libnma - en to or translation catalogue (45 entries)

en: Sho_w passwords
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_w)

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: My country is not listed
or: ମୋର ଦେଶ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇନାହିଁ

en: Unlisted
or: ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇନଥିବା

en: Provider
or: ପ୍ରଦାତା

en: Installed GSM device
or: ସ୍ଥାପିତ GSM ଉପକରଣ

en: Installed CDMA device
or: ସ୍ଥାପିତ CDMA ଉପକରଣ

en: Any device
or: କୌଣସି ଉପଦେଶ ଅଛି କି

en: New Mobile Broadband Connection
or: ନୂତନ ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଂଯୋଗ

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
or: ସହାୟକ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ଗୋଟିଏ ସେଲ୍ୟୁଲାର (3G) ନେଟୱର୍କ ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

en: You will need the following information:
or: ଆପଣ ନିମ୍ନଲିଖିତ ସୂଚନା ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ:

en: Your broadband billing plan name
or: ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ବିଲିଙ୍ଗ ଯୋଜନା ନାମ

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
or: (କିଛି ପରିସ୍ଥିତିରେ) ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ବିଲିଙ୍ଗ ଯୋଜନା APN (ଅଭିଗମ୍ୟତା ବିନ୍ଦୁ ନାମ)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
or: ଏହି ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପକରଣ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସଂଯୋଗ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ (_t)

en: Set up a Mobile Broadband Connection
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Select your provider from a _list:
or: ତାଲିକାରୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦାତା ବାଛନ୍ତୁ (_l):

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
or: ମୋର ପ୍ରଦାତା GSM ପ୍ରଯୁକ୍ତିଜ୍ଞାନ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
or: ମୋର ପ୍ରଦାତା CDMA ପ୍ରଯୁକ୍ତିଜ୍ଞାନ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
or: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦାତାଙ୍କୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: _Select your plan:
or: ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାକୁ ବାଛନ୍ତୁ (_S):

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
or: ବଚ୍ଛିତ ଯୋଜନା APN (ଅଭିଗମ୍ୟତା ବିନ୍ଦୁ ନାମ) (_A):

en: Choose your Billing Plan
or: ଆପଣଙ୍କର ବିଲିଙ୍ଗ ଯୋଜନା ବାଛନ୍ତୁ

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
or: ଆପଣଙ୍କର ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଂଯୋଗ ନିମ୍ନଲିଖିତ ସଂରଚନା ଦ୍ୱାରା ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇଛି:

en: Your Device:
or: ଆପଣଙ୍କର ଉପକରଣ:

en: Your Provider:
or: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦାତା:

en: Your Plan:
or: ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଂରଚନାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Name
or: ନାମ

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ (_P):

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
or: WEP 40/128-ବିଟ କି (Hex ଅଥବା ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
or: WEP 128-ବିଟ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: WPA & WPA2 Personal
or: WPA & WPA2 ବ୍ୟକ୍ତିଗତ

en: WPA & WPA2 Enterprise
or: WPA & WPA2 ଉଦ୍ଦୋଗ

en: C_reate
or: ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_r)

en: C_onnect
or: ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_o)

en: PAC files (*.pac)
or: PAC ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ (*.pac)

en: All files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Sho_w password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_w)

en: Automatic
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ

en: No CA certificate is _required
or: କୌଣସି CA ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ

en: FAST
or: ତୀବ୍ର

en: Tunneled TLS
or: ଟନେଲଯୁକ୍ତ TLS

en: Protected EAP (PEAP)
or: ସୁରକ୍ଷିତ EAP (PEAP)

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Sho_w key
or: କି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_w)
