libnma - en to tr translation catalogue (167 entries)

en: Ignore CA certificate
tr: CA sertifikasını yok say

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
tr: EAP kimlik doğrulamasında CA sertifikaları ile ilgili uyarıları görmek istemiyorsanız bu seçeneği doğru olarak işaretleyin.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
tr: EAP kimlik doğrulamasının 2. aşamasında CA sertifikaları ile ilgili uyarıları görmek istemiyorsanız bu seçeneği doğru olarak işaretleyin.

en: object class '%s' has no property named '%s'
tr: '%s' nesne sınıfının '%s' adlı özelliği yok

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
tr: '%2$s' nesne sınıfının '%1$s' özelliği yazılabilir değil

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
tr: '%2$s' nesnesi için "%1$s" kurgu özelliği inşadan sonra ayarlanamaz

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
tr: '%s::%s' geçerli bir özellik adı değil; '%s' bir GObject alt türü değil

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
tr: '%2$s' türündeki '%1$s' özelliğinin '%3$s' türünden değeri ayarlanamadı

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
tr: '%2$s' türünde "%1$s" değeri geçersiz veya '%4$s' türünde '%3$s' özelliği için aralık dışında

en: Network
tr: Ağ

en: Password
tr: Parola

en: Scan with your phone or <a href="nma:print">Print</a>
tr: Telefonunuzla tarayın ya da <a href="nma:print">Yazdırın</a>

en: No certificate set
tr: Sertifika belirlenmedi

en: No key set
tr: Anahtar belirlenmedi

en: Choose a %s Certificate
tr: %s Sertifikası Seç

en: %s _certificate
tr: %s _sertifikası

en: %s certificate _password
tr: %s sertifika _parolası

en: Choose a key for %s Certificate
tr: %s Sertifikası için anahtar seç

en: %s private _key
tr: %s özel _anahtarı

en: %s key _password
tr: %s anahtar _parolası

en: Sho_w passwords
tr: Parolaları _göster

en: Key in %s
tr: %s içindeki anahtar

en: Certificate in %s
tr: %s içindeki sertifika

en: Select
tr: Seç

en: Cancel
tr: İptal Et

en: (None)
tr: (Hiçbiri)

en: (Unknown)
tr: (Bilinmeyen)

en: Select from file…
tr: Dosyadan seç…

en: Default
tr: Öntanımlı

en: My country is not listed
tr: Ülkem listede değil

en: Unlisted
tr: Listelenmemiş

en: My plan is not listed…
tr: Planım listede yok…

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Installed GSM device
tr: Kurulan GSM aygıtı

en: Installed CDMA device
tr: Kurulan CDMA aygıtı

en: Any device
tr: Herhangi bir aygıt

en: New Mobile Broadband Connection
tr: Yeni Mobil Geniş Bant Bağlantı

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
tr: Bu yardımcı, bir hücresel ağa (3G) kolayca mobil geniş bant bağlantı kurmanıza yardımcı olacak.

en: You will need the following information:
tr: Aşağıdaki bilgilere gereksineceksiniz:

en: Your broadband provider’s name
tr: Geniş bant sağlayıcınızın adı

en: Your broadband billing plan name
tr: Geniş bant ödeme planınızın adı

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
tr: (bazı durumlarda) Geniş bant ödeme planı APNʼsi (Erişim Noktası Adı)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
tr: Bu mobil _geniş bant aygıtı için bir bağlantı oluştur:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
tr: Mobil Geniş Bant Bağlantı Ayarla

en: Country or region:
tr: Ülke veya bölge:

en: Choose your Provider’s Country or Region
tr: Sağlayıcınızın Ülkesini veya Bölgesini Seçin

en: Select your provider from a _list:
tr: _Listeden sağlayıcınızı seçin:

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
tr: Sağlayıcımı bulamıyorum ve _elle kurmak istiyorum:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
tr: Sağlayıcım GSM teknolojisini kullanıyor (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
tr: Sağlayıcım CDMA teknolojisini kullanıyor (1xRTT, EVDO)

en: Choose your Provider
tr: Sağlayıcınızı Seçin

en: _Select your plan:
tr: _Planınızı seçin:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
tr: Seçili plan _APNʼsi (Erişim Noktası Adı):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
tr: Uyarı: Yanlış ödeme planı seçmeniz geniş bant hesabınız için ödeme sorunları oluşturabilir veya bağlantınızı etkileyebilir.
    
