libnma - en to nb translation catalogue (70 entries)

en: Ignore CA certificate
nb: Overse CA-sertifikat

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
nb: Sett denne til «true» for å slå av advarsler om CA-sertifikater med EAP-autentisering.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
nb: Sett denne til «true» for å slå av advarsler om CA-sertifikater i fase 2 av EAP-autentisering.

en: Network
nb: Nettverk

en: Sho_w passwords
nb: _Vis passord

en: Default
nb: Forvalg

en: My country is not listed
nb: Landet mitt er ikke på listen

en: Unlisted
nb: Ikke listet

en: Provider
nb: Tilbyder

en: Installed GSM device
nb: Installert GSM-enhet

en: Installed CDMA device
nb: Installert CDMA-enhet

en: Any device
nb: Enhver enhet

en: New Mobile Broadband Connection
nb: Ny mobil bredbåndstilkobling

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
nb: Denne assistenten hjelper deg å sette opp en mobil bredbåndstilkobling til et mobilnettverk (3G).

en: You will need the following information:
nb: Du trenger følgende informasjon:

en: Your broadband billing plan name
nb: Navn på betalingsplan for bredbånd

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
nb: (i enkelte tilfeller) APN (navn på aksesspunkt) for din betalingsplan for bredbånd

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
nb: Lag en tilkobling for _denne mobile bredbåndsenheten:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
nb: Sett opp en mobil bredbåndstilkobling

en: Select your provider from a _list:
nb: Velg din tilbyder fra en _liste:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
nb: Min tilbyder bruker GSM-teknologi (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
nb: Min tilbyder bruker CDMA-teknologi (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
nb: Velg din tilbyder

en: _Select your plan:
nb: _Velg din plan:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
nb: _APN (Navn på aksesspunkt) for valgt plan:

en: Choose your Billing Plan
nb: Velg din betalingsplan

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
nb: Din mobile bredbåndstilkobling er konfigurert med følgende innstillinger:

en: Your Device:
nb: Din enhet:

en: Your Provider:
nb: Din tilbyder:

en: Your Plan:
nb: Din plan:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
nb: Bekreft innstillinger for mobilt bredbånd

en: Name
nb: Navn

en: Sh_ow passwords
nb: Vis pass_ord

en: _Secondary Password:
nb: _Sekundært passord:

en: _Password:
nb: _Passord:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
nb: Ingen

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
nb: WEP 40/128-bit nøkkel (Heksadesimal eller ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
nb: WEP 128-bit passord

en: WPA & WPA2 Personal
nb: WPA & WPA2 personlig

en: WPA & WPA2 Enterprise
nb: WPA og WPA2 enterprise

en: C_reate
nb: _Lag

en: C_onnect
nb: K_oble til

en: Wi-Fi Network Authentication Required
nb: Autentisering for Wi-Fi-nettverk kreves

en: Authentication required by Wi-Fi network
nb: Autentisering kreves av Wi-Fi-nettverk

en: Create New Wi-Fi Network
nb: Lag et nytt Wi-Fi-nettverk

en: New Wi-Fi network
nb: Nytt Wi-Fi-nettverk

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
nb: Oppgi et navn på Wi-Fi-nettverket du ønsker å opprette.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
nb: Koble til skjult Wi-Fi-nettverk

en: Hidden Wi-Fi network
nb: Skjult Wi-Fi-nettverk

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
nb: Oppgi navnet til det skjulte Wi-Fi-nettverket du ønsker å koble deg til.

en: PAC files (*.pac)
nb: PAC-filer (*.pac)

en: All files
nb: Alle filer

en: Anonymous
nb: Anonym

en: Authenticated
nb: Autentisert

en: Both
nb: Begge

en: Allow automatic PAC pro_visioning
nb: Tillat automatisk PAC-pro_visjonering

en: Sho_w password
nb: _Vis passord

en: Automatic
nb: Automatisk

en: Version 0
nb: Versjon 0

en: Version 1
nb: Versjon 1

en: No CA certificate is _required
nb: CA-sertifikat k_reves ikke

en: Tunneled TLS
nb: Tunnelert TLS (TTLS)

en: Protected EAP (PEAP)
nb: Beskyttet EAP (PEAP)

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Open System
nb: Åpent system

en: Shared Key
nb: Delt nøkkel

en: 1 (Default)
nb: 1 (forvalg)

en: Sho_w key
nb: _Vis nøkkel

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
nb: %s-tilkobling

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
nb: DER, PEM eller PKCS#12 private nøkler (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
