libnma - en to sk translation catalogue (137 entries)

en: Ignore CA certificate
sk: Ignorovať certifikát CA

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať upozornenia o certifikátoch certifikačnej autority pri overovaní totožnosti protokolom EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať upozornenia o certifikátoch certifikačnej autority v 2. fáze pri overovaní totožnosti protokolom EAP.

en: Network
sk: Sieť

en: No certificate set
sk: Nie je nastavený žiadny certifikát

en: Sho_w passwords
sk: Z_obraziť heslá

en: Certificate in %s
sk: Certifikát v %s

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: (None)
sk: (Žiadne)

en: (Unknown)
sk: (Neznáme)

en: Select from file…
sk: Vybrať zo súboru…

en: Default
sk: Predvolené

en: My country is not listed
sk: Moja krajina nie je uvedená

en: Unlisted
sk: Neuvedené

en: My plan is not listed…
sk: Môj program nie je uvedený…

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Installed GSM device
sk: Nainštalované zariadenie pre GSM

en: Installed CDMA device
sk: Nainštalované zariadenie pre CDMA

en: Any device
sk: Akékoľvek zariadenie

en: New Mobile Broadband Connection
sk: Nové mobilné pripojenie

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
sk: Tento asistent vám pomôže poľahky nastaviť mobilné pripojenie do bunkovej (3G) siete.

en: You will need the following information:
sk: Budete potrebovať nasledovné informácie:

en: Your broadband provider’s name
sk: Názov poskytovateľa vášho mobilného pripojenia

en: Your broadband billing plan name
sk: Názov programu fakturácie vášho mobilného pripojenia

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
sk: (v niektorých prípadoch) APN (názov prípojného bodu) programu fakturácie vášho mobilného pripojenia

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
sk: Vytvoriť pripojenie pre _toto mobilné zariadenie:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
sk: Nastaviť mobilné pripojenie

en: Country or region:
sk: Krajina alebo región:

en: Choose your Provider’s Country or Region
sk: Zvoľte si krajinu alebo región vášho poskytovateľa

en: Select your provider from a _list:
sk: Zvoľte si poskytovateľa zo z_oznamu:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
sk: Môj poskytovateľ používa technológiu GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
sk: Môj poskytovateľ používa technológiu CDMA (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
sk: Zvoľte si poskytovateľa

en: _Select your plan:
sk: Vyberte _svoj program:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
sk: _APN (názov prípojného bodu) zvoleného programu:

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
sk: Upozornenie: Zvolenie nesprávneho programu môže spôsobiť problémy pri fakturácii za váš mobilný účet, alebo znemožniť pripojenie.
    
    Ak si nie ste istý vaším programom, zistite si, prosím, APN vášho programu u vášho poskytovateľa.

en: Choose your Billing Plan
sk: Zvoľte si program fakturácie

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
sk: Vaše mobilné pripojenie je nakonfigurované pomocou nasledovných nastavení:

en: Your Device:
sk: Vaše zariadenie:

en: Your Provider:
sk: Váš poskytovateľ:

en: Your Plan:
sk: Váš program:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
sk: Potvrďte nastavenia mobilného pripojenia

en: Error logging in:
sk: Chyba počas prihlasovania

en: Name
sk: Názov

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Login
sk: _Prihlásiť

en: _Remember PIN
sk: Za_pamätať PIN

en: Store the password only for this user
sk: Uložiť heslo iba pre tohto používateľa

en: Store the password for all users
sk: Uložiť heslo pre všetkých používateľov

en: Ask for this password every time
sk: Zakaždým si pýtať toto heslo

en: The password is not required
sk: Heslo nie je potrebné

en: Sh_ow passwords
sk: Z_obraziť heslá

en: _Tertiary Password:
sk: _Treťoradé heslo:

en: _Secondary Password:
sk: _Druhoradé heslo:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: Click to connect
sk: Kliknutím pripojíte

en: New…
sk: Nové…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
sk: Žiadne

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
sk: Kľúč pre WEP 40/128-bitový (šestnástkovo alebo ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
sk: Heslo pre WEP 128-bitové

en: Dynamic WEP (802.1x)
sk: Dynamické WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
sk: Osobné WPA a WPA2

en: WPA & WPA2 Enterprise
sk: Podnikové WPA a WPA2

en: C_reate
sk: Vy_tvoriť

en: C_onnect
sk: Prip_ojiť

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
sk: Na prístup do siete Wi-Fi „%s“ je vyžadované heslo alebo šifrovací kľúč.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
sk: Žiadosť o overenie totožnosti pre sieť Wi-Fi

en: Authentication required by Wi-Fi network
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti pre sieť Wi-Fi

en: Create New Wi-Fi Network
sk: Vytvorenie novej siete Wi-Fi

en: New Wi-Fi network
sk: Nová sieť Wi-Fi

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
sk: Zadajte názov siete Wi-Fi, ktorú chcete vytvoriť.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
sk: Pripojenie k skrytej sieti Wi-Fi

en: Hidden Wi-Fi network
sk: Skrytá sieť Wi-Fi

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
sk: Zadajte názov a podrobnosti o zabezpečení skrytej siete W-Fi, ku ktorej sa chcete pripojiť.

