libosinfo - en to pl translation catalogue (170 entries)

en: The allowed mime-types for the avatar
pl: Dozwolone typy MIME dla awatara

en: The required width (in pixels) of the avatar
pl: Wymagana szerokość (w pikselach) awatara

en: The required height (in pixels) of the avatar.
pl: Wymagana wysokość (w pikselach) awatara.

en: Whether alpha channel is supported in the avatar.
pl: Czy kanał alfa jest obsługiwany w awatarze.

en: Operating system
pl: System operacyjny

en: Virtualization platform
pl: Platforma wirtualizacji

en: Target device
pl: Urządzenie docelowe

en: Device link target filter
pl: Filtr celu dowiązania urządzenia

en: Unique identifier
pl: Unikalny identyfikator

en: CPU Architecture
pl: Architektura procesora

en: The firmware type
pl: Typ oprogramowania sprzętowego

en: The image format
pl: Format obrazu

en: The URL to this image
pl: Adres URL do tego obrazu

en: Whether cloud-init customizations are supported or not
pl: Czy personalizacje cloud-init są obsługiwane

en: Parameter name
pl: Nazwa parametru

en: Parameter policy
pl: Polityka parametru

en: Parameter Value Mapping
pl: Mapowanie wartości parametru

en: URI for install script template
pl: Adres URI do szablonu skryptu instalacji

en: Data for install script template
pl: Dane dla szablonu skryptu instalacji

en: Install script profile name
pl: Nazwa profilu skryptu instalacji

en: Product key format mask
pl: Maska formatu klucza produktu

en: Expected path format
pl: Oczekiwany format ścieżki

en: Expected avatar format
pl: Oczekiwany format awatara

en: The preferred injection method
pl: Preferowana metoda wprowadzania

en: The installation source to be used
pl: Używane źródło instalacji

en: Unable to create XML parser context
pl: Nie można utworzyć kontekstu parsera XML

en: Unable to read XSL template
pl: Nie można odczytać szablonu XSL

en: Unable to parse XSL template
pl: Nie można przetworzyć szablonu XSL

en: Unable to create XML node '%s'
pl: Nie można utworzyć węzła XML „%s”

en: Unable to create XML node 'id'
pl: Nie można utworzyć węzła XML „id”

en: Unable to add XML child
pl: Nie można dodać elementu potomnego XML

en: Unable to set XML root
pl: Nie można ustawić głównego elementu XML

en: Unable to set 'media' node
pl: Nie można ustawić węzła „media”

en: Unable to set 'tree' node
pl: Nie można ustawić węzła „tree”

en: Unable to create XSL transform context
pl: Nie można utworzyć kontekstu przekształcenia XSL

en: Unable to apply XSL transform context
pl: Nie można zastosować kontekstu przekształcenia XSL

en: Unable to convert XSL output to string
pl: Nie można przekonwertować wyjścia XSL na ciąg

en: Failed to load script template %s:
pl: Wczytanie szablonu skryptu %s się nie powiodło:

en: Failed to apply script template %s:
pl: Zastosowanie szablonu skryptu %s się nie powiodło:

en: Failed to apply script template:
pl: Zastosowanie szablonu skryptu się nie powiodło:

en: List element type
pl: Typ elementu listy

en: Expected a nodeset in XPath query %s
pl: Oczekiwano nodeset w zapytaniu XPath %s

en: Expected a text node attribute value
pl: Oczekiwano wartości atrybutu węzła tekstu

en: Missing device id property
pl: Brak właściwości identyfikatora urządzenia

en: Missing device link id property
pl: Brak właściwości identyfikatora dowiązania urządzenia

en: Missing product upgrades id property
pl: Brak właściwości identyfikatora aktualizacji produktu

en: Missing platform id property
pl: Brak właściwości identyfikatora platformy

en: Missing deployment id property
pl: Brak właściwości identyfikatora

en: Missing deployment os id property
pl: Brak właściwości identyfikatora wdrożenia

en: Missing deployment platform id property
pl: Brak właściwości identyfikatora platformy wdrożenia

en: Missing os id property
pl: Brak właściwości identyfikatora systemu operacyjnego

en: Missing install script id property
pl: Brak właściwości identyfikatora w skrypcie instalacji

en: Missing Media install script property
pl: Brak właściwości nośnika w skrypcie instalacji

en: Missing OS install script property
pl: Brak właściwości systemu operacyjnego w skrypcie instalacji

en: Incorrect root element
pl: Niepoprawny główny element

en: Unable to construct parser context
pl: Nie można skonstruować kontekstu parsera

en: Missing root XML element
pl: Brak głównego elementu XML

en: $OSINFO_DATA_DIR is deprecated, please use $OSINFO_SYSTEM_DIR instead. Support for $OSINFO_DATA_DIR will be removed in a future release
pl: $OSINFO_DATA_DIR jest przestarzałe, należy używać $OSINFO_SYSTEM_DIR zamiast tego. Obsługa $OSINFO_DATA_DIR zostanie usunięta w przyszłym wydaniu

