libosinfo - en to cs translation catalogue (169 entries)

en: The allowed mime-types for the avatar
cs: Povolené mime typy pro avatara

en: The required width (in pixels) of the avatar
cs: Požadovaná šířka avatara (v pixelech)

en: The required height (in pixels) of the avatar.
cs: Požadovaná výška avatara (v pixelech)

en: Whether alpha channel is supported in the avatar.
cs: Ať už je v avataru podporován alfa kanál.

en: Operating system
cs: Operační systém

en: Virtualization platform
cs: Virtualizační platforma

en: Target device
cs: Cílové zařízení

en: Device link target filter
cs: Cílový filtr propojení zařízení

en: Unique identifier
cs: Jedinečný identifikátor

en: CPU Architecture
cs: Architektura CPU

en: The firmware type
cs: Typ firmware

en: The image format
cs: Formát tohoto obrazu

en: The URL to this image
cs: URL adresa tohoto obrazu

en: Whether cloud-init customizations are supported or not
cs: Zde jsou podporována přizpůsobení cloud-init či ne

en: Parameter name
cs: Název parametru

en: Parameter policy
cs: Politika parametru

en: Parameter Value Mapping
cs: Mapování hodnot parametru

en: URI for install script template
cs: URI pro šablonu instalačního skriptu

en: Data for install script template
cs: Data pro šablonu instalačního skriptu

en: Install script profile name
cs: Název profilu instalačního skriptu

en: Product key format mask
cs: Maska formátu klíče produktu

en: Expected path format
cs: Očekávaný formát cesty

en: Expected avatar format
cs: Očekávaný formát avatara

en: The preferred injection method
cs: Upřednostňovaná metoda vpravení

en: The installation source to be used
cs: Instalační zdroj, který použít

en: Unable to create XML parser context
cs: Nelze vytvořit kontext analyzátoru XML

en: Unable to read XSL template
cs: Nelze přečíst šablonu XSL

en: Unable to parse XSL template
cs: Nelze analyzovat šablonu XSL

en: Unable to create XML node '%s'
cs: Nedaří se vytvořit XML uzel „%s“

en: Unable to create XML node 'id'
cs: Nedaří se vytvořit XML uzel „id“

en: Unable to add XML child
cs: Nedaří se přidat podřízené XML

en: Unable to set XML root
cs: Nedaří se nastavit kořen XML

en: Unable to set 'media' node
cs: Nedaří se nastavit uzel „media“

en: Unable to set 'tree' node
cs: Nedaří se nastavit 'tree' uzel

en: Unable to create XSL transform context
cs: Nelze vytvořit kontext transformace XSL

en: Unable to apply XSL transform context
cs: Nelze použít kontext transformace XSL

en: Unable to convert XSL output to string
cs: Nelze převést výstup XSL na řetězec

en: Failed to load script template %s:
cs: Nelze načíst šablonu skriptu %s:

en: Failed to apply script template %s:
cs: Nelze použít šablonu skriptu %s:

en: Failed to apply script template:
cs: Nelze použít šablonu skriptu:

en: List element type
cs: Typ prvku seznamu

en: Expected a nodeset in XPath query %s
cs: Očekává se, že v XPath dotazu %s bude nodeset

en: Expected a text node attribute value
cs: Očekává se hodnota atributu textového uzlu

en: Missing device id property
cs: Chybí vlastnost ID zařízení

en: Missing device link id property
cs: Chybí vlastnost ID odkazu zařízení

en: Missing product upgrades id property
cs: Chybí vlastnost ID upgradu produktu

en: Missing platform id property
cs: Chybí vlastnost ID platformy

en: Missing deployment id property
cs: Chybí vlastnost ID nasazení

en: Missing deployment os id property
cs: Chybí vlastnost ID OS nasazení

en: Missing deployment platform id property
cs: Chybí vlastnost ID platformy nasazení

en: Missing os id property
cs: Chybí vlastnost ID OS

en: Missing install script id property
cs: Chybí vlastnost ID skriptu pro instalaci

en: Missing Media install script property
cs: Chybějící vlastnost skriptu pro instalaci média

en: Missing OS install script property
cs: Chybí vlastnost skriptu pro instalaci operačního systému

en: Incorrect root element
cs: Nesprávný kořenový prvek

en: Unable to construct parser context
cs: Nedaří se vytvořit kontext analyzátoru

en: Missing root XML element
cs: Chybí kořenový element XML

en: $OSINFO_DATA_DIR is deprecated, please use $OSINFO_SYSTEM_DIR instead. Support for $OSINFO_DATA_DIR will be removed in a future release
cs: $OSINFO_DATA_DIR se už nepoužívá, použijte místo toho $OSINFO_SYSTEM_DIR. Podpora pro $OSINFO_DATA_DIR bude v budoucím vydání odebrána

