libosinfo - en to ka translation catalogue (108 entries)

en: The allowed mime-types for the avatar
ka: ავატარის დაშვებული mime ტიპები

en: The required width (in pixels) of the avatar
ka: ავატარის საჭირო სიგანე (პიქსელებში)

en: The required height (in pixels) of the avatar.
ka: ავატარის საჭირო სიმაღლე (პიქსელებში).

en: Whether alpha channel is supported in the avatar.
ka: ავატარში არის თუ არა ალფა არხის მხარდაჭერა.

en: Operating system
ka: ოპერაციული სისტემა

en: Virtualization platform
ka: ვირტუალიზაციის პლატფორმა

en: Target device
ka: სამიზნე მოწყობილობა

en: Device link target filter
ka: მოწყობილობის ბმის სამიზნე ფილტრი

en: Unique identifier
ka: უნიკალური იდენტიფიკატორი

en: CPU Architecture
ka: CPU-ის არქიტექტურა

en: The firmware type
ka: მიკროკოდის ტიპი

en: The image format
ka: ასლის ფორმატი

en: The URL to this image
ka: URL ამ ასლამდე

en: Whether cloud-init customizations are supported or not
ka: აქვს თუ არა cloud-init-ით მორგებს საშუალება

en: Parameter name
ka: პარამეტრის სახელი

en: Parameter policy
ka: პარამეტრის პოლიტიკა

en: Parameter Value Mapping
ka: პარამეტრის მნიშვნელობის მიბმა

en: URI for install script template
ka: დაყენების სკრიპტის შაბლონის URI

en: Data for install script template
ka: დაყენების სკრიპტის შაბლონის მონაცემები

en: Install script profile name
ka: დაყენების სკრიპტის პროფილის შაბლონი

en: Product key format mask
ka: პროდუქტის გასაღების ფორმატის ნიღაბი

en: Expected path format
ka: ბილიკის მოსალოდნელი ფორმატი

en: Expected avatar format
ka: ავატარის მოსალოდნელი ფორმატი

en: The preferred injection method
ka: ჩასმის რჩეული მეთოდი

en: The installation source to be used
ka: დაყენების წყაროს არჩევა

en: Unable to create XML parser context
ka: XML დამმუშავებლის კონტექსტის შექმნის შეცდომა

en: Unable to read XSL template
ka: XSL შაბლონის წაკითხვის შეცდომა

en: Unable to parse XSL template
ka: XSL შაბლონის დამუშავების შეცდომა

en: Unable to create XML node '%s'
ka: XML კვანძის შექმნის შეცდომა: %s

en: Unable to create XML node 'id'
ka: XML კვანძის შექმნის შეცდომა: 'id'

en: Unable to add XML child
ka: XML შვილის დამატების შეცდომა

en: Unable to set XML root
ka: XML root ის დაყენების შეცდომა

en: Unable to set 'media' node
ka: 'media' კვანძის დაყენების შეცდომა

en: Unable to set 'tree' node
ka: 'tree' კვანძის დაყენების შეცდომა

en: Unable to create XSL transform context
ka: XSL-ის გარდაქმნის კონტექსტის შექმნის შეცდომა

en: Unable to apply XSL transform context
ka: XSL-ის გარდაქმნის კონტექსტის გადატარების შეცდომა

en: Unable to convert XSL output to string
ka: XSL გამოტანის სტრიქონად გარდაქმნის შეცდომა

en: Failed to load script template %s:
ka: სკრიპტის შაბლონის ჩატვირთვის შეცდომა: %s:

en: Failed to apply script template %s:
ka: სკრიპტის შაბლონის გადატარების შეცდომა: %s:

en: Failed to apply script template:
ka: სკრიპტის შაბლონის გადატარების შეცდომა:

en: List element type
ka: ელემენტის ტიპების სია

en: Expected a nodeset in XPath query %s
ka: XPath-ის მოთხოვნაში %s მოსალოდნელი nodeset არ არსებობს

en: Expected a text node attribute value
ka: მოველოდი ტექსტური კვანძის ატრიბუტის მნიშვნელობას

en: Missing device id property
ka: ნაკლული თვისება მოწყობილობის id

en: Missing device link id property
ka: მოწყობილობის ბმულის id-ის თვისება ვერ ვიპოვე

en: Missing product upgrades id property
ka: პროდუქტის აწევის თვისების id ვერ ვიპოვე

