libpanel main - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
he: דפים פתוחים

en: Frame
he: מסגרת

en: Move Page _Left
he: העברת עמוד _שמאלה

en: Move Page _Right
he: העברת עמוד _ימינה

en: Move Page _Up
he: העברת עמוד _מעלה

en: Move Page _Down
he: העברת עמוד _מטה

en: Close All Pages
he: סגירת כל הדפים

en: Close Frame
he: סגירת מסגרת

en: Restore panel to previous location
he: שחזור לוח למיקום הקודם

en: (new)
he: (חדש)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
he: הטיוטה „%s” לא נשמרה. ניתן לשמור או להשליך אותה.

en: Save or Discard Draft?
he: לשמור או להשליך את הטיוטה?

en: _Discard
he: השל_כה

en: _Save As…
he: שמירה _בשם…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
he: ‏„%s„ מכיל שינויים שלא נשמרו. ניתן לשמור או להשליך את השינויים.

en: Save or Discard Changes?
he: לשמור או להשליך את השינויים?

en: _Save
he: _שמירה

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
he: מסמכים פתוחים מכילים שינויים שלא נשמרו. ניתן לשמור או להשליך את השינויים.

en: Only _Save Selected
he: _שמירת הנבחרים בלבד

en: Save All
he: שמירת הכל

en: Discard All
he: השלכת הכל

en: _Cancel
he: _ביטול

en: Follow system style
he: שימוש בסגנון המערכת

en: Light style
he: סגנון בהיר

en: Dark style
he: סגנון כהה

en: Toggle visibility of left panel
he: הצגת/הסתרת החלונית שמשמאל

en: Toggle visibility of right panel
he: הצגת/הסתרת החלונית שמימין

en: Toggle visibility of top panel
he: הצגת/הסתרת החלונית העליונה

en: Toggle visibility of bottom panel
he: הצגת/הסתרת החלונית התחתונה