    Planınızdan emin değilseniz hizmet sağlayıcınıza planınızın APNʼsini sorun.

en: Choose your Billing Plan
tr: Ödeme Planınızı Seçin

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
tr: Mobil geniş bant bağlantınız aşağıdaki ayarlarla yapılandırıldı:

en: Your Device:
tr: Aygıtınız:

en: Your Provider:
tr: Sağlayıcınız:

en: Your Plan:
tr: Planınız:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
tr: Seçtiğiniz ayarlar kullanılarak mobil geniş bant sağlayıcınızla bir bağlantı yapılacak. Bağlantı başarısız olursa veya ağ öz kaynaklarına ulaşamazsanız ayarlarınızı gözden geçirin. Geniş bant bağlantı ayarlarınızı düzenlemek için Sistem → Tercihler menüsünden “Ağ Bağlantıları”nı seçin.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
tr: Mobil Geniş Bant Ayarlarını Doğrula

en: Error logging in:
tr: Giriş yaparken hata:

en: Error opening a session:
tr: Oturum açılırken hata:

en: _Unlock token
tr: Jetonun kilidini _aç

en: Name
tr: Ad

en: Issued By
tr: Düzenleyen

en: Enter %s PIN
tr: %s PINʼini Gir

en: _Cancel
tr: _İptal Et

en: _Login
tr: _Giriş

en: _Remember PIN
tr: PINʼi _Anımsa

en: Store the password only for this user
tr: Parolayı yalnızca bu kullanıcı için depola

en: Store the password for all users
tr: Parolayı tüm kullanıcılar için depola

en: Ask for this password every time
tr: Bu parolayı her zaman sor

en: The password is not required
tr: Parola gerekli değil

en: _OK
tr: _TAMAM

en: Sh_ow passwords
tr: Parolayı _Göster

en: _Tertiary Password:
tr: _Üçüncül Parola:

en: _Secondary Password:
tr: _İkincil Parola:

en: _Password:
tr: Pa_rola:

en: Click to connect
tr: Bağlanmak için tıkla

en: New…
tr: Yeni…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
tr: Hiçbiri

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
tr: WEP 40/128-bit Anahtar (Hex ya da ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
tr: WEP 128-bit Parola

en: Dynamic WEP (802.1x)
tr: Dinamik WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
tr: WPA & WPA2 Kişisel

en: C_reate
tr: _Oluştur

en: C_onnect
tr: B_ağlan

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
tr: “%s” kablosuz ağına erişmek için parola ya da şifreleme anahtarı gereklidir.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
tr: Kablosuz Ağ Kimlik Doğrulaması Gerekli

en: Authentication required by Wi-Fi network
tr: Kablosuz ağ için kimlik doğrulaması gerekli

en: Create New Wi-Fi Network
tr: Yeni Kablosuz Ağ Oluştur

en: New Wi-Fi network
tr: Yeni Kablosuz Ağ

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
tr: Oluşturmak istediğiniz Kablosuz ağ için bir ad girin.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
tr: Gizli Kablosuz Ağa Bağlan

en: Hidden Wi-Fi network
tr: Gizli Kablosuz ağ

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
tr: Bağlanmak istediğiniz gizli kablosuz ağın adını ve güvenlik ayrıntılarını girin.

en: missing EAP-FAST PAC file
tr: EAP-FAST PAC dosyası eksik

en: PAC files (*.pac)
tr: PAC dosyaları (*.pac)

en: All files
tr: Tüm dosyalar

en: Choose a PAC file
tr: Bir PAC dosyası seçin

en: _Open
tr: _Aç

en: Anonymous
tr: Anonim

en: Authenticated
tr: Kimlik doğrulandı

en: Both
tr: İkisi de

en: Anony_mous identity
tr: Anoni_m kimlik

en: PAC _file
tr: PAC _dosyası

en: _Inner authentication
tr: _Dahili kimlik doğrulaması

en: Allow automatic PAC pro_visioning
tr: Kendiliğinden PAC ön _hazırlığına izin ver

