libnma - en to ug translation catalogue (65 entries)

en: Ignore CA certificate
ug: CA گۇۋاھنامىسىگە پەرۋا قىلما

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
ug: EAP دىكى كىملىك دەلىللەشتە CA گۇۋاھنامىسىنىڭ ئاگاھلاندۇرۇشلىرىنى خالىمىسىڭىز بۇنى true غا تەڭشەڭ.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
ug: EAP دىكى كىملىك دەلىللەشنىڭ ئىككىنچى باسقۇچىدىكى CA گۇۋاھنامىسىنىڭ ئاگاھلاندۇرۇشلىرىنى خالىمىسىڭىز بۇنى true غا تەڭشەڭ.

en: Network
ug: تور

en: Sho_w passwords
ug: ئىمنى كۆرسەت(_W)

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: My country is not listed
ug: دۆلىتىم تىزىملانماپتۇ

en: Unlisted
ug: تىزىملانمىغان

en: Provider
ug: تەمىنلىگۈچى

en: Installed GSM device
ug: ئورۇنلاشتۇرۇلغان GSM ئۈسكۈنىسى

en: Installed CDMA device
ug: ئورۇنلاشتۇرۇلغان CDMA ئۈسكۈنىسى

en: Any device
ug: ھەرقانداق بىر ئۈسكۈنە

en: New Mobile Broadband Connection
ug: يېڭى كۆچمە كەڭ بەلۋاغ باغلىنىشى

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
ug: بۇ ياردەمچى پروگرامما كۆچمە تېلېفون تورى(3G) نى قۇلايلىق تەڭشەپ كۆچمە كەڭ بەلۋاغقا باغلىنىشقا ياردەم قىلىدۇ.

en: You will need the following information:
ug: ئاستىدىكى ئۇچۇرلارغا ئېھتىياجىڭىز چۈشىدۇ:

en: Your broadband billing plan name
ug: كەڭ بەلۋاغ ھەق تۆلەش پىلانىڭىز ئاتى

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
ug: (بەزى ئەھۋالدا) كەڭ بەلۋاغ ھەق تۆلەش پىلانىڭىزنىڭ APN(زىيارەت نۇقتا ئاتى) ئى

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
ug: بۇ كۆچمە كەڭ بەلۋاغ ئۈسكۈنىسى ئۈچۈن بىر باغلىنىش قۇر(_T):

en: Set up a Mobile Broadband Connection
ug: يېڭى كۆچمە كەڭ بەلۋاغ باغلىنىشىنى سەپلە

en: Select your provider from a _list:
ug: تەمىنلىگۈچىڭىزنى تىزىملىكتىن تاللاڭ(_L)؛

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
ug: تەمىنلىگۈچىم GSM تېخنىكىسىنى ئىشلىتىدۇ(GPRS، EDGE، UMTS، HSPA)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
ug: تەمىنلىگۈچىم CDMA تېخنىكىسىنى ئىشلىتىدۇ(1xRTT، EVDO)

en: Choose your Provider
ug: تەمىنلىگۈچىڭىزنى تاللاڭ

en: _Select your plan:
ug: پىلانىڭىزنى تاللاڭ(_S):

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
ug: تاللانغان پىلان APN(زىيارەت نۇقتا ئاتى)(_A)

en: Choose your Billing Plan
ug: ھەق تۆلەش پىلانىڭىزنى كىرگۈزۈڭ

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ باغلىنىشىڭىز ئاستىدىكى تەڭشەكلەر بىلەن سەپلەنگەن:

en: Your Device:
ug: ئۈسكۈنىڭىز:

en: Your Provider:
ug: تەمىنلىگۈچىڭىز:

en: Your Plan:
ug: پىلانىڭىز:

en: Confirm Mobile Broadband Settings
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ تەڭشەكلىرىنى جەزملە

en: Name
ug: ئاتى

en: _Password:
ug: ئىم(_P):

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
ug: يوق

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
ug: WEP 40/128 بىتلىق ئاچقۇچ(16لىك ياكى ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
ug: WEP 128 بىتلىق شىفىر

en: WPA & WPA2 Personal
ug: WPA ۋە WPA2 كىشىلىك نۇسخىسى

en: WPA & WPA2 Enterprise
ug: WPA ۋە WPA2 كارخانا نۇسخىسى

en: C_reate
ug: قۇر(_R)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور كىملىك دەلىللەش زۆرۈر

en: Authentication required by Wi-Fi network
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور كىملىك دەلىللەشنى تەلەپ قىلدى

en: Create New Wi-Fi Network
ug: يېڭى سىمسىز(Wi-Fi) تور قۇرۇش

en: New Wi-Fi network
ug: يېڭى سىمسىز(Wi-Fi) تور

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
ug: قۇرماقچى بولغان سىمسىز(Wi-Fi) تورنىڭ ئاتىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
ug: يوشۇرۇن سىمسىز(Wi-Fi) تورغا باغلىنىش

en: Hidden Wi-Fi network
ug: يوشۇرۇن سىمسىز(Wi-Fi) تور

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
ug: باغلانماقچى بولغان يوشۇرۇن سىمسىز تورنىڭ ئاتى ۋە بىخەتەرلىك تەپسىلاتلىرىنى كىرگۈزۈڭ.

en: PAC files (*.pac)
ug: PAC ھۆججەتلىرى(*.pac)

en: All files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: Anonymous
ug: ئاتسىز

en: Authenticated
ug: سالاھىيىتى دەلىللەنگەن

en: Both
ug: ئىككىلىسى

en: Allow automatic PAC pro_visioning
ug: ئاپتوماتىك PAC تەمىنلەش

en: Sho_w password
ug: ئىمنى كۆرسەت(_W)

en: Automatic
ug: ئاپتوماتىك

en: Version 0
ug: نەشرى 0

en: Version 1
ug: نەشرى 1

en: Tunneled TLS
ug: تونىل TLS

en: Protected EAP (PEAP)
ug: قوغدىلىدىغان EAP (PEAP)

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Open System
ug: ئوچۇق سىستېما

en: Shared Key
ug: ھەمبەھىرلەنگەن ئاچقۇچ

en: 1 (Default)
ug: 1 (كۆڭۈلدىكى)

en: Sho_w key
ug: ئاچقۇچنى كۆرسەت(_W)

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
ug: %s باغلىنىش
