libnma - en to tg translation catalogue (42 entries)

en: Network
tg: Шабака

en: Sho_w passwords
tg: Намоиш додани _паролҳо

en: Default
tg: Пешфарз

en: Unlisted
tg: Бе рӯйхат

en: Provider
tg: Провайдер

en: Any device
tg: Ҳар дастгоҳ

en: You will need the following information:
tg: Ба шумо иттилооти зерил лозим мешавад:

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
tg: (дар баъзе мавридҳо) Нақшаи биллинги пайвасти паҳннавори APN (Номи Нуқтаи Дастрасӣ)

en: Your Device:
tg: Дастгоҳи шумо:

en: Your Provider:
tg: Провайдери шумо:

en: Your Plan:
tg: Нақшаи шумо:

en: Name
tg: Ном

en: Sh_ow passwords
tg: На_моиш додани паролҳо

en: _Secondary Password:
tg: _Пароли иловагӣ:

en: _Password:
tg: _Парол:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
tg: Ҳеҷ

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
tg: Калиди WEP 40/128-бит (Hex ё ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
tg: Гузарвожаи WEP 128-бит

en: WPA & WPA2 Personal
tg: WPA & WPA2-и Шахсӣ

en: WPA & WPA2 Enterprise
tg: WPA & WPA2-и Тиҷорӣ

en: C_reate
tg: _Эҷод кардан

en: Wi-Fi Network Authentication Required
tg: Санҷиши ҳаққонияти шабакавии Wi-Fi лозим аст

en: Create New Wi-Fi Network
tg: Эҷод кардани шабакаи Wi-Fi-и нав

en: New Wi-Fi network
tg: Шабакаи Wi-Fi-и нав

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
tg: Пайваст шудан ба шабакаи Wi-Fi-и ноаён

en: Hidden Wi-Fi network
tg: Шабакаи Wi-Fi-и ноаён

en: PAC files (*.pac)
tg: Файлҳои PAC (*.pac)

en: All files
tg: Ҳамаи файлҳо

en: Anonymous
tg: Ношинос

en: Authenticated
tg: Ҳаққоният санҷида шуд

en: Both
tg: Ҳар ду

en: Sho_w password
tg: На_моиш додани парол

en: Automatic
tg: Худкор

en: Version 0
tg: Версияи 0

en: Version 1
tg: Версияи 1

en: FAST
tg: ТЕЗ

en: Protected EAP (PEAP)
tg: EAP-и муҳофизатшуда (PEAP)

en: Unknown
tg: Номаълум

en: Shared Key
tg: Калиди мубодилашуда

en: 1 (Default)
tg: 1 (Пешфарз)

en: Sho_w key
tg: Намоиш _додани калид

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
tg: Пайвасти %s