en: missing EAP-LEAP username
tr: EAP-LEAP kullanıcı adı eksik

en: missing EAP-LEAP password
tr: EAP-LEAP parolası eksik

en: _Username
tr: _Kullanıcı adı

en: _Password
tr: Pa_rola

en: Sho_w password
tr: Parola_yı göster

en: Automatic
tr: Kendiliğinden

en: Version 0
tr: Sürüm 0

en: Version 1
tr: Sürüm 1

en: No CA certificate is _required
tr: CA sertifikası ge_rekli değildir

en: PEAP _version
tr: PEAP _sürümü

en: Suffix of the server certificate name.
tr: Sunucu sertifika adının son eki.

en: _Domain
tr: _Etki Alanı

en: missing EAP username
tr: eksik EAP kullanıcı adı

en: missing EAP password
tr: eksik EAP parolası

en: missing EAP client Private Key passphrase
tr: kayıp EAP istemci Gizli Anahtar metni

en: P_rivate Key Passphrase
tr: Gizli Anahta_r Metni

en: Sh_ow passphrase
tr: Parolayı _göster

en: missing EAP-TLS identity
tr: eksik EAP-TLS kimliği

en: no user certificate selected
tr: kullanıcı sertifikası seçilmedi

en: selected user certificate file does not exist
tr: seçilen kullanıcı sertifika dosyası yok

en: no key selected
tr: anahtar seçilmedi

en: selected key file does not exist
tr: seçilen anahtar dosyası yok

en: I_dentity
tr: K_imlik

en: MSCHAPv2 (no EAP)
tr: MSCHAPv2 (EAP yok)

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
tr: 802.1X güvenliğinde (wpa-eap) tanımlanmamış hata

en: no CA certificate selected
tr: CA sertifikası seçilmedi

en: selected CA certificate file does not exist
tr: seçilen CA sertifika dosyası yok

en: FAST
tr: HIZLI

en: Tunneled TLS
tr: Tünelli TLS

en: Protected EAP (PEAP)
tr: Korumalı EAP (PEAP)

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Externally configured
tr: Harici olarak yapılandırıldı

en: Au_thentication
tr: _Yetkilendirme

en: missing leap-username
tr: leap-kullanıcı adı eksik

en: missing leap-password
tr: leap-parolası eksik

en: _Type
tr: _Tür

en: missing wep-key
tr: wep-anahtarı eksik

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
tr: geçersiz wep-anahtarı: %zu uzunluğundaki bir anahtar yalnızca onaltılı (hex) rakamlardan oluşmalı

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
tr: geçersiz wep-anahtarı: %zu uzunluğundaki bir anahtar yalnızca ascii karakterler içermelidir

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
tr: geçersiz wep-anahtarı: geçersiz anahtar uzunluğu %zu. Bir anahtar ya 5/13 (ascii) ya da 10/26 (onaltılık) uzunluğunda olmalıdır

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
tr: geçersiz wep-anahtarı: parola boş olmamalıdır

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
tr: geçersiz wep-anahtarı: parola 64 karakterden kısa olmalıdır

en: Open System
tr: Açık Sistem (Open System)

en: Shared Key
tr: Paylaşılan Anahtar

en: 1 (Default)
tr: 1 (Öntanımlı)

en: _Key
tr: _Anahtar

en: Sho_w key
tr: Anahtarı _göster

en: WEP inde_x
tr: WEP indek_si

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
tr: geçersiz wpa-psk: geçersiz anahtar uzunluğu %zu. [8,63] bayt ya da 64 onaltılık rakam olmalıdır

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
tr: geçersiz wpa-psk: 64 baytlık anahtar onaltılık olarak yorumlanamıyor

en: Unknown error validating 802.1X security
tr: 802.1X güvenliğini doğrulamada bilinmeyen hata

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
tr: %s bağlantısı

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
tr: PEM sertifikaları (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
tr: DER, PEM, veya PKCS#12 özel anahtarları (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Wi-Fi _security
tr: Kablosuz _güvenliği

en: _Network name
tr: _Ağ adı

en: C_onnection
tr: B_ağlantı

en: Wi-Fi _adapter
tr: Kablosuz _bağdaştırıcı
