libpanel main - en to sk translation catalogue (29 entries)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
sk: Koncept „%s“ nie je uložený. Môžete ho uložiť alebo zahodiť.

en: Save or Discard Draft?
sk: Uložiť alebo zahodiť koncept?

en: _Discard
sk: Zaho_diť

en: _Save As…
sk: _Uložiť ako…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
sk: „%s“ obsahuje neuložené zmeny. Môžete ich uložiť alebo zahodiť.

en: Save or Discard Changes?
sk: Uložiť alebo zahodiť zmeny?

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
sk: Otvorené dokumenty obsahujú neuložené zmeny. Môžete ich uložiť alebo zahodiť.

en: Only _Save Selected
sk: _Uložiť iba vybrané

en: Save All
sk: Uložiť všetko

en: Discard All
sk: Všetko zahodiť

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Open Pages
sk: Otvoriť stránky

en: Frame
sk: Rám

en: Move Page _Left
sk: Posunúť stránku _doľava

en: Move Page _Right
sk: Posunúť stránku do_prava

en: Move Page _Up
sk: Posunúť stránku na_hor

en: Move Page _Down
sk: Posunúť stránku nado_l

en: Close All Pages
sk: Zatvoriť všetky stránky

en: Close Frame
sk: Zatvoriť rám

en: Restore panel to previous location
sk: Obnoviť panel na predchádzajúce miesto

en: (new)
sk: (nový)

en: Follow system style
sk: Podľa systémového štýlu

en: Light style
sk: Svetlý štýl

en: Dark style
sk: Tmavý štýl

en: Toggle visibility of left panel
sk: Prepnúť viditeľnosť ľavého panela

en: Toggle visibility of right panel
sk: Prepnúť viditeľnosť pravého panela

en: Toggle visibility of top panel
sk: Prepnúť viditeľnosť horného panela

en: Toggle visibility of bottom panel
sk: Prepnúť viditeľnosť spodného panela
