libnma - en to ms translation catalogue (48 entries)

en: Network
ms: Rangkaian

en: Sho_w passwords
ms: _Tunjuk katalaluan

en: Default
ms: Piawai

en: My country is not listed
ms: Negara saya tidak tersenarai

en: Unlisted
ms: Tidak tersenarai

en: Provider
ms: Pengendali

en: Installed GSM device
ms: Terpasang peranti GSM

en: Installed CDMA device
ms: Terpasang peranti CDMA

en: Any device
ms: Mana-mana peranti

en: New Mobile Broadband Connection
ms: Sambungan Baharu Jalurlebar Mudahalih

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
ms: Pembantu ini membantu anda untuk menetapkan sambungan broadban mudah alih ke rangkaian selular (3G).

en: You will need the following information:
ms: Anda akan memerlukan maklumat berikut:

en: Your broadband billing plan name
ms: Nama pelan bil jalurlebar anda

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
ms: (dalam sesetengah kes) Pelan bil APN (Access Point Name) jalurlebar anda

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
ms: Cipta satu sambungan untuk peranti jalurlebar mudah alih _ini:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
ms: Tetapkan satu Sambungan Jalurlebar

en: Select your provider from a _list:
ms: Pilih pembekal anda dari _senarai:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
ms: Pembekal saya menggunakan teknoloji GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
ms: Pembekal saya menggunakan teknoloji CDMA (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
ms: Pilih pengendali anda

en: _Select your plan:
ms: _Pilih plan anda:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
ms: Memilih pelan _APN (Access Point Name):

en: Choose your Billing Plan
ms: Pilih Pelan Bil Anda

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
ms: Sambungan jalurlebar mudahalih anda dikonfigurasi dengan tetapan-tetapan berikut:

en: Your Device:
ms: Peranti Anda:

en: Your Provider:
ms: Pengendali Anda:

en: Your Plan:
ms: Plan Anda:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
ms: Sahkan Tetapan Jalurlebar Mudahalih

en: Name
ms: Nama

en: _Password:
ms: _Katalaluan:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
ms: Tiada

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
ms: Kunci WEP 40/128-bit (Hex atau ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
ms: Frasalaluan WEP 128-bit

en: WPA & WPA2 Personal
ms: WPA & WPA2 Peribadi

en: WPA & WPA2 Enterprise
ms: WPA & WPA2 Perusahaan

en: C_reate
ms: C_ipta

en: C_onnect
ms: S_ambung

en: Sho_w password
ms: _Tunjuk katalaluan

en: Automatic
ms: Automatik

en: Version 0
ms: Versi 0

en: Version 1
ms: Versi 1

en: Tunneled TLS
ms: Terowong TLS

en: Protected EAP (PEAP)
ms: EAP Terlindung (PEAP)

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Open System
ms: Sistem Terbuka

en: Shared Key
ms: Kunci Dikongsi

en: 1 (Default)
ms: 1 (Piawai)

en: Sho_w key
ms: T_unjuk Kunci
