libnma - en to sl translation catalogue (72 entries)

en: Ignore CA certificate
sl: Prezri potrdilo CA

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
sl: Izbrana možnost onemogoča opozorila o potrdilih CA overitve EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
sl: Izbrana možnost onemogoča opozorila o potrdilih CA na drugem koraku overitve EAP.

en: Network
sl: Omrežje

en: Sho_w passwords
sl: Pokaži _gesla

en: Default
sl: Privzeto

en: My country is not listed
sl: Moje države ni na seznamu

en: Unlisted
sl: Nenavedeno

en: Provider
sl: Ponudnik

en: Installed GSM device
sl: Nameščena naprava GSM

en: Installed CDMA device
sl: Nameščena naprava CDMA

en: Any device
sl: Katerakoli naprava

en: New Mobile Broadband Connection
sl: Nova mobilna širokopasovna povezava

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
sl: Pomočnik pomaga pri hitrem nastavljanju mobilne širokopasovne povezavo v mobilno 3G omrežje.

en: You will need the following information:
sl: Navesti je treba naslednje podatke:

en: Your broadband billing plan name
sl: Ime naročniškega paketa širokopasovnega dostopa

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
sl: (v nekaterih primerih) IPK (Ime PriKlopne točke) vašega širokopasovnega naročniškega paketa

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
sl: Ustvari povezavo za _to širokopasovno mobilno napravo:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
sl: Nastavite mobilno širokopasovno povezavo

en: Select your provider from a _list:
sl: S _seznama izberite svojega ponudnika:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
sl: Ponudnik uporablja tehnologijo GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
sl: Ponudnik uporablja tehnologijo CDMA (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
sl: Izbor ponudnika

en: _Select your plan:
sl: _Izberite svoj naročniški paket:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
sl: Izbor _IPK (Imena PriKlopne točke) paketa:

en: Choose your Billing Plan
sl: Izbor naročniškega paketa

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
sl: Vaša mobilna širokopasovna povezava ima naslednje nastavitve:

en: Your Device:
sl: Vaša naprava:

en: Your Provider:
sl: Vaš ponudnik:

en: Your Plan:
sl: Vaš naročniški paket:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
sl: Potrdite nastavitve mobilnega širokopasovnega omrežja

en: Name
sl: Ime

en: Sh_ow passwords
sl: _Pokaži gesla

en: _Secondary Password:
sl: _Drugotno geslo:

en: _Password:
sl: _Geslo:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
sl: Brez

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
sl: Ključ WEP 40/128-bit (Šestnajstiški ali ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
sl: 128-bit šifrirno geslo WEP

en: WPA & WPA2 Personal
sl: Osebni WPA in WPA2

en: WPA & WPA2 Enterprise
sl: Podjetniški WPA in WPA2

en: C_reate
sl: Ustva_ri

en: C_onnect
sl: Po_veži se

en: Wi-Fi Network Authentication Required
sl: Zahtevana je overitev za brezžično omrežje

en: Authentication required by Wi-Fi network
sl: Brezžično omrežje zahteva overitev

en: Create New Wi-Fi Network
sl: Ustvari novo brezžično omrežje

en: New Wi-Fi network
sl: Novo omrežje Wi-Fi

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
sl: Vnesite ime brezžičnega omrežja, ki ga želite ustvariti.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
sl: Poveži se s skritim omrežjem Wi-Fi

en: Hidden Wi-Fi network
sl: Skrito omrežje Wi-Fi

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
sl: Vnesite ime in varnostne podrobnosti skritega omrežja Wi-Fi, s katerim se želite povezati.

en: PAC files (*.pac)
sl: Datoteke PAC (*.pac)

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Anonymous
sl: Brezimno

en: Authenticated
sl: Overjeno

en: Both
sl: Oba

en: Allow automatic PAC pro_visioning
sl: _Dovoli samodejno odbiro PAC

en: Sho_w password
sl: Pokaži _geslo

en: Automatic
sl: Samodejno

en: Version 0
sl: Različica 0

en: Version 1
sl: Različica 1

en: No CA certificate is _required
sl: Ni _zahtevano nobeno potrdilo

en: PWD
sl: ges

en: FAST
sl: Hitro

en: Tunneled TLS
sl: Tuneliran TLS

en: Protected EAP (PEAP)
sl: Varovani EAP (PEAP)

en: Unknown
sl: Neznano

en: Open System
sl: Odpri sistem

en: Shared Key
sl: Souporabljen ključ

en: 1 (Default)
sl: 1 (privzeto)

en: Sho_w key
sl: _Pokaži ključ

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
sl: Povezava %s

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
sl: DER, PEM, ali PKCS#12 zasebni ključi (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
