libnma - en to oc translation catalogue (72 entries)

en: Ignore CA certificate
oc: Ignorar lo certificat de CA

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
oc: Definir aqueste paramètre a verai (true) per desactivar los avertiments a prepaus dels certificats CA dins l'autentificacion EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
oc: Definir aqueste paramètre a verai (true) per desactivar los avertiments a prepaus dels certificats CA dins la fasa 2 de l'autentificacion EAP.

en: Network
oc: Ret

en: Sho_w passwords
oc: A_fichar los senhals

en: Default
oc: Per defaut

en: My country is not listed
oc: Mon país es pas dins la lista

en: Unlisted
oc: Pas dins la lista

en: Provider
oc: Provesidor

en: Installed GSM device
oc: Periferic GSM installat

en: Installed CDMA device
oc: Periferic CDMA installat

en: Any device
oc: Un aparelh quin que siá

en: New Mobile Broadband Connection
oc: Connexion novèla mobila de benda larga

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
oc: Aqueste assistent vos ajuda a configurar aisidament una connexion mobila de benda larga a una ret cellulara (3G).

en: You will need the following information:
oc: Vos cal dispausar de las informacions seguentas :

en: Your broadband billing plan name
oc: Lo nom de vòstre plan de facturacion benda largac

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
oc: Lo nom del punt d'accès (APN) de vòstre plan de facturacion benda larga (dins d'unes cases)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
oc: Crear una connexion per aqueste aparelh _mobil de benda larga :

en: Set up a Mobile Broadband Connection
oc: Configuracion d'una connexion mobila de benda larga

en: Select your provider from a _list:
oc: Seleccionatz vòstre provesidor dins la _lista :

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
oc: Mon provesidor utiliza la tecnologia GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
oc: Mon provesidor utiliza la tecnologia CDMA (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
oc: Causissètz vòstre provesidor

en: _Select your plan:
oc: _Causissètz vòstre plan :

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
oc: Nom del punt d'accès (_APN) causit :

en: Choose your Billing Plan
oc: Causissètz vòstre plan de facturacion

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
oc: Vòstra connexion mobila de benda larga es configurada amb los paramètres seguents :

en: Your Device:
oc: Vòstre periferic :

en: Your Provider:
oc: Vòstre provesidor :

en: Your Plan:
oc: Vòstre plan :

en: Confirm Mobile Broadband Settings
oc: Confirmacion dels paramètres de connexion mobila de benda larga

en: Name
oc: Nom

en: Store the password only for this user
oc: Enregistrar lo senhal seulement per aqueste _utilizaire

en: Store the password for all users
oc: Enregistrar lo senhal per _totes los utilizaires

en: Ask for this password every time
oc: De_mandar aqueste senhal a cada còp

en: The password is not required
oc: Un senhal es requesit per vos connectar a « %s ».

en: Sh_ow passwords
oc: A_fichar los senhals

en: _Tertiary Password:
oc: Senhal _terciari :

en: _Secondary Password:
oc: Senhal _segondari :

en: _Password:
oc: Sen_hal :

en: Click to connect
oc: Clicar per se connectar

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
oc: Pas cap

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
oc: Clau WEP 40/128-bit (Hex o ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
oc: Frasa secreta WEP 128-bit

en: WPA & WPA2 Personal
oc: WPA e WPA2 personal

en: WPA & WPA2 Enterprise
oc: WPA e WPA2 entrepresa

en: C_reate
oc: C_rear

en: C_onnect
oc: C_onnectat

en: Wi-Fi Network Authentication Required
oc: Autentificacion necessària per la ret Wi-Fi

en: Authentication required by Wi-Fi network
oc: Autentificacion demandada per la ret Wi-Fi

en: Create New Wi-Fi Network
oc: Creacion d'una novèla ret Wi-Fi

en: New Wi-Fi network
oc: Novèla ret Wi-Fi

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
oc: Picatz lo nom de la ret Wi-Fi que volètz crear.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
oc: Connexion a la ret Wi-Fi invisibla

en: Hidden Wi-Fi network
oc: Ret Wi-Fi amagada

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
oc: Picatz lo nom e los detalhs de seguretat de la ret Wi-Fi invisibla a la quala vos volètz connectar.

en: PAC files (*.pac)
oc: Fichièr PAC (*.pac)

en: All files
oc: Totes los fichièrs

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Authenticated
oc: Autentificat

en: Both
oc: Los dos

en: Allow automatic PAC pro_visioning
oc: P_ermetre lo provisionament PAC automatic

en: Sho_w password
oc: A_fichar lo senhal

en: No CA certificate is _required
oc: Aucun certificat de CA n'est _requis

en: Protected EAP (PEAP)
oc: EAP protegit (PEAP)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Open System
oc: Sistèma dobèrt

en: Shared Key
oc: Clau partejada

en: 1 (Default)
oc: 1 (per defaut)

en: Sho_w key
oc: A_fichar la clau

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
oc: Connexion %s

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
oc: Claus privadas DER, PEM o PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
