libnma - en to be@latin translation catalogue (12 entries)

en: Installed GSM device
be@latin: Zainstalavanaja pryłada GSM

en: Installed CDMA device
be@latin: Pryłada CDMA zainstalavanaja

en: Name
be@latin: Nazva

en: _Password:
be@latin: _Parol:

en: WEP 128-bit Passphrase
be@latin: WEP 128-bit Parolnaja fraza

en: WPA & WPA2 Enterprise
be@latin: WPA i WPA2 Enterprise

en: C_reate
be@latin: _Stvary

en: C_onnect
be@latin: _Spałučy

en: Tunneled TLS
be@latin: Tunelavany TLS

en: Protected EAP (PEAP)
be@latin: Abaronieny EAP (PEAP)

en: Unknown
be@latin: Nieviadoma

en: Open System
be@latin: Adkrytaja systema
