libnma - en to nl translation catalogue (162 entries)

en: Ignore CA certificate
nl: CA-certificaat negeren

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
nl: Stel dit in op ‘true’ om waarschuwingen over CA-certificaten in EAP-authenticatie te onderdrukken.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
nl: Stel dit in op ‘true’ om waarschuwingen over CA-certificaten in fase 2 van EAP-authenticatie uit te schakelen.

en: object class '%s' has no property named '%s'
nl: objectklasse ‘%s’ heeft geen eigenschap met de naam ‘%s’

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
nl: eigenschap ‘%s’ van objectklasse ‘%s’ is niet beschrijfbaar

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
nl: bouweigenschap ‘%s’ voor object ‘%s’ kan niet worden ingesteld na de bouw

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
nl: ‘%s::%s’ is geen geldige eigenschapnaam; ‘%s’ is niet van het subtype GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
nl: instellen van eigenschap ‘%s’ type ‘%s’ van waarde van type ‘%s’ is niet mogelijk

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
nl: waarde ‘%s’ van type ‘%s’ is ongeldig of buiten bereik voor eigenschap ‘%s’ type ‘%s’

en: Network
nl: Netwerk

en: No certificate set
nl: Geen certificaat ingesteld

en: No key set
nl: Geen sleutel ingesteld

en: Choose a %s Certificate
nl: Kies een %s certificaat

en: %s _certificate
nl: %s _certificaat

en: %s certificate _password
nl: Wa_chtwoord %s certificaat

en: Choose a key for %s Certificate
nl: Kies een sleutel voor certificaat %s

en: %s private _key
nl: %s privé_sleutel

en: %s key _password
nl: Wa _chtwoord %s sleutel

en: Sho_w passwords
nl: Wachtwoorden _tonen

en: Key in %s
nl: Sleutel in %s

en: Certificate in %s
nl: Certificaat in %s

en: Select
nl: Selecteren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: (None)
nl: (Geen)

en: (Unknown)
nl: (Onbekend)

en: Select from file…
nl: Uit bestand selecteren…

en: Default
nl: Standaard

en: My country is not listed
nl: Mijn land komt niet in de lijst voor

en: Unlisted
nl: Niet in de lijst

en: My plan is not listed…
nl: Mijn abonnement komt niet in de lijst voor…

en: Installed GSM device
nl: GSM-apparaat geïnstalleerd

en: Installed CDMA device
nl: CDMA-apparaat geïnstalleerd

en: Any device
nl: Elk apparaat

en: New Mobile Broadband Connection
nl: Nieuwe mobiele breedbandverbinding

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
nl: Deze assistent helpt u bij het opzetten van een mobiele breedbandverbinding via een mobiel (3G) netwerk.

en: You will need the following information:
nl: U heeft de volgende gegevens nodig:

en: Your broadband provider’s name
nl: De naam van uw breedband-provider

en: Your broadband billing plan name
nl: De naam van uw breedband-abonnement

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
nl: (in sommige gevallen) De naam van het APN (Access Point Name) voor uw abonnement

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
nl: Een verbinding _aanmaken voor dit mobiele breedbandapparaat:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
nl: Een mobiele breedbandverbinding instellen

en: Choose your Provider’s Country or Region
nl: Kies het land of de regio van uw provider

en: Select your provider from a _list:
nl: Selecteer uw provider uit de _lijst:

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
nl: Ik kan mijn provider niet vinden en wil de verbinding hand_matig invoeren:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
nl: Mijn provider gebruikt GSM-technologie (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
nl: Mijn provider gebruikt CDMA-technologie (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
nl: Kies uw provider

en: _Select your plan:
nl: _Selecteer uw abonnement:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
nl: Geselecteerd abonnement _APN (Access Point Name):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
nl: Let op: selecteren van het verkeerde abonnement kan resulteren in betalingsproblemen voor uw breedbandaccount of kan het maken van een verbinding verhinderen.
    
