libnma - en to sr translation catalogue (151 entries)

en: Ignore CA certificate
sr: Занемарује ЦА уверење

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
sr: Укључите ову опцију да искључите упозорења о ЦА уверењима у ЕАП потврђивању идентитета.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
sr: Укључите ову опцију да искључите упозорења о ЦА уверењима у другој фази ЕАП потврђивања идентитета.

en: object class '%s' has no property named '%s'
sr: класа објекта „%s“ нема својство са називом „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
sr: својство „%s“ класе објекта „%s“ није уписиво

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
sr: својство творбе „%s“ за објекат „%s“ се не може поставити након творбе

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
sr: „%s::%s“ није исправан назив својства; „%s“ није подврста Гобјекта

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
sr: не могу да поставим својство „%s“ врсте „%s“ из вредности врсте „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
sr: вредност „%s“ врсте „%s“ није исправна или је ван опсега за својство „%s“ врсте „%s“

en: Network
sr: Мрежа

en: No certificate set
sr: Није подешено уверење

en: No key set
sr: Није подешен кључ

en: Choose a %s Certificate
sr: Изаберите „%s“ уверење

en: Choose a key for %s Certificate
sr: Изаберите кључ за „%s“ уверење

en: Sho_w passwords
sr: Прикажи _лозинке

en: Key in %s
sr: Кључ у „%s“

en: Certificate in %s
sr: Уверење у „%s“

en: Select
sr: Изабери

en: Cancel
sr: Откажи

en: (None)
sr: (Ништа)

en: (Unknown)
sr: (Непознато)

en: Select from file…
sr: Изабери из датотеке…

en: Default
sr: Подразумевана

en: My country is not listed
sr: Моја земља није на списку

en: GSM
sr: ГСМ

en: CDMA
sr: ЦДМА

en: Unlisted
sr: Неизлистано

en: My plan is not listed…
sr: Мој план није на списку…

en: Provider
sr: Достављач

en: Installed GSM device
sr: Инсталиран ГСМ уређај

en: Installed CDMA device
sr: Инсталиран ЦДМС уређај

en: Any device
sr: Било који уређај

en: New Mobile Broadband Connection
sr: Нова мобилна, широкопојасна веза

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
sr: Овај чаробњак ће вам помоћи да лако подесите мобилну широкопојасну везу са 3Г мрежом.

en: You will need the following information:
sr: Потребни су вам следећи подаци:

en: Your broadband provider’s name
sr: Име издавача широкопојасне услуге

en: Your broadband billing plan name
sr: Име широкопојасног плана наплате

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
sr: (у неким случајевима) ваш план широкопојасне наплате за АПН (Назив тачке приступа)

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
sr: Направи везу за _овај мобилни, широкопојасни уређај:

en: Set up a Mobile Broadband Connection
sr: Подеси мобилну, широкопојасну везу

en: Choose your Provider’s Country or Region
sr: Изаберите државу или регион вашег достављача услуга

en: Select your provider from a _list:
sr: Изабери издавача Интернет услуга са _списка:

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
sr: Мој издавач користи ГСМ (ГПРС, ЕДГЕ, УМТС, ХСПА)

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
sr: Мој издавач користи ЦДМА (1xРТТ, ЕВДО)

en: Choose your Provider
sr: Изаберите издавача услуга

en: _Select your plan:
sr: _Изабери мој план:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
sr: Изабрани _НТП план (Назив тачке приступа):

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
sr: Упозорење: Избор неисправног плана може да утиче на начин плаћања широкопојасне мреже или да онемогући повезивање.
    
    Уколико нисте сигурни за начин плаћања затражите АПН план од издавача Интернет услуге.

en: Choose your Billing Plan
sr: Изаберите план наплате

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
sr: Ваша мобилна широкопојасна веза је подешена са следећим параметрима:

en: Your Device:
sr: Ваш уређај:

en: Your Provider:
sr: Ваш повајдер:

en: Your Plan:
sr: Ваш план:

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
sr: Сада ће бити направљена веза са вашим издавачем мобилних широкопојасних услуга на основу подешавања које сте унели. Уколико не успете да се повежете на мрежу, проверите поново унета подешавања. За измену подешавања, изаберите „Везе са мрежом“ из изборника Систем → Поставке.

en: Confirm Mobile Broadband Settings
sr: Потврдите мобилну широкопојасну везу

en: Error logging in:
sr: Грешка пријављивања

en: Error opening a session:
sr: Грешка отварања сесије

en: _Unlock token
sr: _Откључај модул

en: Name
sr: Назив

en: Issued By
sr: Издаје га

en: Enter %s PIN
sr: Унесите „%s“ ПИН

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Login
sr: _Пријави ме

en: _Remember PIN
sr: _Запамти ПИН

en: Store the password only for this user
sr: Сачувај лозинку само за овог корисника

en: Store the password for all users
sr: Сачувај лозинку за све кориснике

en: Ask for this password every time
sr: Увек затражи ову лозинку

en: The password is not required
sr: Лозинка није потребна

en: _OK
sr: У _реду

en: Sh_ow passwords
sr: Прикажи _лозинке

en: _Tertiary Password:
sr: _Трећа лозинка:

en: _Secondary Password:
sr: _Друга лозинка:

en: _Password:
sr: _Лозинка:

