lv: (dažos gadījumos) platjoslas rēķinu plāna APN (pieejas punkta nosaukums)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
lv: Izveidot savienojumu šai mobilās pla_tjoslas tīkla ierīcei:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
lv: Iestatīt mobilās platjoslas tīkla savienojumu

en: Choose your Provider’s Country or Region
lv: Izvēlieties pakalpojuma sniedzēja valsti vai reģionu

en: Select your provider from a _list:
lv: Izvē_lieties operatoru no saraksta:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
lv: Mans operators izmanto GSM tehnoloģiju (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
lv: Mans operators izmanto CDMA tehnoloģiju (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
lv: Izvēlieties savu operatoru

en: _Select your plan:
lv: Izvēlietie_s plānu:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
lv: Izvēlēts plāns _APN (pieejas punkta nosaukums):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
lv: Brīdinājums — nepareiza plāna izvēle var radīt problēmas ar rēķiniem platjoslas tīkla kontam, vai arī var neizdoties savienošanās.
    
    Ja nezināt, kāds jums ir plāns, jautājiet sava plāna APN.

en: Choose your Billing Plan
lv: Izvēlieties rēķina plānu

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
lv: Mobilais platjoslas tīkla savienojums ir konfigurēts ar sekojošajiem iestatījumiem:

en: Your Device:
lv: Jūsu ierīce:

en: Your Provider:
lv: Jūsu operators:

en: Your Plan:
lv: Jūsu plāns:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
lv: Tagad tiks izveidots savienojums ar jūsu mobilās platjoslas pakalpojuma sniedzēju, izmantojot jūsu izvēlētos iestatījumus. Ja savienojums neizdodas, vai jūs nevarat piekļūt tīkla resursiem, vēlreiz pārbaudiet iestatījumus. Lai mainītu savas mobilās platjoslas tīkla iestatījumus, izvēlieties “Tīkla savienojumi” no izvēlnes Sistēma → Iestatījumi.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
lv: Apstiprināt mobilās platjoslas iestatījumus

en: Error logging in:
lv: Kļūda ierakstoties:

en: Error opening a session:
lv: Kļūda, atverot sesiju:

en: _Unlock token
lv: _Atbloķēt marķieri

en: Name
lv: Nosaukums

en: Issued By
lv: Izdevējs

en: Enter %s PIN
lv: Ievadiet %s PIN

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Login
lv: _Ierakstīties

en: _Remember PIN
lv: Atce_rēties PIN

en: Store the password only for this user
lv: Glabā paroli tikai šim lietotājam

en: Store the password for all users
lv: Glabā paroli visiem lietotājiem

en: Ask for this password every time
lv: Katru reizi prasīt paroli

en: The password is not required
lv: Parole nav nepieciešama

en: _OK
lv: _Labi

en: Sh_ow passwords
lv: Rādīt par_oles

en: _Tertiary Password:
lv: _Terciārā parole:

en: _Secondary Password:
lv: _Sekundārā parole:

en: _Password:
lv: _Parole:

en: Click to connect
lv: Spiediet, lai savienotos

en: New…
lv: Jauns…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
lv: Nav

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
lv: WEP 40/128 bitu atslēga (Hex vai ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
lv: WEP 128 bitu parole

en: Dynamic WEP (802.1x)
lv: Dinamiskais WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
lv: WPA un WPA2 Personal

en: WPA & WPA2 Enterprise
lv: WPA un WPA2 Enterprise

en: C_reate
lv: Iz_veidot

en: C_onnect
lv: Savien_oties

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
lv: Lai piekļūtu bezvadu tīklam “%s”, ir nepieciešamas paroles vai šifrēšanas atslēgas.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
lv: Nepieciešama bezvadu tīkla autentifikācija

en: Authentication required by Wi-Fi network
lv: Bezvadu tīklam ir nepieciešama autentifikācija

en: Create New Wi-Fi Network
lv: Izveidot jaunu bezvadu tīklu

en: New Wi-Fi network
lv: Jauns bezvadu tīklu

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
lv: Ievadiet izveidojamā bezvadu tīkla nosaukumu.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
lv: Savienoties ar slēptu bezvadu tīklu

en: Hidden Wi-Fi network
lv: Slēpts bezvadu tīkls

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
lv: Ievadiet nosaukumu un drošības iestatījums bezvadu tīklam, ar kuru vēlaties savienoties.