en: Missing platform id property
ka: ნაკლული თვისება პლატფორმის id

en: Missing deployment id property
ka: გაშლის id-ის თვისება ვერ ვიპოვე

en: Missing deployment os id property
ka: გასაშლელი ოს-ის ID თვისება ვერ ვიპოვე

en: Incorrect root element
ka: არასწორი root ელემენტი

en: The URL to this media
ka: URL ამ მედიამდე

en: Supported languages
ka: მხარდაჭერილი ენები

en: Install media is not bootable
ka: დაყენების მედია ჩატვირთვადი არაა

en: No volume descriptors
ka: ტომის დესკრიპტორების გარეშე

en: Failed to open file:
ka: ფაილის გახსნის შეცდომა:

en: Generic Family
ka: ზოგადი ოჯახი

en: Generic Distro
ka: ზოგადი დისტრო

en: Kernel URL Argument
ka: Kernel-ის URL-ის არგუმენტი

en: Cloud image username
ka: ღრუბლოვანი ასლის მომხმარებლის სახელი

en: Name
ka: სახელი

en: Short ID
ka: მოკლე ID

en: Vendor
ka: მომწოდებელი

en: Version
ka: ვერსია

en: Codename
ka: კოდური სახელი

en: URI of the logo
ka: ლოგოს URL

en: Number of CPUs
ka: CPU-ების რიცხვი

en: The URL to this tree
ka: URL ამ ხემდე

en: The treeinfo family
ka: Treeinfo-ის ოჯახი

en: The treeinfo variant
ka: Treeinfo-ის ვარიანტი

en: The treeinfo version
ka: Treeinfo-ის ვერსია

en: The treeinfo architecture
ka: Treeinfo-ის არქიტექტურა

en: URL protocol is not supported
ka: URL -ის მხარდაუჭერელი პროტოკოლი

en: The name to this variant
ka: ვარიანტის სახელი

en: Invalid value '%s'
ka: არასწორი მნიშვნელობა "%s"

en: FORMAT
ka: ფორმატი

en: TYPE
ka: ტიპი

en: Media is bootable.
ka: მედია ჩატვირთვადია.

en: Media is not bootable.
ka: მედია ჩატვირთვადი არაა.

en: Error while parsing commandline options: %s
ka: შეცდომა ბრძანების სტრიქონის პარამეტრების დამუშავებისას: %s

en: Expected configuration key=value
ka: მოსალოდნელი კონფიგურაცია გასაღები=მნიშვნელობა

en: Install script profile
ka: დაყენების სკრიპტის პროფილი

en: Install script output directory
ka: დაყენების სკრიპტის გამოტანის საქაღალდე

en: The output filename prefix
ka: გამოტანის ფაილის სახელის პრეფიქსი

en: Set configuration parameter
ka: კონფიგურაციის პარამეტრის დაყენება

en: Set configuration parameters
ka: კონფიგურაციის პარამეტრების დაყენება

en: List configuration parameters
ka: კონფიგურაციის პარამეტრების სია

en: List install script profiles
ka: დაყენების სკრიპტის პროფილების სია

en: List supported injection methods
ka: ჩადგმის მხარდაჭერილი მეთოდების სია

en: required
ka: აუცილებელია

en: optional
ka: არასავალდებულო

en: Error finding OS: %s
ka: ოს-ის პოვნა შეუძლებელია: %s

en: Family
ka: ოჯახი

en: Distro
ka: დისტრო

en: Release date
ka: რელიზის თარიღი

en: End of life
ka: ძალიან ძველი

en: Code name
ka: კოდური სახელი

en: Release status
ka: რელიზის მდგომარეობა

en: Product
ka: პროდუქტი

en: Product ID
ka: პროდუქტის ID

en: Class
ka: კლასი

en: Bus
ka: მატარებელი

en: Unknown property name %s
ka: თვისების უცნობი სახელი: %s

en: Sort column
ka: სვეტის დალაგება

en: Display fields
ka: ველების ჩვენება

en: Missing data type parameter
ka: მონაცემის ტიპის პარამეტრის გარეშე

en: Unknown type '%s' requested
ka: მოთხოვნილი ტიპი უცნობია: %s

en: Unable to construct filter: %s
ka: ფილტრის აწყობის შეცდომა: %s

en: Unable to set field visibility: %s
ka: ველის ხილვადობის დაყენების შეცდომა: %s
