libnma - en to sr@latin translation catalogue (140 entries)

en: Ignore CA certificate
sr@latin: Zanemaruje CA uverenje

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
sr@latin: Uključite ovu opciju da isključite upozorenja o CA uverenjima u EAP potvrđivanju identiteta.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
sr@latin: Uključite ovu opciju da isključite upozorenja o CA uverenjima u drugoj fazi EAP potvrđivanja identiteta.

en: object class '%s' has no property named '%s'
sr@latin: klasa objekta „%s“ nema svojstvo sa nazivom „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
sr@latin: svojstvo „%s“ klase objekta „%s“ nije upisivo

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
sr@latin: svojstvo tvorbe „%s“ za objekat „%s“ se ne može postaviti nakon tvorbe

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
sr@latin: „%s::%s“ nije ispravan naziv svojstva; „%s“ nije podvrsta Gobjekta

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
sr@latin: ne mogu da postavim svojstvo „%s“ vrste „%s“ iz vrednosti vrste „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
sr@latin: vrednost „%s“ vrste „%s“ nije ispravna ili je van opsega za svojstvo „%s“ vrste „%s“

en: Network
sr@latin: Mreža

en: No certificate set
sr@latin: Nije podešeno uverenje

en: No key set
sr@latin: Nije podešen ključ

en: Choose a %s Certificate
sr@latin: Izaberite „%s“ uverenje

en: Choose a key for %s Certificate
sr@latin: Izaberite ključ za „%s“ uverenje

en: Sho_w passwords
sr@latin: Prikaži _lozinke

en: Key in %s
sr@latin: Ključ u „%s“

en: Certificate in %s
sr@latin: Uverenje u „%s“

en: Select
sr@latin: Izaberi

en: Cancel
sr@latin: Otkaži

en: (None)
sr@latin: (Ništa)

en: (Unknown)
sr@latin: (Nepoznato)

en: Select from file…
sr@latin: Izaberi iz datoteke…

en: Default
sr@latin: Podrazumevana

en: My country is not listed
sr@latin: Moja zemlja nije na spisku

en: Unlisted
sr@latin: Neizlistano

en: My plan is not listed…
sr@latin: Moj plan nije na spisku…

en: Provider
sr@latin: Dostavljač

en: Installed GSM device
sr@latin: Instaliran GSM uređaj

en: Installed CDMA device
sr@latin: Instaliran CDMS uređaj

en: Any device
sr@latin: Bilo koji uređaj

en: New Mobile Broadband Connection
sr@latin: Nova mobilna, širokopojasna veza

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
sr@latin: Ovaj čarobnjak će vam pomoći da lako podesite mobilnu širokopojasnu vezu sa 3G mrežom.

en: You will need the following information:
sr@latin: Potrebni su vam sledeći podaci:

en: Your broadband provider’s name
sr@latin: Ime izdavača širokopojasne usluge

en: Your broadband billing plan name
sr@latin: Ime širokopojasnog plana naplate

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
sr@latin: (u nekim slučajevima) vaš plan širokopojasne naplate za APN (Naziv tačke pristupa)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
sr@latin: Napravi vezu za _ovaj mobilni, širokopojasni uređaj:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
sr@latin: Podesi mobilnu, širokopojasnu vezu

en: Choose your Provider’s Country or Region
sr@latin: Izaberite državu ili region vašeg dostavljača usluga

en: Select your provider from a _list:
sr@latin: Izaberi izdavača Internet usluga sa _spiska:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
sr@latin: Moj izdavač koristi GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
sr@latin: Moj izdavač koristi CDMA (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
sr@latin: Izaberite izdavača usluga

en: _Select your plan:
sr@latin: _Izaberi moj plan:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
sr@latin: Izabrani _NTP plan (Naziv tačke pristupa):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
sr@latin: Upozorenje: Izbor neispravnog plana može da utiče na način plaćanja širokopojasne mreže ili da onemogući povezivanje.
    
    Ukoliko niste sigurni za način plaćanja zatražite APN plan od izdavača Internet usluge.

en: Choose your Billing Plan
sr@latin: Izaberite plan naplate

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
sr@latin: Vaša mobilna širokopojasna veza je podešena sa sledećim parametrima:

en: Your Device:
sr@latin: Vaš uređaj:

en: Your Provider:
sr@latin: Vaš povajder:

en: Your Plan:
sr@latin: Vaš plan:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
sr@latin: Sada će biti napravljena veza sa vašim izdavačem mobilnih širokopojasnih usluga na osnovu podešavanja koje ste uneli. Ukoliko ne uspete da se povežete na mrežu, proverite ponovo uneta podešavanja. Za izmenu podešavanja, izaberite „Veze sa mrežom“ iz izbornika Sistem → Postavke.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
sr@latin: Potvrdite mobilnu širokopojasnu vezu

en: Error logging in:
sr@latin: Greška prijavljivanja

en: Error opening a session:
sr@latin: Greška otvaranja sesije

en: _Unlock token
sr@latin: _Otključaj modul

en: Name
sr@latin: Naziv

en: Issued By
sr@latin: Izdaje ga

en: Enter %s PIN
sr@latin: Unesite „%s“ PIN

en: _Cancel
sr@latin: _Otkaži

en: _Login
sr@latin: _Prijavi me

en: _Remember PIN
sr@latin: _Zapamti PIN

en: Store the password only for this user
sr@latin: Sačuvaj lozinku samo za ovog korisnika

en: Store the password for all users
sr@latin: Sačuvaj lozinku za sve korisnike

en: Ask for this password every time
sr@latin: Uvek zatraži ovu lozinku

en: The password is not required
sr@latin: Lozinka nije potrebna

en: _OK
sr@latin: U _redu

en: Sh_ow passwords
sr@latin: Prikaži _lozinke

en: _Tertiary Password:
sr@latin: _Treća lozinka:

en: _Secondary Password:
sr@latin: _Druga lozinka:

en: _Password:
sr@latin: _Lozinka:

en: Click to connect
sr@latin: Pritisnite da se povežete

en: New…
sr@latin: Novo…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
sr@latin: Ništa