en: Click to connect
sr: Притисните да се повежете

en: New…
sr: Ново…

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
sr: Ништа

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
sr: ВЕП 40/128-битни кључ (Хекс или АСКРИ)

en: WEP 128-bit Passphrase
sr: ВЕП 128-битна лозинка

en: LEAP
sr: ЛЕАП

en: Dynamic WEP (802.1x)
sr: Динамички ВЕП (802.1х)

en: WPA & WPA2 Personal
sr: Лични ВПА & ВПА2

en: WPA & WPA2 Enterprise
sr: Пословни ВПА & ВПА2

en: C_reate
sr: _Направи

en: C_onnect
sr: _Повежи

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
sr: Потребне су лозинке или кључеви шифровања за приступ бежичној мрежи „%s“.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
sr: Потребно је потврђивање идентитета за бежичну мрежу

en: Authentication required by Wi-Fi network
sr: Бежична мрежа захтева потврђивање идентитета

en: Create New Wi-Fi Network
sr: Направи нову бежичну мрежу

en: New Wi-Fi network
sr: Нова бежична мрежа

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
sr: Унесите назив за нову бежичну мрежу.

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
sr: Повежи се на скривену бежичну мрежу

en: Hidden Wi-Fi network
sr: Скривена бежична мрежа

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
sr: Унесите назив и безбедносне податке за скривену бежичну мрежу на коју желите да се повежете.

en: missing EAP-FAST PAC file
sr: недостаје ЕАП-ФАСТ ПАЦ датотека

en: GTC
sr: ГТЦ

en: MSCHAPv2
sr: МСЦХАПв2

en: PAC files (*.pac)
sr: ПАЦ датотеке (*.pac)

en: All files
sr: Све датотеке

en: Choose a PAC file
sr: Изабери ПАЦ датотеку

en: _Open
sr: _Отвори

en: Anonymous
sr: Анонимно

en: Authenticated
sr: Потврђеним идентитетом

en: Both
sr: Оба

en: Allow automatic PAC pro_visioning
sr: Дозволи самостално ПАЦ _резервисање

en: missing EAP-LEAP username
sr: недостаје ЕАП-ЛЕАП корисничко име

en: missing EAP-LEAP password
sr: недостаје ЕАП-ЛЕАП лозинка

en: Sho_w password
sr: Прикажи _лозинку

en: MD5
sr: МД5

en: Automatic
sr: Самостално

en: Version 0
sr: Издање 0

en: Version 1
sr: Издање 1

en: No CA certificate is _required
sr: Није потребно _уверење

en: Suffix of the server certificate name.
sr: Суфикс назива уверења сервера.

en: missing EAP username
sr: недостаје ЕАП корисничко име

en: missing EAP password
sr: недостаје ЕАП лозинка

en: missing EAP-TLS identity
sr: недостаје ЕАП-ТЛС идентитет

en: no user certificate selected
sr: није изабрано корисничко уверење

en: selected user certificate file does not exist
sr: изабрана датотека корисничког уверења не постоји

en: no key selected
sr: није изабран кључ

en: selected key file does not exist
sr: изабрана датотека кључа не постоји

en: PAP
sr: ПАП

en: MSCHAP
sr: МСЦХАП

en: MSCHAPv2 (no EAP)
sr: МСЦХАПв2 (без ЕАП-а)

en: CHAP
sr: ЦХАП

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
sr: непозната грешка у 802.1X безбедности (впа-еап)

en: no CA certificate selected
sr: Није изабрано уверење

en: selected CA certificate file does not exist
sr: изабрана датотека уверења не постоји

en: TLS
sr: ТЛС

en: PWD
sr: ЛЗНК

en: FAST
sr: ФАСТ

en: Tunneled TLS
sr: ТЛС кроз тунел

en: Protected EAP (PEAP)
sr: Заштићени ЕАП (ПЕАП)

en: Unknown
sr: Непознато

en: missing leap-username
sr: недостаје леап корисничко име

en: missing leap-password
sr: недостаје леап лозинка

en: missing wep-key
sr: недостаје веп кључ

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
sr: неисправан веп кључ: кључ дужине %zu мора да садржи само хекса-бројеве

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
sr: неисправан веп кључ: кључ дужине %zu мора да садржи само аскри знакове

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
sr: неисправан веп кључ: погрешна дужина кључа %zu. Кључ мора бити или дужине 5/13 (аскри) или 10/26 (хекс)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
sr: неисправан веп-кључ: лозинка не сме бити празна

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
sr: неисправан веп-кључ: лозинка мора бити краћа од 64 знака

en: Open System
sr: Отворени систем

en: Shared Key
sr: Дељени кључ

en: 1 (Default)
sr: 1 (Основно)

en: Sho_w key
sr: П_рикажи кључ

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
sr: неисправна впа лозинка: неисправна дужина кључа %zu. Мора бити [8,63] бајта или 64 хекса-броја

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
sr: неисправна впа лозинка: не могу да растумачим кључ од 64 бајта као хексадецимални

en: Unknown error validating 802.1X security
sr: Непозната грешка проверавања 802.1X безбедности

note: The %s is a mobile provider name, eg "T-Mobile"
en: %s connection
sr: %s веза

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
sr: ПЕМ уверења (*.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
sr: ДЕР, ПЕМ, или ПКЦС#12 лични кључеви (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