    Indien u niet zeker weet welk abonnement u heeft, neem dan contact op met uw internetaanbieder en vraag naar de APN (naam van Access Point) van uw abonnement.

en: Choose your Billing Plan
nl: Kies uw abonnement

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
nl: Uw mobiele breedbandverbinding is geconfigureerd met de volgende instellingen:

en: Your Device:
nl: Uw apparaat:

en: Your Provider:
nl: Uw provider:

en: Your Plan:
nl: Uw abonnement:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
nl: Er wordt nu een verbinding gemaakt met het mobiele breedbandnetwerk van uw provider, gebruikmakend van de door u geselecteerde instellingen. Als er geen verbinding gemaakt kan worden, controleer uw instellingen dan nogmaals. Om uw instellingen te wijzigen kiest u ‘Netwerkverbindingen’ in het menu.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
nl: Mobiele breedbandinstellingen bevestigen

en: Error logging in:
nl: Fout bij het aanmelden:

en: Error opening a session:
nl: Fout bij het openen van een sessie:

en: _Unlock token
nl: Token _ontgrendelen

en: Name
nl: Naam

en: Issued By
nl: Uitgegeven door

en: Enter %s PIN
nl: Voer pincode in voor %s

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Login
nl: _Aanmelden

en: _Remember PIN
nl: Pincode _onthouden

en: Store the password only for this user
nl: Wachtwoord alleen voor deze gebruiker opslaan

en: Store the password for all users
nl: Wachtwoord alleen voor alle gebruikers opslaan

en: Ask for this password every time
nl: Elke keer naar dit wachtwoord vragen

en: The password is not required
nl: Het wachtwoord is niet vereist

en: _OK
nl: _Oké

en: Sh_ow passwords
nl: Wachtwoorden _tonen

en: _Tertiary Password:
nl: _Derde wachtwoord:

en: _Secondary Password:
nl: _Tweede wachtwoord:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: Click to connect
nl: Klikken om te verbinden

en: New…
nl: Nieuw…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
nl: Geen

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
nl: WEP 40/128-bit sleutel (Hex or ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
nl: WEP 128-bit wachtwoordzin

en: Dynamic WEP (802.1x)
nl: Dynamisch WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
nl: WPA & WPA2 persoonlijk

en: WPA & WPA2 Enterprise
nl: WPA & WPA2 zakelijk

en: C_reate
nl: _Aanmaken

en: C_onnect
nl: _Verbinden

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
nl: Wachtwoorden of encryptiesleutels zijn vereist om toegang te krijgen tot het wifi-netwerk ‘%s’.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
nl: Authenticatie wifi-netwerk vereist

en: Authentication required by Wi-Fi network
nl: Het wifi-netwerk vereist authenticatie

en: Create New Wi-Fi Network
nl: Nieuw wifi-netwerk aanmaken

en: New Wi-Fi network
nl: Nieuw wifi-netwerk

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
nl: Voer een naam in voor het wifi-netwerk dat u wilt aanmaken.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
nl: Verbinden met verborgen wifi-netwerk

en: Hidden Wi-Fi network
nl: Verborgen wifi-netwerk

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
nl: Voer de naam en de beveiligingsgegevens in van het verborgen wifi-netwerk waarmee u wilt verbinden.

en: missing EAP-FAST PAC file
nl: ontbrekend EAP-FAST PAC-bestand

en: PAC files (*.pac)
nl: PAC-bestanden (*.pac)

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Choose a PAC file
nl: Kies een PAC-bestand

en: _Open
nl: _Openen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Authenticated
nl: Authenticatie gelukt

en: Both
nl: Beide

en: Anony_mous identity
nl: Anonie_me identiteit

en: PAC _file
nl: PAC-_bestand

en: _Inner authentication
nl: _Interne authenticatie

en: Allow automatic PAC pro_visioning
nl: Automatische PAC-aanlevering _toestaan

en: missing EAP-LEAP username
nl: ontbrekende EAP-LEAP-gebruikersnaam

en: missing EAP-LEAP password
nl: ontbrekend EAP-LEAP-wachtwoord

en: _Username
nl: Gebr_uikersnaam

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: Sho_w password
nl: Wachtwoord _tonen