en: %s is deprecated, please use %s instead. Support for %s will be removed in a future release
cs: %s se už nepoužívá, použijte místo toho %s. Podpora pro %s bude v budoucím vydání odebrána

en: The URL to this media
cs: Adresa URL na toto médium

en: The expected ISO9660 volume ID
cs: Očekávané ID svazku ISO9660

en: The expected ISO9660 publisher ID
cs: Očekávané ID vydavatele ISO9660

en: The expected ISO9660 application ID
cs: Očekávané ID aplikace ISO9660

en: The expected ISO9660 system ID
cs: Očekávané ID systému ISO9660

en: The path to the kernel image
cs: Popis umístění obrazu jádra

en: The path to the initrd image
cs: Popis umístění obrazu initrd

en: Media provides an installer
cs: Médium poskytující instalátor

en: Media can boot directly w/o installation
cs: Média mohou být zaváděna přímo bez instalace

en: Number of installer reboots
cs: Počet restartů instalátoru

en: Information about the operating system on this media
cs: Informace o operačním systému na tomto médiu

en: Supported languages
cs: Podporované jazyky

en: Expected ISO9660 volume size, in bytes
cs: Očekávaná velikost svazku ISO9660 v bajtech

en: Whether the media should be ejected after the installation process
cs: Zda po instalaci vysunout médium

en: Whether the media should be used for an installation using install scripts
cs: Zda by médium mělo být použito pro instalaci pomocí skriptů

en: Install media is not bootable
cs: Z instalačního média nelze zavádět systém

en: Failed to read "%s" directory record extent:
cs: Nepodařilo se načíst rozlohu záznamu složky „%s“:

en: No "%s" directory record extent
cs: Žádný rozsah záznamu složky „%s“

en: Failed to read supplementary volume descriptor:
cs: Nepodařilo se přečíst doplňkový popisovač oddílu:

en: Supplementary volume descriptor was truncated
cs: Doplňkový popisovač oddílu byl zkrácen

en: Failed to read primary volume descriptor:
cs: Nepodařilo se přečíst hlavní popisovač oddílu:

en: Primary volume descriptor was truncated
cs: Popisovač hlavního oddílu byl zkrácen

en: Insufficient metadata on installation media
cs: Nedostatečná metadata na instalačních médiích

en: Failed to skip %d bytes
cs: Nepodařilo se přeskočit %d bajtů

en: No volume descriptors
cs: Žádné popisovače oddílu

en: Failed to open file:
cs: Nepodařilo se otevřít soubor:

en: Generic Family
cs: Obecná rodina

en: Generic Distro
cs: Obecná distribuce

en: Kernel URL Argument
cs: Argument URL jádra

en: Cloud image username
cs: Uživatelské jméno pro cloud image

en: Name
cs: Název

en: Short ID
cs: Stručný identifikátor

en: Vendor
cs: Výrobce

en: Version
cs: Verze

en: Codename
cs: Kódové jméno

en: URI of the logo
cs: URI loga

en: CPU frequency in hertz (Hz)
cs: Frekvence procesoru v hertzech (Hz)

en: Number of CPUs
cs: Počet procesorů

en: Amount of Random Access Memory (RAM) in bytes
cs: Množství paměti s náhodným přístupem (RAM) v bajtech

en: Amount of storage space in bytes
cs: Velikost úložného prostoru v bajtech

en: The URL to this tree
cs: URL adresa tohoto stromu

en: The path to the bootable ISO image
cs: Popis umístění zaváděcího ISO obrazu

en: Whether the tree has treeinfo
cs: Zda strom má treeinfo

en: The treeinfo family
cs: Generace treeinfo

en: The treeinfo variant
cs: Varianta treeinfo

en: The treeinfo version
cs: Verze treeinfo

en: The treeinfo architecture
cs: Architektura treeinfo

en: Information about the operating system on this tree
cs: Informace o operačním systému v tomto stromu

en: Failed to load .treeinfo|treeinfo content:
cs: Nepodařilo se načíst obsah .treeinfo|treeinfo:

en: Failed to process keyinfo file:
cs: Nepodařilo se zpracovat soubor keyinfo:

en: Failed to load .treeinfo|treeinfo file:
cs: Nepodařilo se načíst soubor .treeinfo|treeinfo:

en: URL protocol is not supported
cs: URL protokol není podporován

en: The name to this variant
cs: Název této varianty

en: Invalid value '%s'
cs: Neplatná hodnota '%s'

en: Select the output format
cs: Vybrat výstupní formát

en: FORMAT
cs: FORMÁT

en: Select the type of what is being detected
cs: Vybrat typ toho, co je vytvářeno

en: TYPE
cs: TYP

en: The only value available for FORMAT is '%s', which means plain text.
    TYPE can be either '%s' (the default) for CD/DVD ISOs,
    or '%s' for install trees.
cs: Jedinou hodnotou dostupnou pro FORMÁT je „%s“, což znamená prostý text.
    TYP může být buď „%s“ (výchozí) pro CD/DVD ISO soubory,
    nebo „%s“ instalační stromy.