en: missing EAP-FAST PAC file
sk: chýba súbor PAC protokolu EAP-FAST

en: PAC files (*.pac)
sk: Súbory PAC (*.pac)

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Choose a PAC file
sk: Zvoľiť súbor PAC

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Anonymous
sk: Anonymné

en: Authenticated
sk: Overená totožnosť

en: Both
sk: Obe

en: Anony_mous identity
sk: Anony_mná identita

en: PAC _file
sk: _Súbor PAC

en: _Inner authentication
sk: V_nútorné overenie totožnosti

en: Allow automatic PAC pro_visioning
sk: Umožniť automatické zao_bstarávanie súboru PAC

en: missing EAP-LEAP username
sk: chýba používateľské meno protokolu EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP password
sk: chýba heslo protokolu EAP-LEAP

en: _Username
sk: Po_užívateľské meno

en: _Password
sk: _Heslo

en: Sho_w password
sk: Z_obraziť heslo

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Version 0
sk: Verzia 0

en: Version 1
sk: Verzia 1

en: No CA certificate is _required
sk: N_ie je vyžadovaný žiadny certifikát CA

en: PEAP _version
sk: Verzia protokolu _PEAP

en: _Domain
sk: _Doména

en: missing EAP username
sk: chýba používateľské meno protokolu EAP

en: missing EAP password
sk: chýba heslo protokolu EAP

en: P_rivate Key Passphrase
sk: Heslo súk_romného kľúča

en: Sh_ow passphrase
sk: Z_obraziť heslo

en: missing EAP-TLS identity
sk: chýba identita protokolu EAP-TLS

en: no user certificate selected
sk: nie je vybraný žiadny užívateľský certifikát

en: no key selected
sk: nie je vybraný žiadny kľúč

en: I_dentity
sk: I_dentita

en: MSCHAPv2 (no EAP)
sk: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
sk: nedefinovaná chyba v zabezpečení 802.1X (wpa-eap)

en: Tunneled TLS
sk: Tunelované TLS

en: Protected EAP (PEAP)
sk: Chránený protokol EAP (PEAP)

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Externally configured
sk: Nastavené externe

en: Au_thentication
sk: _Overenie totožnosti

en: missing leap-username
sk: chýba používateľské meno protokolu leap

en: missing leap-password
sk: chýba heslo protokolu leap

en: _Type
sk: _Typ

en: missing wep-key
sk: chýba kľúč zabezpečenia wep

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: kľúč o dĺžke %zu musí obsahovať iba hexadecimálne čísla

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: kľúč o dĺžke %zu musí obsahovať iba znaky v kódovaní ascii

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: nesprávna dĺžka kľúča %zu. Kľúč musí byť o dĺžke buď 5/13 (ascii) alebo 10/26 (hexadecimálne)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: heslo nemôže byť prázdne

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: heslo musí byť kratšie ako 64 znakov

en: Open System
sk: Otvorený systém

en: Shared Key
sk: Zdieľaný kľúč

en: 1 (Default)
sk: 1 (Predvolené)

en: _Key
sk: _Kľúč

en: Sho_w key
sk: Zo_braziť kľúč

en: WEP inde_x
sk: Inde_x kľúča WEP

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
sk: neplatné zabezpečenie wpa-psk: neplatná dĺžka kľúča %zu. Musí byť o dĺžke [8,63] bajtov alebo 64 hexadecimálnych čísel

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
sk: neplatné zabezpečenie wpa-psk: nedá sa interpretovať 64 bajtový kľúč ako hexadecimálny

en: Unknown error validating 802.1X security
sk: Neznáma chyba pri overovaní bezpečnosti 802.1X

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
sk: pripojenie k sieti %s

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
sk: Certifikáty PEM (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
sk: Súkromné kľúče DER, PEM alebo PKCS č. 12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Wi-Fi _security
sk: Zabezpečenie _Wi-Fi

en: _Network name
sk: _Názov siete

en: C_onnection
sk: _Pripojenie

en: Wi-Fi _adapter
sk: _Adaptér Wi-Fi