en: %s is deprecated, please use %s instead. Support for %s will be removed in a future release
pl: %s jest przestarzałe, należy używać %s zamiast tego. Obsługa %s zostanie usunięta w przyszłym wydaniu

en: The URL to this media
pl: Adres URL do tego nośnika

en: The expected ISO9660 volume ID
pl: Oczekiwany identyfikator woluminu ISO9660

en: The expected ISO9660 publisher ID
pl: Oczekiwany identyfikator wydawcy ISO9660

en: The expected ISO9660 application ID
pl: Oczekiwany identyfikator aplikacji ISO9660

en: The expected ISO9660 system ID
pl: Oczekiwany identyfikator systemu ISO9660

en: The path to the kernel image
pl: Ścieżka do obrazu jądra

en: The path to the initrd image
pl: Ścieżka do obrazy initrd

en: Media provides an installer
pl: Nośnik dostarcza instalator

en: Media can boot directly w/o installation
pl: Nośnik może być uruchamiany bezpośrednio bez instalacji

en: Number of installer reboots
pl: Liczba ponownych uruchomień instalatora

en: Information about the operating system on this media
pl: Informacje o systemie operacyjnym na tym nośniku

en: Supported languages
pl: Obsługiwane języki

en: Expected ISO9660 volume size, in bytes
pl: Oczekiwany rozmiar woluminu ISO9660 w bajtach

en: Whether the media should be ejected after the installation process
pl: Czy nośnik ma być wysunięty po instalacji

en: Whether the media should be used for an installation using install scripts
pl: Czy nośnik ma być używany do instalacji za pomocą skryptów instalacji

en: Install media is not bootable
pl: Nośnik instalacji nie jest startowy

en: Failed to read "%s" directory record extent:
pl: Odczytanie obszaru wpisu katalogu „%s” się nie powiodło:

en: No "%s" directory record extent
pl: Brak obszaru wpisu katalogu „%s”

en: Failed to read supplementary volume descriptor:
pl: Odczytanie dodatkowego deskryptora woluminu się nie powiodło:

en: Supplementary volume descriptor was truncated
pl: Dodatkowy deskryptor woluminu został skrócony

en: Failed to read primary volume descriptor:
pl: Odczytanie głównego deskryptora woluminu się nie powiodło:

en: Primary volume descriptor was truncated
pl: Główny deskryptor woluminu został skrócony

en: Insufficient metadata on installation media
pl: Niewystarczające metadane na nośniku instalacji

en: Failed to skip %d bytes
pl: Pominięcie %d B się nie powiodło

en: No volume descriptors
pl: Brak deskryptorów woluminu

en: Failed to open file:
pl: Otwarcie pliku się nie powiodło:

en: Generic Family
pl: Ogólna rodzina

en: Generic Distro
pl: Ogólna dystrybucja

en: Kernel URL Argument
pl: Parametr adresu URL jądra

en: Cloud image username
pl: Nazwa użytkownika obrazu chmury

en: Name
pl: Nazwa

en: Short ID
pl: Krótki identyfikator

en: Vendor
pl: Producent

en: Version
pl: Wersja

en: Codename
pl: Nazwa kodowa

en: URI of the logo
pl: Adres URI do logo

en: CPU frequency in hertz (Hz)
pl: Częstotliwość procesora w hercach (Hz)

en: Number of CPUs
pl: Liczba procesorów

en: Amount of Random Access Memory (RAM) in bytes
pl: Ilość pamięci swobodnego dostępu (RAM) w bajtach

en: Amount of storage space in bytes
pl: Ilość przestrzeni pamięci masowej w bajtach

en: The URL to this tree
pl: Adres URL do tego drzewa

en: The path to the bootable ISO image
pl: Ścieżka do startowego obrazu ISO

en: Whether the tree has treeinfo
pl: Czy drzewo ma treeinfo

en: The treeinfo family
pl: Rodzina treeinfo

en: The treeinfo variant
pl: Wariant treeinfo

en: The treeinfo version
pl: Wersja treeinfo

en: The treeinfo architecture
pl: Architektura treeinfo

en: Information about the operating system on this tree
pl: Informacje o systemie operacyjnym w tym drzewie

en: Failed to load .treeinfo|treeinfo content:
pl: Wczytanie treści .treeinfo|treeinfo się nie powiodło:

en: Failed to process keyinfo file:
pl: Przetworzenie pliku keyinfo się nie powiodło:

en: Failed to load .treeinfo|treeinfo file:
pl: Wczytanie pliku .treeinfo|treeinfo się nie powiodło:

en: URL protocol is not supported
pl: Protokół adresu URL jest nieobsługiwany

en: The name to this variant
pl: Nazwa tego wariantu

en: Invalid value '%s'
pl: Nieprawidłowa wartość „%s”

en: Select the output format
pl: Wybiera format wyjścia

en: Select the type of what is being detected
pl: Wybiera typ wykrywanego systemu

en: TYPE
pl: TYP

en: The only value available for FORMAT is '%s', which means plain text.
    TYPE can be either '%s' (the default) for CD/DVD ISOs,
    or '%s' for install trees.
pl: Jedyną dostępną wartością dla FORMATU jest „%s”, co oznacza zwykły tekst.
    TYP może wynosić „%s” (domyślny) dla plików ISO płyt CD/DVD
    lub „%s” dla drzew instalacji.

