libpanel main - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
fa: صفحه‌های گشوده

en: Frame
fa: قاب

en: Move Page _Left
fa: جابه‌جایی صفحه به _راست

en: Move Page _Right
fa: جابه‌جایی به _چپ

en: Move Page _Up
fa: جابه‌جایی صفحه به _بالا

en: Move Page _Down
fa: جابه‌جایی صفحه به −پایین

en: Close All Pages
fa: بستن تمامی صفحه‌ها

en: Close Frame
fa: بستن قاب

en: Restore panel to previous location
fa: بازگردانی تابلو به مکان پیشین

en: (new)
fa: (جدید)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
fa: پیش‌نویس «%s» ذخیره نشده. می‌تواند ذخیره شده یا دور انداخته شود.

en: Save or Discard Draft?
fa: ذخیره یا دور انداختن پیش‌نویس؟

en: _Discard
fa: _دور انداختن

en: _Save As…
fa: _ذخیره به شکل…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
fa: «%s» دارای تغییراتی ذخیره نشده است. تغییرات می‌تواند ذخیره یا دور انداخته شود.

en: Save or Discard Changes?
fa: ذخیره یا دور انداختن تغییرات؟

en: _Save
fa: ذخیره

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
fa: سندهای گشوده دارای تغییراتی ذخیره نشده‌اند. تغییرات می‌تواند ذخیره یا دور انداخته شود.

en: Only _Save Selected
fa: فقط _ذخیرهٔ گزیده

en: Save All
fa: ذخیرهٔ همه

en: Discard All
fa: دور انداختن همه

en: _Cancel
fa: _لغو

en: Follow system style
fa: پیروی از سبک سامانه

en: Light style
fa: سبک روشن

en: Dark style
fa: سبک تیره

en: Toggle visibility of left panel
fa: تغییر وضعیت نمایانی تابلوی چپ

en: Toggle visibility of right panel
fa: تغییر وضعیت نمایانی تابلوی راست

en: Toggle visibility of top panel
fa: تغییر وضعیت نمایانی تابلوی بالا

en: Toggle visibility of bottom panel
fa: تغییر وضعیت نمایانی تابلوی پایین