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Version 0
nl: Versie 0

en: Version 1
nl: Versie 1

en: No CA certificate is _required
nl: Geen CA-certificaat _vereist

en: PEAP _version
nl: PEAP-_versie

en: Suffix of the server certificate name.
nl: Suffix van de naam van het servercertificaat.

en: _Domain
nl: _Domein

en: missing EAP username
nl: ontbrekende EAP-gebruikersnaam

en: missing EAP password
nl: ontbrekend EAP-wachtwoord

en: missing EAP client Private Key passphrase
nl: wachtwoord voor privésleutel van EAP-cliënt ontbreekt

en: P_rivate Key Passphrase
nl: Wachtwoord van privésleutel

en: Sh_ow passphrase
nl: Wachtwoord _tonen

en: missing EAP-TLS identity
nl: ontbrekende EAP-TLS-identiteit

en: no user certificate selected
nl: geen gebruikerscertificaat geselecteerd

en: selected user certificate file does not exist
nl: geselecteerd gebruikerscertificaatbestand bestaat niet

en: no key selected
nl: geen sleutel geselecteerd

en: selected key file does not exist
nl: geselecteerde sleutelbestand bestaat niet

en: I_dentity
nl: I_dentiteit

en: MSCHAPv2 (no EAP)
nl: MSCHAPv2 (geen EAP)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
nl: ongedefinieerde fout in 802.1X-beveiliging (wpa-eap)

en: no CA certificate selected
nl: geen CA-certificaat geselecteerd

en: selected CA certificate file does not exist
nl: het geselecteerde CA-certificaatbestand bestaat niet

en: Tunneled TLS
nl: Getunnelde TLS

en: Protected EAP (PEAP)
nl: Beschermde EAP (PEAP)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Externally configured
nl: Extern ingesteld

en: Au_thentication
nl: Au_thenticatie

en: missing leap-username
nl: ontbrekende leap-gebruikersnaam

en: missing leap-password
nl: ontbrekend leap-wachtwoord

en: missing wep-key
nl: ontbrekende wep-sleutel

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
nl: ongeldige wep-sleutel: sleutel met een lengte van %zu mag alleen hex-cijfers bevatten

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
nl: ongeldige wep-sleutel: sleutel met een lengte van %zu mag alleen ascii-tekens bevatten

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
nl: ongeldige wep-sleutel: verkeerde sleutellengte %zu. De lengte van een sleutel moet 5/13 (ascii) of 10/26 (hex) zijn

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
nl: ongeldige wep-sleutel: wachtwoordzin mag niet leeg zijn

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
nl: ongeldige wep-sleutel: wachtwoordzin moet minder dan 64 tekens ziijn

en: Open System
nl: Open systeem

en: Shared Key
nl: Gedeelde sleutel

en: 1 (Default)
nl: 1 (Standaard)

en: _Key
nl: _Sleutel

en: Sho_w key
nl: Sleutel _tonen

en: WEP inde_x
nl: WEP-inde_x

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
nl: ongeldige wpa-psk: ongeldige sleutellengte %zu. Moet [8,63] bytes of 64 hex-cijfers zijn

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
nl: ongeldige wpa-psk: interpreteren van sleutel met 64 bytes als hex is niet mogelijk

en: Unknown error validating 802.1X security
nl: Onbekende fout bij het valideren van de 802.1X-beveiliging

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
nl: %s-verbinding

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
nl: PEM-certificaten (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
nl: DER, PEM, of PKCS#12 private sleutels (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Wi-Fi _security
nl: Wifi-_beveiliging

en: _Network name
nl: _Netwerknaam

en: C_onnection
nl: _Verbinding

en: Wi-Fi _adapter
nl: Wifi-_adapter