en: missing EAP-FAST PAC file
lv: trūkst EAP-FAST PAC datnes

en: PAC files (*.pac)
lv: PAC datne (*.pac)

en: All files
lv: Visas datnes

en: Choose a PAC file
lv: Izvēlieties PAC datni

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Anonymous
lv: Anonīmi

en: Authenticated
lv: Ar autentifikāciju

en: Both
lv: Abi

en: Anony_mous identity
lv: Anonī_ma identitāte

en: PAC _file
lv: PAC _datne

en: _Inner authentication
lv: _Iekšējā autentifikācija

en: Allow automatic PAC pro_visioning
lv: Atļaut automātisku PAC _nodrošinājumu

en: missing EAP-LEAP username
lv: trūkst EAP-LEAP lietotājvārds

en: missing EAP-LEAP password
lv: trūkst EAP-LEAP paroles

en: _Username
lv: _Lietotājvārds

en: _Password
lv: _Parole

en: Sho_w password
lv: _Rādīt paroli

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Version 0
lv: Versija 0

en: Version 1
lv: Versija 1

en: No CA certificate is _required
lv: Nav nepieciešams CA se_rtifikāts

en: PEAP _version
lv: PEAP _versija

en: Suffix of the server certificate name.
lv: Servera sertifikāta nosaukuma sufikss.

en: _Domain
lv: _Domēns

en: missing EAP username
lv: trūkst EAP lietotājvārds

en: missing EAP password
lv: trūkst EAP paroles

en: missing EAP-TLS identity
lv: trūkst EAP-TLS identitātes

en: no user certificate selected
lv: nav izvēlēts lietotāja sertifikāts

en: selected user certificate file does not exist
lv: izvēlētā lietotāja sertifikāta datne neeksistē

en: no key selected
lv: nav izvēlētu atslēgu

en: selected key file does not exist
lv: izvēlētā atslēgas datne neeksistē

en: I_dentity
lv: I_dentitāte

en: MSCHAPv2 (no EAP)
lv: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
lv: nedefinēta kļūda 802.1X drošībā (wpa-eap)

en: no CA certificate selected
lv: nav izvēlēts CA sertifikāts

en: selected CA certificate file does not exist
lv: izvēlētā CA sertifikāta datne neeksistē

en: Tunneled TLS
lv: Tunelēts TLS

en: Protected EAP (PEAP)
lv: Aizsargāts EAP (PEAP)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Au_thentication
lv: Au_tentifikācija

en: missing leap-username
lv: trūkst leap lietotāja

en: missing leap-password
lv: trūkst leap paroles

en: _Type
lv: _Tips

en: missing wep-key
lv: trūkst wep atslēgas

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
lv: nederīga wep atslēga: atslēga ar garumu %zu var saturēt tikai heksadecimālus skaitļus

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
lv: nederīga wep atslēga: atslēga ar garumu %zu var saturēt tikai ascii rakstzīmes

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
lv: nederīga wep atslēga: nepareizs atslēgas garums %zu. Atslēgas garumam ir jābūt vai nu 5/13 (ascii) vai 10/26 (hex)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
lv: nederīga wep atslēga: parole nevar būt tukša

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
lv: nederīga wep atslēga: parolei ir jābūt īsākai kā 64 rakstzīmes

en: Open System
lv: Atvērta sistēma

en: Shared Key
lv: Koplietošanas atslēga

en: 1 (Default)
lv: 1 (noklusētais)

en: _Key
lv: _Atslēga

en: Sho_w key
lv: _Rādīt atslēgu

en: WEP inde_x
lv: WEP inde_kss

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
lv: nederīgs wpa-psk: nederīgs atslēgas garums %zu. Jābūt [8,63] baiti vai 64 heksadecimālie cipari

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
lv: nederīgs wpa-psk: nevar interpretēt atslēgu ar 64 baitiem kā heksadecimālu

en: Unknown error validating 802.1X security
lv: Nezināma kļūda validējot 802.1X drošību

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
lv: %s savienojums

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
lv: PEM sertifikāti (*pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
lv: DER, PEM vai PKCS#12 privātās atslēgas (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