en: Media is bootable.
pl: Nośnik jest startowy.

en: Media is not bootable.
pl: Nośnik nie jest startowy.

en: Media is an installer for OS '%s (%s)'
pl: Nośnik jest instalatorem dla systemu operacyjnego „%s (%s)”

en: Media is live media for OS '%s (%s)'
pl: Nośnik jest nośnikiem live dla systemu operacyjnego „%s (%s)”

en: Available OS variants on media:
pl: Dostępne warianty systemu operacyjnego na tym nośniku:

en: Tree is an installer for OS '%s (%s)'
pl: Drzewo jest instalatorem dla systemu operacyjnego „%s (%s)”

en: Available OS variants on tree:
pl: Dostępne warianty systemu operacyjnego w drzewie:

en: - Detect if media is bootable and the relevant OS and distribution.
pl: — wykrywa odpowiedni system operacyjny i dystrybucję oraz czy nośnik jest startowy.

en: Error while parsing commandline options: %s
pl: Błąd podczas przetwarzania opcji wiersza poleceń: %s

en: Error loading OS data: %s
pl: Błąd podczas wczytywania danych systemu operacyjnego: %s

en: Error parsing media: %s
pl: Błąd podczas przetwarzania nośnika: %s

en: Error parsing installer tree: %s
pl: Błąd podczas przetwarzania drzewa instalatora: %s

en: Expected configuration key=value
pl: Oczekiwano klucz=wartość konfiguracji

en: Install script profile
pl: Profil skryptu instalacji

en: Install script output directory
pl: Katalog wyjściowy skryptu instalacji

en: The output filename prefix
pl: Przedrostek nazwy pliku wyjściowego

en: The installation source to be used with the script
pl: Źródło instalacji używane za pomocą skryptu

en: Set configuration parameter
pl: Ustawia parametr konfiguracji

en: Set configuration parameters
pl: Ustawia parametry konfiguracji

en: List configuration parameters
pl: Wyświetla listę parametrów konfiguracji

en: List install script profiles
pl: Wyświetla listę profili skryptów instalacji

en: List supported injection methods
pl: Wyświetla listę obsługiwanych metod wprowadzania

en: Do not display output filenames
pl: Bez wyświetlania wyjściowych nazw plików

en: No install script for profile '%s' and OS '%s'
pl: Brak skryptu instalacji dla profilu „%s” i systemu operacyjnego „%s”

en: required
pl: wymagane

en: optional
pl: opcjonalne

en: No install script for profile '%s' and OS '%s'
pl: Brak skryptu instalacji dla profilu „%s” i systemu operacyjnego „%s”

en: Unable to generate install script: %s
pl: Nie można utworzyć skryptu instalacji: %s

en: - Generate an OS install script
pl: — tworzy skrypt instalacji systemu operacyjnego

en: Error while parsing options: %s
pl: Błąd podczas przetwarzania opcji: %s

en: Only one of --list-profile, --list-config and --list-injection-methods can be requested
pl: Tylko jeden parametr z --list-profile, --list-config i --list-injection-methods może zostać zażądany

en: Error finding OS: %s
pl: Błąd podczas wyszukiwania systemu operacyjnego: %s

en: Family
pl: Rodzina

en: Distro
pl: Dystrybucja

en: Release date
pl: Data wydania

en: End of life
pl: Koniec cyklu wydawniczego

en: Code name
pl: Nazwa kodowa

en: ID
pl: Identyfikator

en: Release status
pl: Stan wydania

en: Vendor ID
pl: Identyfikator producenta

en: Product
pl: Produkt

en: Product ID
pl: Identyfikator produktu

en: Class
pl: Klasa

en: Bus
pl: Magistrala

en: Unknown property name %s
pl: Nieznana nazwa właściwości %s

en: Syntax error in condition, expecting KEY=VALUE
pl: Błąd składni w warunku, oczekiwanie KLUCZ=WARTOŚĆ

en: Sort column
pl: Porządkowanie kolumn

en: Display fields
pl: Wyświetlanie pól

en: - Query the OS info database
pl: — odpytuje bazę danych informacji o systemach operacyjnych

en: Missing data type parameter
pl: Brak parametru typu danych

en: Unknown type '%s' requested
pl: Zażądano nieznanego typu „%s”

en: Unable to construct filter: %s
pl: Nie można skonstruować filtru: %s

en: Unable to set field visibility: %s
pl: Nie można ustawić widoczności pola: %s
