libnma - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: WEP 128-bit Passphrase
dz: WEP 128-བིཊི་ཆོག་ཚིག་

en: C_onnect
dz: མཐུད། (_o)

en: GTC
dz: ཇི་ཊི་སི་

en: PAP
dz: པི་ཨེ་པི་

en: Open System
dz: རིམ་ལུགས་ཁ་ཕྱེ་

en: Shared Key
dz: རུབ་སྤྱོད་འབད་ཡོད་པའི་ལྡེ་མིག་