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
sr@latin: VEP 40/128-bitni ključ (Heks ili ASKRI)

en: WEP 128-bit Passphrase
sr@latin: VEP 128-bitna lozinka

en: Dynamic WEP (802.1x)
sr@latin: Dinamički VEP (802.1h)

en: WPA & WPA2 Personal
sr@latin: Lični VPA & VPA2

en: WPA & WPA2 Enterprise
sr@latin: Poslovni VPA & VPA2

en: C_reate
sr@latin: _Napravi

en: C_onnect
sr@latin: _Poveži

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
sr@latin: Potrebne su lozinke ili ključevi šifrovanja za pristup bežičnoj mreži „%s“.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
sr@latin: Potrebno je potvrđivanje identiteta za bežičnu mrežu

en: Authentication required by Wi-Fi network
sr@latin: Bežična mreža zahteva potvrđivanje identiteta

en: Create New Wi-Fi Network
sr@latin: Napravi novu bežičnu mrežu

en: New Wi-Fi network
sr@latin: Nova bežična mreža

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
sr@latin: Unesite naziv za novu bežičnu mrežu.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
sr@latin: Poveži se na skrivenu bežičnu mrežu

en: Hidden Wi-Fi network
sr@latin: Skrivena bežična mreža

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
sr@latin: Unesite naziv i bezbednosne podatke za skrivenu bežičnu mrežu na koju želite da se povežete.

en: missing EAP-FAST PAC file
sr@latin: nedostaje EAP-FAST PAC datoteka

en: PAC files (*.pac)
sr@latin: PAC datoteke (*.pac)

en: All files
sr@latin: Sve datoteke

en: Choose a PAC file
sr@latin: Izaberi PAC datoteku

en: _Open
sr@latin: _Otvori

en: Anonymous
sr@latin: Anonimno

en: Authenticated
sr@latin: Potvrđenim identitetom

en: Both
sr@latin: Oba

en: Allow automatic PAC pro_visioning
sr@latin: Dozvoli samostalno PAC _rezervisanje

en: missing EAP-LEAP username
sr@latin: nedostaje EAP-LEAP korisničko ime

en: missing EAP-LEAP password
sr@latin: nedostaje EAP-LEAP lozinka

en: Sho_w password
sr@latin: Prikaži _lozinku

en: Automatic
sr@latin: Samostalno

en: Version 0
sr@latin: Izdanje 0

en: Version 1
sr@latin: Izdanje 1

en: No CA certificate is _required
sr@latin: Nije potrebno _uverenje

en: Suffix of the server certificate name.
sr@latin: Sufiks naziva uverenja servera.

en: missing EAP username
sr@latin: nedostaje EAP korisničko ime

en: missing EAP password
sr@latin: nedostaje EAP lozinka

en: missing EAP-TLS identity
sr@latin: nedostaje EAP-TLS identitet

en: no user certificate selected
sr@latin: nije izabrano korisničko uverenje

en: selected user certificate file does not exist
sr@latin: izabrana datoteka korisničkog uverenja ne postoji

en: no key selected
sr@latin: nije izabran ključ

en: selected key file does not exist
sr@latin: izabrana datoteka ključa ne postoji

en: MSCHAPv2 (no EAP)
sr@latin: MSCHAPv2 (bez EAP-a)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
sr@latin: nepoznata greška u 802.1X bezbednosti (vpa-eap)

en: no CA certificate selected
sr@latin: Nije izabrano uverenje

en: selected CA certificate file does not exist
sr@latin: izabrana datoteka uverenja ne postoji

en: PWD
sr@latin: LZNK

en: Tunneled TLS
sr@latin: TLS kroz tunel

en: Protected EAP (PEAP)
sr@latin: Zaštićeni EAP (PEAP)

en: Unknown
sr@latin: Nepoznato

en: missing leap-username
sr@latin: nedostaje leap korisničko ime

en: missing leap-password
sr@latin: nedostaje leap lozinka

en: missing wep-key
sr@latin: nedostaje vep ključ

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
sr@latin: neispravan vep ključ: ključ dužine %zu mora da sadrži samo heksa-brojeve

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
sr@latin: neispravan vep ključ: ključ dužine %zu mora da sadrži samo askri znakove

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
sr@latin: neispravan vep ključ: pogrešna dužina ključa %zu. Ključ mora biti ili dužine 5/13 (askri) ili 10/26 (heks)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
sr@latin: neispravan vep-ključ: lozinka ne sme biti prazna

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
sr@latin: neispravan vep-ključ: lozinka mora biti kraća od 64 znaka

en: Open System
sr@latin: Otvoreni sistem

en: Shared Key
sr@latin: Deljeni ključ

en: 1 (Default)
sr@latin: 1 (Osnovno)

en: Sho_w key
sr@latin: P_rikaži ključ

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
sr@latin: neispravna vpa lozinka: neispravna dužina ključa %zu. Mora biti [8,63] bajta ili 64 heksa-broja

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
sr@latin: neispravna vpa lozinka: ne mogu da rastumačim ključ od 64 bajta kao heksadecimalni

en: Unknown error validating 802.1X security
sr@latin: Nepoznata greška proveravanja 802.1X bezbednosti

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
sr@latin: %s veza

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
sr@latin: PEM uverenja (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
sr@latin: DER, PEM, ili PKCS#12 lični ključevi (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
