libnma - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Network
ku: Tor

en: Sho_w passwords
ku: Şîfreyan _nîşan bide

en: Default
ku: Standard

en: Name
ku: Nav

en: _Password:
ku: Şî_fre:

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
ku: Tune

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
ku: Mifteya WEP a 40/128-bit (Hex an ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
ku: Şîfreya WEP a 128-bit

en: C_reate
ku: _Afirandin

en: C_onnect
ku: _Girêdan

en: Sho_w password
ku: Şîfreyê _nîşan bide

en: Automatic
ku: Bixweber

en: Open System
ku: Pergalê vekirî

en: Shared Key
ku: Mifteya parvekirî

en: 1 (Default)
ku: 1 (Standard)

en: Sho_w key
ku: Mifteyê _nîşan bide