en: Media is bootable.
cs: Médium lze zavést.

en: Media is not bootable.
cs: Médium nelze zavést.

en: Media is an installer for OS '%s (%s)'
cs: Médium je instalátor pro operační systém „%s (%s)“

en: Media is live media for OS '%s (%s)'
cs: Médium je live médium pro operační systém „%s (%s)“

en: Available OS variants on media:
cs: Dostupné verze OS na médii:

en: Tree is an installer for OS '%s (%s)'
cs: Stroj je instalátorem pro operační systém „%s (%s)“

en: Available OS variants on tree:
cs: Varianty operačního systému, které jsou ve stromu k dispozici:

en: - Detect if media is bootable and the relevant OS and distribution.
cs: - Zjistit, zda je médium zaveditelné, příslušný operační systém a distribuci.

en: Error while parsing commandline options: %s
cs: Chyba při parsování voleb příkazové řádky: %s

en: Error loading OS data: %s
cs: Při načítání dat operačního systému došlo k chybě: %s

en: Error parsing media: %s
cs: Chyba při analýze média: %s

en: Error parsing installer tree: %s
cs: Chyba při analýze stromu instalátoru: %s

en: Expected configuration key=value
cs: Očekáván konfigurační klíč=hodnota

en: Install script profile
cs: Nainstalovat profil skriptu

en: Install script output directory
cs: Nainstalovat adresář výstupního skriptu

en: The output filename prefix
cs: Předpona výstupního názvu souboru

en: The installation source to be used with the script
cs: Instalační zdroj který pro skript použít

en: Set configuration parameter
cs: Nastavit konfigurační parametr

en: Set configuration parameters
cs: Nastavit parametry uspořádání

en: List configuration parameters
cs: Seznam parametrů konfigurace

en: List install script profiles
cs: Vypsat profily instalační skriptů

en: List supported injection methods
cs: Seznam podporovaných metod injekce

en: Do not display output filenames
cs: Nezobrazovat výstupní názvy souborů

en: No install script for profile '%s' and OS '%s'
cs: Žádný instalační skript pro profil '%s' a operační systém '%s'

en: required
cs: vyžadovaný

en: optional
cs: volitelný

en: No install script for profile '%s' and OS '%s'
cs: Žádný instalační skript pro profil '%s' a operační systém '%s'

en: Unable to generate install script: %s
cs: Nelze generovat instalační skript: %s

en: - Generate an OS install script
cs: - Generujte skript instalace OS

en: Error while parsing options: %s
cs: Chyba při analýze možností: %s

en: Only one of --list-profile, --list-config and --list-injection-methods can be requested
cs: Lze požadovat pouze jeden z parametrů --list-profile, --list-config a --list-injection-methods

en: Error finding OS: %s
cs: Chyba při hledání operačního systému: %s

en: Family
cs: Rodina

en: Distro
cs: Distribuce

en: Release date
cs: Datum vydání

en: End of life
cs: Konec podpory

en: Code name
cs: Kódové jméno

en: Release status
cs: Stav vydání

en: Vendor ID
cs: ID výrobce

en: Product
cs: Produkt

en: Product ID
cs: ID produktu

en: Class
cs: Třída

en: Unknown property name %s
cs: Neznámý název vlastnosti %s

en: Syntax error in condition, expecting KEY=VALUE
cs: Chyba syntaxe v podmínce, očekává se KLÍČ=HODNOTA

en: Sort column
cs: Uspořádat sloupec

en: Display fields
cs: Zobrazit pole

en: - Query the OS info database
cs: - Dotázat se na databázi informací o operačním systému

en: Missing data type parameter
cs: Chybí parametr typu data

en: Unknown type '%s' requested
cs: Požadován neznámý typ '%s'

en: Unable to construct filter: %s
cs: Nepodařilo se vytvořit filtr: %s

en: Unable to set field visibility: %s
cs: Nelze nastavit viditelnost pole: %s
